<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Ksi±¿ki dla dzieci - zachêcaj± do czytania?

    Co s±dzicie po przeczytaniu AiK oraz KiA? Kupiliby¶cie tak± ksi±¿kê swojemu dziecku/rodzeñstwu/kuzynostwu? Czy uwa¿acie, ¿e zachêca do czytania dzieciaki, które niezbyt lubi± czytaæ lub po prostu nie maj± w tej kwestii wiêkszego do¶wiadczenia?

    Przeczyta³am ksi±¿ki i tak my¶lê, ¿e jakbym by³a dzieckiem, powinnam byæ zadowolona i zachêcona. Nie to, ¿ebym nie by³a jako ja sama, ale próbujê siê postawiæ w sytuacji kogo¶ nieco m³odszego Sama forma, tradycyjna wyklejka jak we FNiN, du¿a czcionka (co wydaje mi siê mieæ takie znaczenie, ¿e dziecku wydaje siê ¿e du¿o przeczyta³o w krótkim czasie i chyba jest z siebie zadowolone, a mo¿e tylko ja tak mia³am? ). Oczywi¶cie spora dawka humoru, przygody, fajna koncepcja. A jak Wy to oceniacie?
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Do³±czy³
    Jun 2014
    P³eæ
    Wiek
    22
    Posty
    85

    Domy¶lnie Odp: Ksi±¿ki dla dzieci - zachêcaj± do czytania?

    Ksi±¿ka bardzo mi siê spodoba³a. Gdybym nie by³a takim molem ksi±¿kowym to uwa¿am, ¿e zachêci³oby mnie to do przeczytania chocia¿by innych ksi±¿ek tego autora (Czyt. FNiN). Jaki¶ czas temu mama nie wiedzia³a, co kupiæ na urodziny swojej siostrzenicy (10 lat), wiêc poleci³am jej dwupak AiK i KiA. Trochê czasu zajê³o mi namówienie kuzynki do zajrzenia do ksi±¿ki, ale gdy siê skusi³a dos³ownie nie mog³a siê oderwaæ. Teraz podsuwam jej kolejne ksi±¿ki, ale to tylko kwestia czasu, ¿eby ogarnê³a j± taka sama mania ksi±¿kowa, jak mnie

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar Trebik
    Do³±czy³
    Jun 2013
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    88

    Domy¶lnie Odp: Ksi±¿ki dla dzieci - zachêcaj± do czytania?

    Akurat teraz nie mam podorêdziu ¿adnego dziecka ucz±cego siê czytaæ, ale do tego co napisa³y Jasti i Cherry mo¿na napewno doliczyæ masê przypisów co napewno dobrze wp³ynie na zasób s³ownictwa takiego dziecka Co prawda jak na ksi±¿kê dla dzieci mog³o by byæ trochê wiecej wiêkszych ilustracji, przynajmniej jak ja jeszcze pamiêtam swoje ksi±¿eczki dzieciêce, to obrazki mi siê zawsze podoba³y
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 25-06-14 o 21:30
    By³ w panteonie amerykañskich wynalazców. ¦wiat straci³ wizjonera. To wymowne, ¿e du¿a czê¶æ ludzko¶ci dowiedzia³a siê o jego ¶mierci z urz±dzeñ, które zaprojektowa³.

    -Barack Obama o Steavie Jobsie

+ Odpowiedz w tym w±tku

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê