<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Net

  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar Beztroski Czwartoklasista
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Posty
    125

    Domyślnie Net

    Według mnie, w tej części Net zachowuje się trochę chamsko i prostacko. Najbardziej widać to w rozdziałach od piątego do siódmego. Nabija się z Haralda, arystokracji McKillianów itp. Nie to, że jestem przewrażliwiony na tym punkcie, ale Net pokazuje polskie stereotypy. A co ciekawe, Nika nie przejmuje się jakoś specjalnie tym, co on mówi, a w poprzednich częściach tak było. A wy, co o tym uważacie?

  2. #2
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Net

    Bo Net generalnie jest chamem. Dobrodusznym, ale chamem i było to widać od początku serii niemalże. Po prostu plepla co mu ślina na język przyniesie, ale generalnie jest kochany. Taka sympatyczna fajtłapa... znaczy ten, troublemaker.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  3. #3
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Net

    Jak dla mnie zawsze był może zbyt lekkomyślny w mówieniu pewnych rzeczy, ale nigdy nie był taką skończoną parówą jak w tym tomie. A to, że Nika zamiast go objechać z góry na dół, po prostu się na to godzi, to też dość dziwne i nie na miejscu. Sama najchętniej bym mu przyłożyła
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #4
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Net

    Pierdzikowska znów będzie się pluć o to, że zużywamy wodę - powiedział przyciszonym głosem. - Ale mam genialny pomysł, jak skrócić czas prysznicowania o połowę. Weźmiemy prysznic razem.
    WEŹMIEMY PRYSZNIC RAZEM.
    PRYSZNIC RAZEM.

    Czy tylko ja mam takie O_____________________O oczy?
    Czy to ja jestem staroświecka, czy kąpiel dwóch z pewnością napalonych na siebie 15-latków to jakby... nie wiem, DUŻO jak na taką książkę.

    *ciocia Magda idzie po kolejną herbatkę a potem czas na drzemkę*
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  5. #5
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Net

    Cytat Zamieszczone przez Addictowa Zobacz posta
    Czy to ja jestem staroświecka, czy kąpiel dwóch z pewnością napalonych na siebie 15-latków to jakby... nie wiem, DUŻO jak na taką książkę.
    Rafał chyba nie może się zdecydować, dla jakiej grupy wiekowej chce pisać. Też uważam, że to zbyt wiele, jak na tą książkę, ale z tego co się nasłuchałem o dzisiejszej młodzieży, to jest już chyba na porządku dziennym...

    A Neta już coraz mniej lubię, bo wcześniej to trochę cwaniakował, trochę się powydurniał, palnął coś głupiego, a teraz zrobił się z niego pozer, burak i cham.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 29-11-14 o 22:13
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  6. #6
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Net

    Cytat Zamieszczone przez Addictowa Zobacz posta
    Czy to ja jestem staroświecka, czy kąpiel dwóch z pewnością napalonych na siebie 15-latków to jakby... nie wiem, DUŻO jak na taką książkę.
    To jesteśmy sobie dwie staroświeckie.

  7. #7
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Net

    Nie wiadomo czy wzięli. Wiadomo, że Net rzucił takim tekstem... Powszechna spina jakbyśmy dostali rozdział na opis orgii Neta, Niki, Felixa i Laury.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  8. #8
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Net

    A w ogóle to przecież Felix zwyzywał Neta konkretnie
    - Ty... ty cebulowy buraku! Zachowujesz się tutaj jak stuprocentowy buc! Jak traktowałeś tych ludzi w domu Angusa?! Jakby wszystko ci się należało. Nie wiem, dlaczego się z tobą kumpluję. Wiesz, kim jesteś? Rozpuszczonym gnojkiem i krętaczem.
    BUUUUURRRRRRRRN!!!
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  9. #9
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Net

    I książka się skończyła, a Net nadal nie przeprosił. A oni wszyscy się nadal kumplują z nim. Nika się nie gniewa, Felix mu wybaczył. I żyli długo i szczęśliwe...
    Tyle w temacie:
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  10. #10
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Net

    Co prawda nie czytałem KDM, ale Felix powinien był mu wyrzucić już dawno, a co najmniej od czasu kiedy przez szereg idiotycznych netowych pomysłów Laura zerwała z Felixem.
    No i bucowatość Neta się pogłębia a to chyba nienajlepiej. Staroświecko myślę, że to ci źli powinni być tymi złymi. Bo jeszcze ktoś weźmie z Neta - jako protagonisty - przykład...
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę