<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Poka wyniki od 31 do 40 z 59

Wtek: yWawa III

Samobjca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Doczy
    Feb 2012
    Pe

Domylnie Odp: yWawa III

20 grudnia

A e tak si zapytam, czy kto ogarn moe wczeniejsz rezerwacj/kupno biletw? Z tego co widz na stronie, mona to zrobi tydzie wczeniej. I dobrze by ustali cile ile osb jedzie, wtedy mona nawet grupowe wzi. I kto jaki bilet bierze (ulgowy/normalny). Jak nikt si za to nie wemie, to mog to zrobi mimo, e na pocztku miaem nie jecha. S dwa lodowiska - mniejsze i wiksze. Rnica w cenie to 2 z. Myl, e lepiej zdecydowa si na to wiksze, ale to moemy wsplnie zdecydowa.

EDIT. Bilety grupowe s od 20 osb, wic raczej si nie zaapiemy.
    Ostatnio edytowane przez Hiszpan ; 04-12-14 o 09:47
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

Infrastruktura Polski i nie tylko:

UWAGA UWAGA! Skoro zero odzewu na moj propozycj co do wczeniejszej zbirki, to oczywicie bior si za to. Robi to ju teraz, eby na spokojnie wszyscy zdyli. A lepiej kupi online eby potem nie sta w kolejkach i nie szuka drobniakw przy kasie. Termin ustalam na niedziel, 14 grudnia. W poniedziaek wtedy wpacibym kas. Osoby zainteresowane prosz o wpisanie tutaj, wtedy wyl na fejsie dane do przelewu. Licz na wasz mobilizacj

Pojawio si sporo niejasnoci. Zbirka jest na wejciwki na ywy, 14 grudnia to termin do ktrego czekam na wpaty od was, eby je wykupi wczeniej. ywy oczywicie odbywaj si 20 grudnia. Mam nadziej, e teraz jest ju jasno
    Ostatnio edytowane przez Hiszpan ; 06-12-14 o 22:52
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.

Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

A one s jako taniej jak si kolegialnie kupuje? Bo ja to si boj na lodowisko, ale na grk bym posza.

Wanie niestety grupowe wejcie jest od 20 osb, wic maa szansa, e si zaapiemy. No ale nikt nie lubi sta w kolejkach, wic mona kupi wczeniej przez neta I z tego co pamitam, to jest ograniczona liczba biletw, wic lepiej mie pewniaki.

Zainspirowany FNiN Awatar Trebik
    Doczy
    Jun 2013
    Pe

Czyli jeli chce jecha to przelew do Hiszpana?

Dokadnie tak, wyl ci na priv nr konta.

Wokulski Awatar Fileas
    Doczy
    Mar 2012
    Pe

To ja z racji tego, e opuszczam nasz ciepy, laicki i radosny kraj, zamieniajc Pole Mokotowskie na Pola Elizejskie - apeluj do wszystkich, przyjedcie na ywy, poegnajcie si ze mn!
    Pukownik Aureliano Buendia zorganizowa trzydzieci dwa zbrojne powstania i wszystkie przegra. Wyszed cao z czternastu zamachw, siedemdziesiciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinw plutonu egzekucyjnego. Odrzuci doywotni rent ofiarowan mu po wojnie i do pnej staroci utrzymywa si ze sprzeday zotych rybek.

Hm, no dobra, wychodzi na to, e musz przyj. Tylko, e nie do koca orientuj si w planie - gdzie idziemy, o ktrej si spotykamy, co robimy potem/przedtem...?

Hajsu Hiszpanowi te nie wpaciem, ale to si na miejscu kupi, poza tym jaka grka jest (?), a moe i przyjdziemy ciut pniej, ju jak bdziecie koczy, si spotka tylko, nie wiem.

Kto bdzie, kto bdzie jedzi na ywach, lodowisko mniejsze czy wiksze...?

Samobjca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Doczy
    Feb 2012
    Pe

Spotykamy si o 11 na kompasie. Mniej wiecej o 11:30 i 13:00 bymy mieli tury na lodowisku. No raczej wszyscy jed, z tego co mi si wydaje. Na grk moemy wybrac si po ywach (w lutym przecie gralimy w badmintona). Potem pewnie pjdziemy po azi po nowym wiecie czy starwce, pj co zje i poprostu si bawi

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad