<

Zobacz wyniki ankiety: Kiedy wam pasuje?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pierwsza połowa lipca

    5 41.67%
  • Druga połowa lipca

    3 25.00%
  • Pierwsza połowa sierpnia

    7 58.33%
  • Druga połowa sierpnia

    5 41.67%
Ankieta wielokrotnego wyboru
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 63

Wątek: Paintball

  1. #51

    Domyślnie Odp: Paintball

    Dobra, to teraz trzeba ustalić godzinę, która nam pasuje. Jeśli o mnie chodzi, to najlepiej po 14 w górę, żebym zdążył dojechać. Jakie są wasze propozycje?

    PS Młody też raczej jedzie.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #52
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Paintball

    To Wy jedziecie na ten paintball w końcu czy ogólnie?

    Bo ja akurat w tym terminie jestem w takiej sytuacji, że na 80% mógłbym jechać bez problemu, ale to zależy od okoliczności, bo jak zaistnieją takie możliwe na te 20%, to raczej nie pojadę, choć mógłbym, to jednak te 20% jest ważne... A czy zaistnieją, to się okaże w ostatniej chwili pewnie, więc... Ja nic nie deklaruję, ale może się pojawię, zwłaszcza, jeśli NIE będziemy na paintball szli, ale to obojętnie, w sumie .

  3. #53
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Paintball

    My z Maćkiem chcemy jechać do Warszawy szóstego na pewno, więc jak się uda to pojedziemy, na paintball czy nie. Fajnie jednak jakby się zebrało na tyle osób i by coś wziąć.

  4. #54
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Paintball

    Szanse, że się pojawię wzrosły do 50%.
    Dziś udało się zrobić jeden pokój - tzn. teraz czekamy, żeby wyschło i beton będziemy wylewać za godzinkę.
    Jak się jutro uda zebrać i szybko zrobić, to będę miał środę wolną. Jest tylko jedno ale: czy będę miał siłę, żeby jechać...

    Okaże się jutro.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  5. #55
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Paintball

    Jestem w centrum od 10 rano w centrum więc dajcie znać kiedy byście byli. Kto w końcu ma być? Tylko Maciek i Patryk?

    Jbc nr: 790795841

  6. #56
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Paintball

    Wychodzi na to, że na 100% jadą tylko Patryx, Hiszpan i Pat.
    Z może to Młody, Isaa, Zeg i ja.

    Hiszpan, a jakbyście mieli jechać to stopem, tak? Słabo to widzę, że ktoś zabierze trzy osoby. Jeśli nie złapiecie stopa, to co? Jedziecie pociągiem, czy odpuszczacie?

    Jeśli ma to wyglądać tak, że będą razem 4-5 osób i skończy się na posiedzeniu razem przez 3-4 godziny, to ja chyba pasuje, bo sam dojazd w obie strony zajmie mi z 4, a jak już wspominałem, będę nieźle zmęczony.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  7. #57
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Paintball

    Mi wypadło coś na czwartek popołudniu więc musiałbym wracać rano żeby jadąc stopem nie spóźnić. Wybaczcie że tak w ostatniej chwili, ale wczoraj się dowiedziałem. Chętnie wpadnę jeszcze w wakacje z Maćkiem, ale niestety nie tym razem :/

  8. #58

    Domyślnie Odp: Paintball

    W związku z tym, że na prawdę nikt nie pojechał (poza Pat, która jest na miejscu) ja też się nie wybrałem. Proponuję spotkać się na paintball w innym terminie. Tym razem porządnie się go zorganizuje, zarezerwuje miejsce itd itp. Trzeba wybrać termin. Jakieś propozycje? W ogóle może założyć nowy temat, żeby się wszystko ze sobą nie mieszało? Co wy na to?
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  9. #59
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Paintball

    Trzeba tak będzie zrobić

  10. #60
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Paintball

    Moim zdaniem temat może zostać, nie będzie się przynajmniej mylił z nowym, a i tak najnowsze posty się ogarnia, ewentualnie, jak już cokolwiek będzie wiadomo, można zedytować pierwszy.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę