<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 73

Wątek: Pyrkon 2015

  1. #61

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Już napisałem na fejsie, ale jeszcze tu przypomnę. Do 20.04 mam wpłacić resztę kasy za pobyt, więc wpłacajcie mi resztę, czyli po 56 zł od osoby. Doba hostelowa trwa od 14:00 do 12:00. W hostelu będą mieli listę z naszymi nazwiskami, więc każdy będzie mógł indywidualnie się zakwaterować.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #62
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Dwie kwestie:
    1. Wiecie już o której godzinie przyjeżdżacie do Poznania?
    Mnie najbardziej pasuje przyjazd pociągiem o 12:16, ale jeśli więcej osób przyjedzie wcześniej, to mogę być o 11:00.

    2. Pewnie część z Was ogarniała już regulamin hostelu, ale dla tych bardziej leniwych małe podsumowanie:
    Hostel mamy od 14:00 w piątek do 12:00 w niedzielę.
    W cenie mamy ciepłe napoje, dostęp do internetu, depozyt i z tego co zrozumiałem - śniadanie (szwedzki stół).
    Trzeba okazać dokument przy meldunku.
    Cisza nocna jest od 22:00 do 7:00, więc cicho można grać w gry, ale bez krzyków i głośnej muzyki - tu raczej nie będą się z nami cackać tak jak w sleepie. W tych godzinach również nie mogą w hostelu przebywać osoby, które nie mają wykupionego noclegu.
    Nie wolno palić w budynku - jest za to kara 100 zł, więc lepiej wyjść przed budynek.
    "Hostel nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju."
    Za zgubienie klucza do pokoju jest opłata 50 zł, więc jak wchodzicie do pokoju, to zostawiajcie go w widocznym miejscu, żeby nie zawieruszył się wśród rzeczy.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  3. #63
    Philips Awatar Royalek
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Matura maturą, ale nie pozwolę sobie odpuścić Pyrkonu Co prawda przyjeżdżam tylko na sobotę, ale zawsze coś

  4. #64
    Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Popieram Royalka! Ja się melduję w piątek koło 17 30 i zostaje do końca Gdzieś na jakiegoś Munchkina się zgadamy, śpię na hali.
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentują nicość samą w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jaźni?

    Franciszek Fiszer

    http://yodastories.blogspot.com/

  5. #65
    Nilix Awatar Nili
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Czy brać dixit na pyrkon czy ktoś już bierze? : )

  6. #66
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Ja zastanawiam się nad zabraniem Tajemniczego domostwa, którego część kart można użyć do gry w Dixita, co przetestowałem i działa, choć znaczniki z kartek papieru nie są wygodne.
    Zatem jeśli zabiorę Tajemnicze Domostwo to nie ma potrzeby zabierania Dixita ( ale znaczniki zawsze są mile widziane). Jednak nie mam pojęcia, co dokładnie znajdziesz się w mej walizce, więc na razie żadnych gier zabrać nie obiecuję.
    EDIT: Po namyśle wydaje. mi się, że szanse na spakowanie Tajemniczego Domostwa są małe , gra niestety wymaga dużo miejsca w walizce. Więc Dixita chyba można zabrać. ;D
    Ostatnio edytowane przez CezarIXen ; 18-04-15 o 22:08

  7. #67
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Bierz, Nili!

  8. #68
    Nilix Awatar Nili
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Okej, w takim razie wezmę : )

  9. #69
    Zaciekawiony FNiN Awatar sHowFlow
    Dołączył
    Dec 2014
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Mam pytanie do forumowiczów. Chodzi mi o to kiedy i w którym miejscu będzie spotkanie z Rafałem Kosikiem. Bo nie chciałbym przegapić spotkania z autorem, dla którego tam przyjechałem

  10. #70
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2015

    Ale...Kosika nie będzie na Pyrkonie.
    Przynajmniej nie oficjalnie, nie ma go na liście gości, ani jego ani Kasi.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę