<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: scrapbooking

  1. #1
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie scrapbooking

    Od jakiegoś czasu trochę się bawię scrapbookingiem, nie mam na razie tak wielu rzeczy (dziurkaczy, koronek, dodatków itd) jakbym chciała, ale bardzo mi się podoba taka forma twórczości Ktoś coś robi w tych klimatach? Ja na razie jakoś bardzo wielu rzeczy nie stworzyłam, a jak już robiłam, to ich nie uwieczniałam, ale tym razem postanowiłam to zmienić

    Wrzucam dwie kartki świąteczne z reniferami, które ostatnio zrobiłam, nie są jakieś zbytnio wymyślne, ale chyba nie są złe

    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...20cdfb7d763cad

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...fc12faea4d420a

    https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...46&oe=553BBEF6

    https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...cb&oe=55087E8A
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 17-12-14 o 10:09
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #2
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: scrapbooking

    Łał, super! Obie kartki wyglądają naprawdę ładnie, zgrabnie i schludnie - jak sklepowe (tyle, że to jest komplement, bo niektóre sklepowe właśnie są naprawdę ładne ). Dla mnie takie coś jest nieosiągalne, manualnie jestem na poziomie sparaliżowanego pięciolatka, więc odpowiadając na pytanie - nie, ja się w takie rzeczy nie bawię .
    Czekam na więcej zdjęć, wrzucaj śmiało, wyglądają naprawdę świetnie.

    Z czego te renifery? To gotowe jakieś się kupuje, czy wycięłaś to z jakiegoś materiału?

  3. #3
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: scrapbooking

    Error
    Nie widzę zdjęć


    Robiłam kiedyś takie rzeczy, mam w domu pełno fajnego papieru z tłoczonymi wzorami, zatopionymi kwiatami, różne różniaste, dziurkacze w różnych kształtach, nożyczki wycinające fajne ślaczki, papierowe kwiatki, naklejki, sprężyny. Robiłam albumy na zdjęcia, notesy, zeszyty ozdabiałam, wszystko co się dało
    Teraz mi jakoś przeszło, bardziej kręci mnie rysowanie niż właśnie wycinanie, klejenie, babranie sie w tych papierach
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  4. #4
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: scrapbooking

    Zmieniłam linki, mam nadzieję, że teraz się otworzą

    Zeg, te renifery są z takiej fajnej miękkiej pianki Ale niestety kupne, bo ja nie potrafiłabym takiego czegoś wyciąć :< Pierwszy raz w sumie się zdecydowałam na gotowe napisy i takie naklejane kształty, bo w sumie nie było to drogie, a mi zależało na tym, żeby szybko to zrobić

    Robiłam kiedyś takie rzeczy, mam w domu pełno fajnego papieru z tłoczonymi wzorami, zatopionymi kwiatami, różne różniaste, dziurkacze w różnych kształtach, nożyczki wycinające fajne ślaczki, papierowe kwiatki, naklejki, sprężyny.
    I zapewne masz masę niepotrzebnych rzeczy, których chcesz się pozbyć przy porządkach świątecznych za marne grosze...

    Ja nigdy nie byłam dobra w rysowaniu itd, bo to wymaga jakby zupełnie innych pokładów dokładności niż to, do czego ja jestem zdolna
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  5. #5
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: scrapbooking

    Zawsze chciałam mieć takie literki do tłoczenia napisów Opcjonalnie stempelki
    Te renifery nie są przypadkiem z EVY?
    No śliczniaste te kartki <3

    Raczej sie nie pozbywam tych rzeczy, może się jeszcze kiedyś przydadzą
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  6. #6
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: scrapbooking

    Ja za to zawsze pragnęłam mieć dziurkacze, dziurkacze i więcej dziurkaczy Najlepiej te cudowne, którymi można wycinać wzory po okręgu <3
    Renifery są akurat z DP Craft

    Raczej sie nie pozbywam tych rzeczy, może się jeszcze kiedyś przydadzą
    Just kidding też bym nie oddała
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę