<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar Beztroski Czwartoklasista
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Posty
    125

    Domyślnie Pytania i niejasności

    Przejdę od razu do rzeczy. Kim była ta kobieta, która dała Nice klucz? Jak Felix mógł w ciągu dnia rozpętać niesen? Skąd Nika wiedziała
    , że Colina McKillian i jakiśtam Edward nie mogli wziąć ślubu
    i skąd znała na wszystko wyjaśnienia? Jaką rolę pełniła Machinownia? Bardzo proszę o odpowiedzi.

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    1. Wg mnie to po prostu przedstawicielka Siły Nocnej, która chciała im pomóc w wykonaniu zadania.
    2. Skoro Felix chciał niesnu, by rozwiązać, tak samo jak Siła Nocna to zechcieli razem i o. Jakkolwiek dziwnie to brzmi, chodzi o pomoc SN w dostarczeniu listu.
    3. Przeczucia. Chyba po prostu pan Kosik nie miał już czasu na logiczniejsze wytłumaczenie, więc walnął przeczucia Niki i koniec. Kulawe to, ale co zrobić?
    Jeśli chodzi o ostatnie pytanie to nie mam pojęcia
    I to moje rozkminy, więc nic pewnego
    Możesz mieć wszystkie pieniądze świata, ale jest jedna rzecz, której nie możesz kupić... DINOZAUR *,*

  3. #3
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    Skąd mamy wiedzieć? Spytaj Kosika. Pewnie nie odpowie. Albo poczekaj z rok na nowe FNiN.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  4. #4
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    Jeśli chodzi o wytłumaczenia Niki - to tak, w tej części stała się ona nieco wszechwiedząca. Część można tłumaczyć dedukcją, część intuicją czy innym przeczuciem, jednak ewidentnie rozwiązanie zagadki opierało się na jej domysłach. Chociaż jeśli mowa o tej niemożności wzięcia ślubu, to tego akurat częściowo sam się domyśliłem - jak tylko pojawił się stary list i jakieś damskie imię, od razu można było przypuszczać, że chodzi o niespełnioną miłość - dodać do tego minus dużo lat i jak nic coś musiało stanąć na drodze do ślubu. Trochę to standardowy temat
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 04-12-14 o 23:18

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    Czy ktoś rozumie dlaczego na grobie Vanory McKillian było napisane "Umarła za życia, żyć będzie wiecznie" ?
    Czy Nika oddała Bestiariusz-a? Szybko czytałam, więc może jest gdzieś napisane.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 16-12-14 o 21:51

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ninet
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    Właśnie, mnie też to trochę zastanawia. Na początku zapowiadała się jaka tajemnica - ten dziwny napis na nagrobku bez daty śmierci. A potem ni z tąd, ni z owąd jakieś banalne, niekompletne, romantyczne wytłumaczenie tego napisu. Liczyłam na jakieś rozwiązanie tego wątku z dreszczykiem, a tu wyszło takie coś. Dziwne.

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar Ania<3
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    Myślę, że w tym cytacie chodziło o tą nienawiść. Kobieta umarła - koniec życia, a nienawiść żyje dalej.

  8. #8
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    Mnie za to zastanawia kolor włosów Laury. Na początku był czerwony, na końcu jaskraworóżowy. Czy to błąd, czy po prostu się przefarbowała. I kim był ten niewidomy?

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    Czerwony, jasnoróżowy... Wyblakło Nie no, może chodziło o taki właśnie odcień czerwonego. Z tym "Umarła za życia..." Myślę, że ten list, który jej dotyczy, jest tak jakby przyczyną wszystkich wypadków, więc dopóki ten list nie zostanie dostarczony to będzie "żył" razem ze swoją... emm... razem z postacią z nim związaną.

  10. #10
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Pytania i niejasności

    Ja po tym napisie na nagrobku liczyłam na ducha Vanory nękającego FNiN, albo przeciętnie długowieczną kobietę, która pojawi się gdzieś na końcu.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę