<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Polcon 2014

  1. #1
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Polcon 2014




    Miejsce i data
    Polcon 2014 odbędzie się od 4 do 7 września w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku‑Białej. WSA udostępnia na potrzeby konwentu trzy ogromne budynki, znajdujące się tuż obok siebie centrum Bielska‑Białej. Impreza odbędzie się nieopodal Bielskiej Starówki, na której znajdziecie Zamek, Teatr oraz wiele restauracji i klubów.

    Koszty akredytacji
    Koszt pełnej akredytacji zmienia się zależnie od czasu akredytacji (liczy się czas wpłaty i rejestracji przez nasz system online):
    • od 10.06.2014 do 10.07.2014 to 60 zł
    • od 11.07.2014 do 31.08.2014 to 70 zł
    • pełna akredytacja stacjonarna będzie wynosiła 80 zł

    Można również wykupić akredytacje jednodniowe, które uprawniają do przebywania na imprezie w ciągu konkretnego dnia - do godziny 22:00 w czwartek, piątek i sobotę oraz do zakończenia imprezy w niedzielę. Koszty akredytacji jednodniowych to:
    • czwartek - 20 zł
    • piątek - 30 zł
    • sobota - 40 zł
    • niedziela - 20 zł
    Zniżka 50% obejmuje dzieci pomiędzy 6-12 rokiem życia (poniżej 6 roku życia mają wstęp bezpłatny).

    Nocleg
    Są 3 możliwości:
    • Nocleg na terenie Festiwalu w przeznaczonej do tego szkole noclegowej.
      Wstęp do szkoły noclegowej będą miały osoby, które zaakredytują się online i zaznaczą specjalną opcję w formularzu rejestracyjnym. Ilość miejsc będzie ograniczona.
    • Nocleg w pobliskich hostelach i schroniskach młodzieżowych. Rezerwacji miejsc będzie można dokonać przez panel akredytacji online.
    • Nocleg w promocyjnych cenach w współpracujących z Polconem hotelach. Rezerwacja miejsc dokonywana będzie indywidualnie przez uczestników.

    Wypisałam najważniejsze rzeczy, jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej - polecam zajrzeć na całkiem zgrabnie stworzoną stronę tegorocznego Polconu.



    ***
    Więc... Przeprowadziłam próbny zakup akredytacji. Gdy wejdziemy na stronę musimy się zarejestrować i zalogować. Gdy wybierzemy odpowiednie okienko (bilet na konwent lub akredytacja wspierająca) zostaniemy przeniesieni na stronę, gdzie automatycznie zostaje przypisana nam aktualna cena za pełną akredytacje. Wpisujemy nasze dane osobowe oraz wybieramy czy chcemy otrzymać miejsce w szkole noclegowej (dodatkowy koszt - 5zł). Pojawia się także opcja katering, o której czytamy: "Zamów obiady w polconowym kateringu. Koszt zestawu (zupa + drugie danie) to tylko 11zł". Maksymalna liczba zestawów, które można zamówić to 3. Po zakończeniu rejestracji jesteśmy przekierowywani na stronę, na której widnieją wszystkie dane do przelewu. Na tym etapie można jeszcze zmienić zdanie co do kateringu, ale już niczego innego

    W czasie rejestracji pojawia się jeszcze raz ostrzeżenie o ograniczonej ilość miejsc w szkole noclegowej. A także, że "Do szkoły noclegowej będą wpuszczani tylko uczestnicy ze specjalnym identyfikatorem. W szkole noclegowej obowiązuje cisza nocna.". Polecam więc szybko zabrać się za zakup, skoro nie będzie już opcji "wpychamy się do sleepa na chama"

    Lista obecności:
    • CezarIXen
    • Drago
    • Freya
    • Isaa
    • KamcioKowal
    • Patryx
    • Royalek
    • Snorri
    • Yenna
    • Zegarmistrz
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 29-06-14 o 23:27

    I can't drown my demons, they know how to swim

  2. #2
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    O kurde kiepska sprawa z tym noclegiem. Ceny też nieciekawe, no ale to już pomijam.

    Co w przypadku, kiedy nie jestem pewien, że jadę, mam płacić całą kwotę od razu? Raczej się nikt nie orientuję, czy mogę się potem z tego wycofać? (napiszę maila i spytam, ale wolę i Was spytać )

  3. #3
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Myślę, że "wpychamy się na chama" będzie tak czy inaczej, bo przecież chcemy spać całą grupą, a jeśli przyjdziemy na końcu to może się okazać, że są dwa miejsca tu, cztery tam i trzy na drugim końcu sleepa. Może nie będzie to aż taki wyścig jak na tym Pyrkonie w zeszłym roku (chyba, oczywiście ), ale i tak o najlepsze miejsca pewnie trzeba będzie... powalczyć?

    W każdym razie ja będę na pewno, nie grożą mi żadne poprawki we wrześniu, Bielsko jest niedaleko, no, i szkoda byłoby mi kolejnego konwentu.
    A, jeszcze jedno, gdyby ktoś miał bardzo daleko do tego Bielska i chciałby przyjechać dzień-dwa wcześniej to mogę zaoferować nocleg (Magda w Warszawie coś wspominała). Ale NIE, nie robię bifora. Chyba, że nie u mnie, bo niestety w domu będzie z pięć innych osób.

  4. #4
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Nie jestem pewien, czy nie będę miał jakiś poprawek we wrześniu, ale już się zapisałem i zaraz wysyłam im kasę.

    Pozostaje mieć nadzieję, że wszystko zdam. Opcjonalnie, że terminy poprawek nie pokryją się z Polconem.


    EDIT: Asia, zawsze można na jakiś cmentarz iść
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 10-06-14 o 20:36
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  5. #5
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Cytat Zamieszczone przez Drago Zobacz posta
    Asia, zawsze można na jakiś cmentarz iść
    To już w trakcie.

  6. #6
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Dziwie tak, bo jednocześnie w dniach 1-7 września odbywa się Grojkon w BB

    Rozważałam przyjazd do BB, gdybyście Wy się wybierali, bo zawsze to dość blisko a bądź co bądź - rok temu było fajnie
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  7. #7
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Dziwie tak, bo jednocześnie w dniach 1-7 września odbywa się Grojkon w BB
    Już wyjaśniam. Grojkon jest w dniach 1-3 września (nie ma noclegu niestety), będą się odbywały w tym czasie jakieś wydarzenia i imprezy. A od 4 do 7 będzie to już Polcon. Organizatorzy najzwyczajniej w świecie połączyli sobie obie imprezy. Więc jak ktoś może wcześniej przyjechać (ja chyba się na to pisze), to będzie mieć tygodniowy konwent.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  8. #8
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Jeśli ktoś z Was zapłacił już za akredytacje, to niech się nie zdziwi, jak otrzyma pieniądze z powrotem na konto.
    Jak można przeczytać na fanpage'u Polconu, pojawiły się pewne problemy z akredytacją. Dziś podobno mają to naprawić. Gdy już to zrobią powinniście otrzymać jakieś powiadomienia na maila, co trzeba zrobić.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  9. #9
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    A pisał ktoś do nich w sprawie akredytacji grupowej? Co prawda nie wiem, ile nas będzie ani co ona daje, ale istnieje taka możliwość.

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Ej, sleep daleko, czy teren konwentu +-?
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę