<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59

Wątek: ŁyżWawa III

  1. #31
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    20 grudnia

  2. #32

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    A że tak się zapytam, czy ktoś ogarnął może wcześniejszą rezerwację/kupno biletów? Z tego co widzę na stronie, można to zrobić tydzień wcześniej. I dobrze by ustalić ściśle ile osób jedzie, wtedy można nawet grupowe wziąć. I kto jaki bilet bierze (ulgowy/normalny). Jak nikt się za to nie weźmie, to mogę to zrobić mimo, że na początku miałem nie jechać. Są dwa lodowiska - mniejsze i większe. Różnica w cenie to 2 zł. Myślę, że lepiej zdecydować się na to większe, ale to możemy wspólnie zdecydować.

    EDIT. Bilety grupowe są od 20 osób, więc raczej się nie załapiemy.
    Ostatnio edytowane przez Hiszpan ; 04-12-14 o 09:47
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  3. #33

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    UWAGA UWAGA! Skoro zero odzewu na moją propozycję co do wcześniejszej zbiórki, to oczywiście biorę się za to. Robię to już teraz, żeby na spokojnie wszyscy zdążyli. A lepiej kupić online żeby potem nie stać w kolejkach i nie szukać drobniaków przy kasie. Termin ustalam na niedzielę, 14 grudnia. W poniedziałek wtedy wpłaciłbym kasę. Osoby zainteresowane proszę o wpisanie tutaj, wtedy wyślę na fejsie dane do przelewu. Liczę na waszą mobilizację

    Pojawiło się sporo niejasności. Zbiórka jest na wejściówki na łyżwy, 14 grudnia to termin do którego czekam na wpłaty od was, żeby je wykupić wcześniej. Łyżwy oczywiście odbywają się 20 grudnia. Mam nadzieję, że teraz jest już jasność
    Ostatnio edytowane przez Hiszpan ; 06-12-14 o 22:52
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  4. #34
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    A one są jakoś taniej jak się kolegialnie kupuje? Bo ja to się boję na lodowisko, ale na górkę bym poszła.

  5. #35

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    Właśnie niestety grupowe wejście jest od 20 osób, więc mała szansa, że się załapiemy. No ale nikt nie lubi stać w kolejkach, więc można kupić wcześniej przez neta I z tego co pamiętam, to jest ograniczona liczba biletów, więc lepiej mieć pewniaki.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  6. #36
    Zainspirowany FNiN Awatar Trebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    Czyli jeśli chce jechać to przelew do Hiszpana?

  7. #37

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    Dokładnie tak, wyślę ci na priv nr konta.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  8. #38
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    To ja z racji tego, że opuszczam nasz ciepły, laicki i radosny kraj, zamieniając Pole Mokotowskie na Pola Elizejskie - apeluję do wszystkich, przyjedźcie na łyżwy, pożegnajcie się ze mną!
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  9. #39
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    Hm, no dobra, wychodzi na to, że muszę przyjść. Tylko, że nie do końca orientuję się w planie - gdzie idziemy, o której się spotykamy, co robimy potem/przedtem...?

    Hajsu Hiszpanowi też nie wpłaciłem, ale to się na miejscu kupi, poza tym jakaś górka jest (?), a może i przyjdziemy ciut później, już jak będziecie kończyć, się spotkać tylko, nie wiem.

    Kto będzie, kto będzie jeździł na łyżwach, lodowisko mniejsze czy większe...?

  10. #40
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: ŁyżWawa III

    Spotykamy się o 11 na kompasie. Mniej wiecej o 11:30 i 13:00 byśmy mieli tury na lodowisku. No raczej wszyscy jeżdżą, z tego co mi się wydaje. Na górkę możemy wybrac się po łyżwach (w lutym przecież graliśmy w badmintona). Potem pewnie pójdziemy po łazić po nowym świecie czy starówce, pójść coś zjeść i poprostu się bawić

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę