<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73

Wątek: Pyrkon 2015

  1. #41
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Buka, Maciek już szuka innych hosteli.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  2. #42
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Witam,
    Chciałabym potwierdzić moją chęć nocowania w hostelu.

  3. #43

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Dobra, sytuacja wygląda tak:
    Znalazłem TEN hostel. Mieli byśmy pokój 8 osobowy i 4 osobowy. Cena za osobę za noc to 42 zł, może jeszcze się uda wynegocjować małą zniżkę. Jutro do 16:00 mam dać znać. Jest wyposażona kuchnia (to dla Magdy ), pokój 8 osobowy ma własną łazienkę, 4 osobowy ma kilka do dyspozycji na korytarzu (tak zrozumiałem). Opinie na necie hostel ma dobre, zdjęcia też dobrze wróżą. Na pewno będzie 1000x lepiej niż kiedyś w WWA (Drago wie o czym mowa ). Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie tu lub do mnie na priv, postaram się dowiedzieć.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  4. #44
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Hiszpan, to nie będzie żaden przechodni pokój jak w Warszawie, tak?

    Mnie pasuje. Bliziutko do targów, cena przystępna. Te co bardziej wstydliwe dziewczyny mogą spać w tym 4-osobowym, reszta w 8 i nie ma problemu. Przynajmniej dla mnie

    EDIT:
    O! Naprzeciwko będziemy mieć bar wegetariański
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  5. #45
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    I na tej ulicy też shisha pub... Dobra lokalizacja

    Cieszę się, że wpadacie do Poznania ♥ ♥ ♥
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 08-01-15 o 09:33

    I can't drown my demons, they know how to swim

  6. #46

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Ok, niestety, ale babka w tym poprzednim hostelu mnie nie zrozumiała i nie zarezerwowała miejsc i ktoś nam je podkupił. Więc zadzwoniłem do hostelu, który mi wysłała Magda, o TEGO. Cena nawet mniejsza, bo 40,50 zł/noc/osoba. trochę dalej do Targów, ale podobno jest tramwaj dla leniwych No i bliżej do hostelu Zega. Mamy w sumie 16 osób, zarezerwowany pokój 12 i 4 osobowy, koło siebie. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to piszcie tutaj, mogę zadzwonić i się wszystkiego jeszcze dopytać.

    Zaliczka to 30% całości, czyli 388,80 zł. Na osobę 24,30 zł, zaokrąglijmy do 25 zł. Zrobię grupę/konwersację na Fejsbuku i tam podam dane do przelewu, bo jadą też ludzie spoza forum. (Poprawcie mnie, jak coś źle policzyłem )
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 07-01-15 o 22:45
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  7. #47
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Gdybyście jeszcze mieli jakieś problemy to polecam:

    Frolic Goast, 33 zł za noc, do targów 2 km
    Retro Hostel, 45 zł za noc, do targów 2,2 km
    Melody hostel,45 zł za noc (studenci 40,5 zł) do targów 2,1 km

    Są tam wolne miejsca, przynajmniej były we wtorek jeszcze, zastanawialiśmy się nad którymś a tych, ale ostatecznie znaleźliśmy sobie coś jeszcze bliżej targów.

    PS. Zaklepujac hostel przez rezerwacje internetową zazwyczaj płaci się mniej niż przez telefon.
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 08-01-15 o 07:18
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  8. #48
    Zainspirowany FNiN Awatar mikolas109
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Siemka, ja też będę.

  9. #49

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    [WAŻNE]

    Dostałem info z hostelu, że zaliczkę mamy wpłacić "jak najszybciej".
    Wpłacajcie mi na ten nr konta: 91 1560 0013 2792 3137 1000 0001 . W tytule przelewu wpiszcie za kogo.

    W razie pytań możecie dzwonić: 784624363. Nie zawsze mogę odebrać, ale zawsze oddzwaniam.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  10. #50
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    dawno mnie nie było tutaj. Chyba wpadnę nawet, skoro taka frekwencja się szykuje
    Souls are soft and fluffy.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę