<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 21 do 30 z 52
  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Doczy
    Jun 2012
    Pe
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    [Zapisy s ofycjalnie zamknite. Teraz ju wszyscycie w pocigu. Jako e nie ma opcyji abycie dostali mentorw bo to pierwsze Igrzyska, to uznaem e moe bd jakie ochotniki eby si wami zaj bo tak bez niczego na aren was sa to bdzie si gupio ogldao, jak bdziecie bdzi jak te dzieci we mgle... Oczywicie nie kady dostanie. Ale co byndzie to byndzie. A w midzyczasie moecie se pogada z derpami co wam przydzieliem. A tu podam co komu przypado w udziale tym ktrym wyrzuciem ochotnika z kapitolu.]
    Keit: Kiedy Shaan wraz z towarzyszem wbia do pocigu, facet ju na ni czeka. Podstarzay, siwy, z brod i tym wszystkim. Zapewne emerytowany stranik pokoju, na co wskazywaa kurtka z emblematami kapitoliskiej formacji i jaki order.
    - Aha. Oto i nasze gwiazdy. - To rzekszy upi yk whisky ze stojcej na stoliku karcianym szklanki. - No to tak: Ja tu jestem eby wam si udao przey jak najduej. Uda mi si - bdzie to posada tylko na te wakacje, ale bd mg si pawi w blasku glorii jednego z was do koca ycia czyli jeszcze przez te pi czy ile lat. Nie uda - oboje zginiecie. Pikna symbioza, prawda? Nu, mwcie, dzieciaki, co umiecie i co mylicie zrobi jak ju was rzuc na er innym?
    Kage: Jack, ktra to musiaa by si i rodkami odurzajcymi wcignita do pocigu, obecnie siedziaa na burujskim tapczanie w jeszcze bardziej burujskim wagonie i zirytowana popijaa soczek z jakiego dziwnego egzotycznego owocka, podczas gdy niczego niewiadomy dzieciak ktrego razem z ni posyali na rze radonie gra w pinball. Czynnoci te zostay niestety przerwane przez wkroczenie na scen wydarze jakiej im nieznanej kobiety z clipboardem i dugopisem w doniach. Po bliszym zagbieniu si w jej posta zapewne mona by zauway e jest by wojskow, ale akurat na to latorol Huntw nie zwracaa uwagi. Priorytetem w jej gowie byo pytanie: "Kim ty ***** jeste?", ktrego to przez wymuszon instynktem samozachowawczym grzeczno nie zadaa.
    - Ty jeste Jacqueline Hunt? - Spytaa, wskazujc na dziewczyn dugopisem. W odpowiedzi Jack skina gow. - A ty Evan Malcolm? - Mikrob dopiero teraz zorientowa si w jej obecnoci i zacz gorczkowo potakiwa. - Dobrze. Jestem tu z wasnej, niczym nie przymuszonej woli, eby sprawi e przeyjecie na arenie duej ni dwa dni. Dlaczego? Poniewa posada wydaa mi si ciekawa. Bd waszym piarowcem, strategiem itepe itede. Jakie pytania?
    Cherry: Tak wic stao si co si stao si. Sza na rze jak jakie bydo ofiarne. Nawet jeli jej mzg nie doda do tego sowa "ofiarne". Par razy zdarzao jej si pomc w ukrceniu ywota jakiego kuraka na obiad. Ciekawe jak to bdzie z ludmi? Dla kontrastu rzucili j w Uberluksusowy pocig ktry mia w cigu mniej ni p doby zawie do kapitolu. Chloe jako w to nie wierzya, ale jak mwi to mwi. Pki co wgapiaa si w sunce za oknem tereny jeszcze nie zagospodarowane na pastwiska czyli jakie lesiszcze. W swoim zagapieniu nie zwrcia uwagi na jakiego mczyzn ktry wszed do pokoju i prawi co o roli jak mu powirzono, e jest za nich odpowiedzialny i inne bzdety. Znaczy zorientowaa si tak mniej wicej wp przemowy, ale i tak ca reszt skupiaa si na tumieniu miechu ilekro na niego spojrzaa i niesuchaniu. Jakim cudem jednak udao jej si wycign najwaniejsze informacje. Facet by z kapitolu i mia ich pd tego przygotowa. Jako nie wirzya eby jaki gryzipirek biurokrata w stroju klauna umia to zrobi, ale mogo by gorzej. Mogli w ogle nie przydziela im nikogo do pomocy.
    - No i ten... Jakie sugestie co mam z wasz dwjk zrobi? - Pado w kocu z jego ust.

    ^A to przez zasady na za du sygnatur.

  2. #22
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Doczy
    Jul 2012
    Pe
    Posty
    359

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    Michaela, chopaka z jej dystryktu, mona byo opisa jednym sowem- "paker". Co prawda pierwotnie wylosowany zosta jaki Jim czy John (Shaan, zajta posyaniem publice dumnych spojrze nie zwrcia nie niego szczeglnej uwagi), dzieciak hodowany do kamienioomu, z zasmarkan twarzyczk i zami w oczach. Michael, widzc to, niemal od razu wybieg na rodek, odepchn rozryczanego chopaka i wywrzeszcza:
    -Ja! Ja chc! Zgaszam si za niego!
    -Doskonale! Cho do nas i przedstaw si.- babsztyl z Kapitolu umiechna si do niego promiennie, za przez tum przeszo zbiorowe mruknicie, co w stylu "to mona byo si zgaaasza?". Ale ju byo za pno. "Dwjka wystawi w tym roku par wyjtkowo gronych trybutw"- stwierdzia jej matka przy ich ostatnim spotkaniu.
    Staruszek z tym jego monologiem z lekka j zdziwi. Nie spodziewaa si, e Kapitol wystawi im kogo do pomocy. A tu prosz...
    -E... ja to rozwal wszystkim by-rzuci inteligentnie Michael, gdy ju przysiedli si do staruszka. Ten tylko z dezaprobat pokrci gow. Upi whisky ze swojej szklanki.
    -Oj, dzieci, dzieci... Co wy wiecie o mordowaniu. Widz, e przed nami jeszcze duuuga rozmowa.
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauway braku sygnatury, nie?

  3. #23
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Doczy
    Jun 2014
    Pe
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    - Moesz nam powiedzie z kim warto zawiera sojusze. Nigdy nie znaam si na ludziach. - przyznaa niechtnie Chloe, kiedy ju zorientowaa si, e kto j o co pyta.
    Nie usyszaa odpowiedzi mczyzny - "O ile kogo takiego mona nazwa mczyzn" przemkno jej przez gow - bo ca uwag skupia na drugim towarzyszu podry. Wysoki, cakiem uminiony, opalona twarz o twardych rysach... Wreszcie zorientowaa si, skd go kojarzy. Syn rzenika. Widywaa go czasami, gdy razem z ojcem prowadzaa bydo na mier, ale nie potrafia sobie przypomnie, jego imienia. Dave? Damien? Derek? Rwnie wywoanie go na Doynkach nie mogo by pomocne, bo od wejcia na scen Chloe zawzicie ignorowaa otoczenie. Teraz jednak skojarzya, e ta znajomo moe si przyda. Skoro chopak codziennie zabija zwierzta moe nie miaby skrupuw z ludmi... W przeciwiestwie do niej.
    - Nieza taktyka na zwycistwo. Nie sucha jedynych rad, jakie si dostaje - rzuci z ironi w jej stron.
    - Uhm. - mrukna, na powrt pograjc si w mylach.
    - Posuchaj mnie. - Potrzsn jej ramieniem. Cakiem silnie zreszt. - Obiecaem Twoim rodzicom, e bd Ci chroni.
    - Uhm. - powtrzya - Mi osobicie nie robi rnicy, czy przeyj na arenie dzie czy dwa. - zamilka na chwil - A swoj drog, ciekawe czy przyl rodzicom moje ciao.
    - ... I tak wanie moecie zwikszy... - urzdnik zaczyna si orientowa, e adne z dwjki trybutw go nie sucha. - Halo? Jakie to tematy s waniejsze od przetrwania?
    Oboje kulturalnie zamilkli i mniej kulturalnie zignorowali pytanie.
    - A waciwie... - dziewczyna rozwaaa w mylach, czy warto si postara. - Jakie ma pan dowiadczenie w zabijaniu?

  4. #24
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Doczy
    Jun 2012
    Pe
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    [Meh. Dobra, jakim dziwnym cudem dopuszczam Bena. Ale ma modyfikator -1 do wszystkich rzutw.]
    Keit:
    - A wic tak. Ty. - Emeryt wskaza lec obok krzesa lask na chopaka. - Pierwsze wraenie - tpawy osiek ktrego mona atwo wykorzysta. Miejmy nadziej e jest w tobie co wicej albo jeste trupem. W wypadku gdyby jednak by tylko bezmzg gr mini - ty - Tu wskaza na dziewczyn. - Moesz wykorzysta go jako bro, albo jako miso armatnie alboco. A teraz. Kiedy dojedziecie do Kapitolu, jak wynika z tego rozkadu - Podnis si z krzesa, wspierajc si lask, i wskaza na kilka kartek na stoliku. - macie co co si nazywa parada trybutw. Ergo: Bdziecie szli czy jechali przez kapitol na oczach widzw. I musicie sprbowa im si podliza. Wic - co bycie zrobili eby kto was zasponosrowa?
    Cherry:
    - Co? Zabijanie? Ja tu jestem eby pomc wam zdoby poparcie ludu. To chyba oczywiste. Po co miabym kogokolwiek zabija?
    Dwie donie powdroway do twarzy w do jednoznacznym gecie, dawniej okrelanym jako facepalm. A potem nastpi ju nietumiony miech na widok jego pseudopowanej postawy, dodatkowo wspomaganej przez fryzur w ksztacie domu i... Hmm... Najlepiej to okreli garniturem, nawet jeli byo w tym mniej garnituru ni szaty druida, kombinezonu ptwonurka i kurtki narciarskiej.
    Ostatnio edytowane przez serpens volucer ; 27-12-14 o 20:22

    ^A to przez zasady na za du sygnatur.

  5. #25
    Zafascynowany FNiN Awatar Keitissa
    Doczy
    Jul 2012
    Pe
    Posty
    359

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    Chopak milcza. C, mzg najwidoczniej nie jest minie.
    -Musimy... da si zapamita?- sprbowaa Shaan. Cae te parady wydaway jej si bez sensu. Najpierw rze, potem bogactwo. Po co to komplikowa?
    Skoro forum jest trupem, to nikt nie zauway braku sygnatury, nie?

  6. #26
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Doczy
    Sep 2010
    Pe
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    - Skd si bior dzieci? - spytaa Jack od niechcenia. Postanowia da si wykaza koledze niedoli, sama bya na wszystko zbyt... Dziwny stan. Baa si, to jasne, bya spita i zestresowana, ale te... Nic jej nie obchodzio. To nie by poligon wiczeniowy matki, wic nie musiaa zachowywa staej czujnoci, w zwizku z czym swobodnie i z radoci odkrywaa zawartoci kolejnych barkw i bufetw pocigu.
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyci, wiemy jak bawi si bez maa
    Wiemy jak katowa, by ofiara zapakaa
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noe, ktrych nie ma nikt inny
    Do zabawy ogie i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  7. #27
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Doczy
    Oct 2011
    Pe
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    [No ej, zapomnieli o mnie... :/]
    "Odrzucam wasz rzeczywisto i zastpuj j swoim wasnym wiatem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  8. #28

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    [I o mnie i o Nubes ]

  9. #29
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Doczy
    Jun 2014
    Pe
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    - Ach. - duszc si ze miechu, jeszcze raz zmierzya go wzrokiem. - Tego mogam si spodziewa. Ale jednak mam pewne przeczucie, e mi bardziej przyda si zabijanie, bo jeli chodzi o zdobywanie popularnoci... Daremne prby.
    Moesz mie wszystkie pienidze wiata, ale jest jedna rzecz, ktrej nie moesz kupi... DINOZAUR *,*

  10. #30
    Zafascynowany FNiN Awatar Bigben
    Doczy
    Mar 2011
    Pe
    Wiek
    24
    Posty
    442

    Domylnie Odp: IG - The Remake. (A waciwie prba rimejku)

    [ Michael Evergreen, jedyneczka ]

    - Mwi ci, wybior mnie. - Smtn wysoki, pitnastoletni chopak.
    Alexander pufn.
    - Przesadzasz. Nie moesz mie takiego pecha. Chocia... dzisiaj stuke lustro. I przeszede przez drabin. Sorry stary, powodzenia w Igrzyskach. - Umiechn si sarkastycznie chopak.
    Michael westchn. Los niezbyt by askawy dla modego Evergreena. Strata starszej siostry w trzsieniu ziemi. Pomniejsze problemy. Do tego mier ojca w buncie. Nie tato, nie id. Przecie macie gorsze uzbrojenie. Zginiecie. Ale kto sucha takiego nieudacznika, jakim by Michael?
    W auli rarusza, penej modocianych rozbrzmia hymn Panem, grany przez "uzdolnion" modzie. Na podest przed w-wikszoci-uczniami stana kobieta, ubrana w zoto. A przynajmniej w tkanin pokryt zotem. Przy niej stay supy ze szklanymi kulami. Byy pene kartek. Kobieta popukaa w mikrofon znajdujcy si w jej rce i ekhema. Orkiestra przestaa gra, wic kapitolistka zacza mwi:
    - Witajcie na pierwszych Doynkach!
    W sali rozbrzmiay niezadowolone gosy.
    - Em... no dobrze. Teraz wybierzemy reprezentantw waszego dystryktu do Igrzysk Godowych!
    W sali rozbrzmiay jeszcze bardziej niezadowolone gosy.
    - Pf. No dobrze, pierwsze bd dziewczyny! - Kobieta signa do lewej kuli. Wycigna kartk i przeczytaa zawarto. - Cindy Kaffe!
    eska cz sali odetchna z ulg, gdy ich "koleanka" wchodzia z trzscymi si nogami na podest.
    - Chopcy, teraz wasza kolej!
    Powtrzya czynno. Porwaa karteczk i wyczytaa nazwisko.
    - Michael Evergreen!
    Pitnastolatek zamruga, nie wierzc uszom ani oczom.
    - Wykrakalimy, *****. - Zwrci si do Alexandra.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

     

Uprawnienia umieszczania postw

  • Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad