<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Rammstein

  1. #1
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    147

    Domyślnie Rammstein

    Znacie ten zespół? Ja powiem szczerze, że to jeden z moich ulubionych. Każdy z ich albumów ma w sobie coś wyjątkowego, no i teksty i teledyski często są pełne czarnego humoru. Moje ulubione utwory to Laichzeit, Mutter, Reise, Reise, Amerika i Donaukinder A jak jest z wami?

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Rammstein

    Często słucham ich muzyki. Kiedy pierwszy raz usłyszałam piosenkę "America" to moja reakcja przedstawiała się mniej więcej jak "Dżisas, jakie to idiotyczne", ale w miarę słuchania coraz bardziej się do niej przekonywałam. Aktualnie jest to jedna z moich ulubionych piosenek . Bardzo lubię też utwór "Sonne". Często nie patrzę też na nazwy piosenek - po prostu puszczam wszystkie po kolei.
    – A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
    – Idź stąd i wychędoż się sam.
    ~ "Ostatnie Życzenie", Andrzej Sapkowski

  3. #3
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Rammstein

    Bo America jest akurat idiotyczna.


    R+... pierwszy zespół metalowy, którego piosenki mi się podobały (było to jakieś 10 lat temu, więc wtedy bardzo temu zaprzeczałam). Zespół, dzięki któremu przekonałam się w 100% do języka niemieckiego.

    Mam zbyt duży sentyment do nich, żeby spróbować określić, czy ich piosenki są dobre, czy jednak beznadziejne, mi się osobiście podobają. Są rzeczy, z którymi przesadzają, jak teledysk do Pussy, czy "spektakl", który rozgrywa się na scenie w trakcie grania Bück dich. No, można to sobie darować.
    Bardzo lubię ich teledyski, najlepszy jest chyba Haifich w połączeniu z tekstem. Są sceny w teledyskach, które można sobie darować (choćby jedzenie serca w ostatnim teledysku do Men Herz brennt. Ten klip byłby lepszy niż bardzo dobry, gdyby nie ta jedna rzecz), teledysk do Mein Land to już zupełnie mogli sobie darować, bo ta piosenka jest w rzeczywistości... ciężka i metalowa ale przez słodkie sceny wydaje się być... popowy (?). Może niech zespół przestanie współpracować z Åkerlundem, wyjedzie im to na dobre.

    Ulubione piosenki? Dwie, Mein Teil i Wiener Blut (polecam słuchanie jej w ciemnościach ze słuchawkami. Najlepiej rozumiejąc tekst). Ulubiony tekst? W piosence Dalai Lama.
    I szkoda, że już nic nie wydają nowego. Brak albumu od 5 lat jest... smutny, zwłaszcza, że nie mogłam być na ich koncercie w Wawce kilka lat temu. No, i bo bardzo lubię LIFAD. Ale ciągle nie tracę nadziei na nowy krążek.

  4. #4
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Rammstein

    Teledysk do Mein Land jest ekstra
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  5. #5
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Rammstein

    No na pewno zespół czuł się ekstra, kiedy go kręcili.

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Rammstein

    Rammstein? Świetny zespół. Zawsze jak słucham to zachwycam się akcentem Tilla. A kiedy moja młodsza siostra zaczęła się uczyć niemieckiego i miała problemy z wymawianiem liczb, to puściłam jej "Sonne" i kazałam powtarzać po Tillu Nauczyła się
    Moje ulubione piosenki to zdecydowanie "Ich will" i "Rosenrot", lubię też "Haifisch", "Mutter" i "Mein Teil". No i "Sonne", of course.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę