<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Polcon 2014

  1. #11
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Drago, dzięki za info

    Ja na razie na pewno żadnej akredytacji wykupywała nie będę - nie wiem jeszcze czy/kiedy będę jechać na wakacje, jak z pracą, życiem i wszystkim innym, ale jak będzie możliwość to kto wie
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #12
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Właśnie się dowiedziałem, że genialnie zaplanowali noclegi w sleepie...
    Kto zgadnie ile jest miejsc?

    200 miejsc w szkole noclegowej. No po prostu pięknie... Więc lepiej się sprężajcie z zamówieniem noclegu.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  3. #13
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Błąd aplikacji
    Exception information:

    Message: Mysqli statement execute error : Prepared statement needs to be re-prepared
    Stack trace:

    #0 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Zend/Db/Statement.php(300): Zend_Db_Statement_Mysqli->_execute(Array)
    #1 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(479): Zend_Db_Statement->execute(Array)
    #2 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Zend/Db/Select.php(686): Zend_Db_Adapter_Abstract->query(Object(Zend_Db_Select))
    #3 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/application/models/UserFactory.php(72): Zend_Db_Select->query()
    #4 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Core/Auth.php(95): UserFactory->getCurrent(3)
    #5 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Weles/Controller/Action.php(35): Core_Auth->getUser()
    #6 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/application/modules/default/controllers/EventController.php(30): Weles_Controller_Action->init()
    #7 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Zend/Controller/Action.php(133): EventController->init()
    #8 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Zend/Controller/Dispatcher/Standard.php(26: Zend_Controller_Action->__construct(Object(Zend_Controller_Request_Http ), Object(Zend_Controller_Response_Http), Array)
    #9 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Zend/Controller/Front.php(954): Zend_Controller_Dispatcher_Standard->dispatch(Object(Zend_Controller_Request_Http), Object(Zend_Controller_Response_Http))
    #10 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Zend/Application/Bootstrap/Bootstrap.php(97): Zend_Controller_Front->dispatch()
    #11 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/library/Zend/Application.php(366): Zend_Application_Bootstrap_Bootstrap->run()
    #12 /home/luinnar/www/apps/pl.wybywam/public/index.php(26): Zend_Application->run()
    #13 {main}

    Request Parameters:

    array (
    'controller' => 'event',
    'action' => 'info',
    'event' => '3',
    'name' => 'polcon-2014',
    )
    No spoko, a Ty Drago już kupiłeś?

    EDIT:
    Dobra poszło. Jak nie będę mógł jechać, to mi Drago oddajesz 65 zł
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 14-06-14 o 00:41

  4. #14
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    No spoko, a Ty Drago już kupiłeś?
    Ja już kupiłem. Już zapłacone i potwierdzenie wpłynięcie środków jest.

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    Dobra poszło. Jak nie będę mógł jechać, to mi Drago oddajesz 65 zł
    Nie ma
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  5. #15
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Bardzo was lubię i posypały mi się wakacje. Dlatego właśnie zakończyłem akredytację.
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  6. #16
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Oo, Snorri się zaakredytował :O
    Aż z tego powodu zrobiłem listę. Pisać, kogo nie ma, a jedzie na pewno, albo prawie na pewno i czy bierze dodatkowe osoby spoza forum.

  7. #17
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Rozumiem, że nie ma opcji akredytacji grupowej?

  8. #18
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Cytat Zamieszczone przez Patryx Zobacz posta
    Rozumiem, że nie ma opcji akredytacji grupowej?
    Jest, ale trzeba by do nich pisać maila, a to raczej zajmie więcej czasu, a liczba miejsc w sleepie ograniczona, więc lepiej się spieszyć. Zresztą w tym roku pewnie będzie nas mniej, a część już się zaakredytowała.

    EDIT:
    Royalek też jedzie i już ma kupioną akredytacje.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  9. #19
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Okej, kasa poszła, możecie mnie dopisać, żeby Snorri się za bardzo nie martwił, że będzie tylko z Drago i Zegiem.

  10. #20
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Polcon 2014

    Wpłacone. Snorri, weź sabotażystów xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę