<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Ebooki Fnin?

  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Krzyniu
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    2

    Domyślnie Ebooki Fnin?

    Joł. Mam nadzieję, że tu mam pisać, bo jestem nowy na forum.. Dobrze, Asiorku?
    No więc mam pytanie: mógłby ktoś tu wrzucić serię (nawet w pdf, mam konwerter)? Mam wszystkie książki, ale na kindlu jest poręczniej

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Ebooki Fnin?

    Eh. Zakładam, że są na chomikuj, ale nie wydaje mi się żeby były legalne. Nigdy nie kupowałam ebooków, ale są dostępne tutaj: http://sklep.powergraph.pl/seria/felix-net-i-nika (Chodzi o książki z dopiskiem ebook, oczywiście ]. Także... Tyle ode mnie.
    Możesz mieć wszystkie pieniądze świata, ale jest jedna rzecz, której nie możesz kupić... DINOZAUR *,*

  3. #3
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Ebooki Fnin?

    Tak jak już podano link, wszystkie ebooki są dostępne do kupienia, więc nie możemy ich udostępniać. Na przyszłość możesz zawsze zamawiać w sklepie Powergraphu pakiety książka+ ebook, wtedy wychodzi chyba najtaniej. Możesz też wpatrywać promocji w którejś księgarni ebooków, czasami można nabyć nawet FNiN za grosze.

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar Krzyniu
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki :p
    Ps. Ale nie pisałem, że muszą być legalne ;____;
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 03-08-14 o 17:12

  5. #5
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Ebooki Fnin?

    O innych tu info nie dostaniesz. Jako porządny fanclub wspieramy Kosików i Powergraph.

  6. #6
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Ebooki Fnin?

    Zgodnie z regulaminem fanklubu z resztą:
    2.Niedozwolone treści
    3. Zabronione jest propagowanie filmów, książek i muzyki z nieoficjalnych źródeł.

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kupa artysty
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Ebooki Fnin?

    Akurat w tym przypadku pobranie ebooka jest legalne - ale tyko wtedy, gdy książki rzeczywiście stoją u ciebie na półce. Zgodnie z prawem możemy korzystać z takich materiałów jeśli mamy oryginał.

    Najlepiej jeśli poszukasz w Guglu frazy "tytuł książki + mobi". Ja sam znalazłem tak wszystkie części, pobrałem aby mieć ulubioną serię zawsze przy sobie . A książki stoją i kurzą się na półce.

    Linków ci nie wkleję, myślę że umiesz już w wystarczającym stopniu używać internetu i samemu je znaleźć. Pozostaje też kwestia moralności, jeśli bym wkleił (lub ktokolwiek inny) te linki, a ebooki pobrałaby osoba, która po prostu ściąga nie wspierając autora.
    Książki, książki wszędzie...

  8. #8
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Ebooki Fnin?

    Na jakiej podstawie twierdzisz, że takie postępowanie jest legalne?

    Gdy kupię sobie grę, w której jest muzyka, mam te pliki w grze, mogę je nagrać itd., to mimo wszystko soundtrack muszę kupić, nie ukraść... Ściągnąć.

  9. #9
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Ebooki Fnin?

    Chyba serio tak jest, przynajmniej z muzyką, jeśli chcesz sobie ściągnąć płytę, którą masz fizycznie i nagrać ją na jakąś inną płytę np. do samochodu, żeby nie niszczyć oryginału, to można. Co w sumie jest idiotyczne, bo można przegrać piosenki z tego oryginału.
    Więc zgaduję, że z książkami może być podobnie.
    Ostatnio edytowane przez Isaa ; 21-08-14 o 20:48

  10. #10
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Ebooki Fnin?

    Hmm, chętnie poznałbym podstawy prawne twierdzenia o używaniu książek i ebooków - analogia do muzyki chyba nie jest najlepsza, muzykę łatwiej porównać do ebooka kupionego i kopiowanego na nośniki niż do papierowej książki i ebooka do niej. Były bodajże przepisy o kopii zapasowej, ale o tym zawsze wspomina się w kontekście oprogramowania/gier na płytach, więc raczej są z nim powiązane.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę