<

Zobacz wyniki ankiety: Czy znasz serial?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Znam i lubię

    4 80.00%
  • Znam, ale nie lubię

    1 20.00%
  • Niestety nie znam

    0 0%
  • Nie znam i dobrze mi z tym

    0 0%
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    147

    Smile Ktoś ogląda Doctora Who?

    Jest na forum jakiś fan tego zacnego, Brytyjskiego serialu? Ja oglądam go jeszcze od czasów jak dawno temu leciał na TVP 1 i od dziecka się w nim zakochałem - dla mnie serial idealny. 51 lat, a jak dla mnie nadal w chwale.

    Dla tych, co nie wiedzą - jest to serial stacji BBC o Podróżującym w czasie za pomocą niebieskiej budki policyjnej kosmicie (tak, wiem, jak to brzmi), będącym przedstawicielem Władców Czasu. Niebieska Budka to tak naprawdę Tardis, machina czasowa Władców, która stała się niebieską budką na skutek awarii. Ów kosmita, Doctor wspólnie z ziemskimi towarzyszami przeżywa niesamowite przygody w różnych czasach i miejscach. Doktor może regenerować, przez co tę rolę gra już 12-ty aktor. Gorąco polecam serial
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 11-10-14 o 23:05

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Martinus
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Posty
    58

    Domyślnie Odp: Ktoś ogląda Doctora Who?

    Zamierzam zacząć oglądać ten serial , jednak wersję wznowioną z 2005 roku. Czy zrozumiem mniej więcej to uniwersum? Czy jednak zacząć oglądać od starszej wersji, np. tej z 1987 r. lub 1996 r. Jeśli tak to dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 12-10-14 o 10:13

  3. #3
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martinus Zobacz posta
    Zamierzam ogądać ten serial, jednak wersje wznowioną z 2005 roku. Czy zrozumiem mniej więcej to uniwersum? Czy jednak zacząć oglądać od starszej wersji np. tej z 1987 r. lub 1996 r.;D Jeśli tak to dlaczego ?
    Spokojnie możesz zacząć od sezonu z 2005. Wszystkie ważne wątki zostaną z biegiem czasu wyjaśnione, a postaci i nawiązań do "klasykí" szczególnie w pierwszych sezonach nie ma tak wiele, a jak nawet są to wytłumaczone. W przypadku tego serialu o wiele ważniejsze jest czy reagujesz alergicznie na kicz w efektach specjalnych i typowo brytyjski humor. Jeżeli tak i pierwsze odcinki nie będą takie jakie oczekujesz, to spokojnie możesz spróbować nawet od sezonu 5.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę