<
+ Odpowiedz w tym wtku
Poka wyniki od 1 do 3 z 3
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Domylnie Ksiki dla dzieci - zachcaj do czytania?

Co sdzicie po przeczytaniu AiK oraz KiA? Kupilibycie tak ksik swojemu dziecku/rodzestwu/kuzynostwu? Czy uwaacie, e zachca do czytania dzieciaki, ktre niezbyt lubi czyta lub po prostu nie maj w tej kwestii wikszego dowiadczenia?

Przeczytaam ksiki i tak myl, e jakbym bya dzieckiem, powinnam by zadowolona i zachcona. Nie to, ebym nie bya jako ja sama, ale prbuj si postawi w sytuacji kogo nieco modszego Sama forma, tradycyjna wyklejka jak we FNiN, dua czcionka (co wydaje mi si mie takie znaczenie, e dziecku wydaje si e duo przeczytao w krtkim czasie i chyba jest z siebie zadowolone, a moe tylko ja tak miaam? ). Oczywicie spora dawka humoru, przygody, fajna koncepcja. A jak Wy to oceniacie?
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zainspirowany FNiN Awatar Cherry
    Doczy
    Jun 2014
    Pe

Domylnie Odp: Ksiki dla dzieci - zachcaj do czytania?

Ksika bardzo mi si spodobaa. Gdybym nie bya takim molem ksikowym to uwaam, e zachcioby mnie to do przeczytania chociaby innych ksiek tego autora (Czyt. FNiN). Jaki czas temu mama nie wiedziaa, co kupi na urodziny swojej siostrzenicy (10 lat), wic poleciam jej dwupak AiK i KiA. Troch czasu zajo mi namwienie kuzynki do zajrzenia do ksiki, ale gdy si skusia dosownie nie moga si oderwa. Teraz podsuwam jej kolejne ksiki, ale to tylko kwestia czasu, eby ogarna j taka sama mania ksikowa, jak mnie

Zainspirowany FNiN Awatar Trebik
    Doczy
    Jun 2013
    Pe

Domylnie Odp: Ksiki dla dzieci - zachcaj do czytania?

Akurat teraz nie mam podordziu adnego dziecka uczcego si czyta, ale do tego co napisay Jasti i Cherry mona napewno doliczy mas przypisw co napewno dobrze wpynie na zasb sownictwa takiego dziecka Co prawda jak na ksik dla dzieci mogo by by troch wiecej wikszych ilustracji, przynajmniej jak ja jeszcze pamitam swoje ksieczki dziecice, to obrazki mi si zawsze podobay
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 25-06-14 o 20:30
    By w panteonie amerykaskich wynalazcw. wiat straci wizjonera. To wymowne, e dua cz ludzkoci dowiedziaa si o jego mierci z urzdze, ktre zaprojektowa.

-Barack Obama o Steavie Jobsie

+ Odpowiedz w tym wtku

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.