<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48
  1. #31
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Oj nie narzekajta... Nareszcie jakieś opo z jajem... Wcześniej tylko przeglądałam, ale teraz chyba na serio zacznę czytać
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  2. #32
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    ...Logika Kage... Ja podzielam opinię reszty czytelników i niezbyt mi się podoba wątek miłosny, ale mam nadzieję, że będziesz bardziej uważał na całość opka. A co do tej przerwy: ostatnio zaczęłam pisać opowiadanko, którego nigdy w życiu nie opublikuję, przez pierwsze dwa dni napisałam cztery strony, teraz po 2 tygodniach mam ich osiem. Zawsze najlepiej pisze się na początku.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  3. #33
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Początek - strasznie długie zdania, ciężko się czytało. Frag oderwany od fabuły i jak na FNiN trochę zbyt odważny. Zobaczymy, może powiążesz to jakoś z dworkiem, ale chyba będzie trudno

  4. #34
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Lalala, znowu muszę przywołać Cię do porządku. Niedługo minie 20 dni od ostatniego fragmentu. Może nie rzucałoby się w oczy, gdyby nie to, że tak wysoko postawiłeś sobie na początku poprzeczkę. Nie poddawaj się!

  5. #35
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Toż to już będzie 20 dni?! Człowieku bierz się do roboty, tylko nie wstawiaj zboczonych fragów, takie fragi pasują do Machlojki
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  6. #36
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Dzięki, Nub. Normalnie specjalnie dla Ciebie w Dziedzictwie będzie więcej zboczeństw.
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  7. #37
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Hm... Jak ja dawno nie czytałam forumowych fanifików... Z tym oto postem informuję wszem i wobec, że czas nadrobić braki. Po wielu editach, jakich zapewne dokonałeś we fragach pozostaje tylko kilka błędów/niedociągnięć/jakkolwiek to nazwać. Najczęściej zostały już wymienione, więc ubolewam nad brakiem zmiany...
    Dla przypomnienia:
    1. W jednym z fragmentów pojawiła się scena FNiN gadających do kompa w autobusie, jeżeli dobrze pamiętam. O ile rozmowy przez telefon w środkach komunikacji miejskiej są już w miarę tolerowane (w czasie, kiedy powstawały pierwsze FNiNy, nie sądzę, żeby to już było normą.), aczkolwiek rozmowa z kompem to już jednak co innego... Widziałeś kiedyś grupkę dzieciaków gadającą do lapka...? Gdziekolwiek, na ulicy, w szkole, w tramwaju...? Bo ja nie. W ogóle laptopy w środkach komunikacji miejskiej należą do żadkości... I nie sądzę żeby nikt się nie zdziwił... Szczególnie, że raczej nie była to cicha rozmowa...
    2. "***". A konkretnie te ostatnie trzy gwiazdki. Fragment z Niką dzwoniącą do drzwi i otwierającym je Felixem chba nie tak trudno połączyć, co...?
    3. A teraz ostatni frag. Hmm... Za szybko. Czymaj to zauroczenie, a nie już całusy. Heloł, to dopiero początek (mam nadzieję...) opa, a ty już dajesz takie sceny... Wątek wyczerpujesz i później będziesz się dziwił, że wenu nie ma...
    A co do Aurelii i Neta... To nie jest zachowanie, jakim może odznaczać się czternastolatka... Sorry bardzo, ale nie.

    No, to właściwie tyle z tego, co zapamiętałam. Napewno było tego więcej, ale tak się rozpisałam apo lapka w komunikacji miejskiej, że aż zdążyłam zapomnieć... No nic. Piszta dalej i trzymaj tempo!

  8. #38
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Czytałabym Kage <3
    A tak ogólnie to Justi dobrze ujęła problem braku pomysłów. Także tego, do roboty!
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  9. #39
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Hej, hej! To już ponad miesiąc od ostatniego fragmentu! Piszesz jeszcze? Bo fanfick naprawde dobry, szkoda by było jakby dołączył do grona porzuconych.

  10. #40
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Nie wiem, dlaczego nie wrzucasz tyle czasu nowego fragmentu, ale ja na przykład bardzo chciałbym poznać ciąg dalszy Twojego opowiadania. Wiem, że ostatnio pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Mimo to powinieneś pisać dalej. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnego fragmentu, a tu ciągle pusto...
    szkoda by było jakby dołączył do grona porzuconych.
    No właśnie. Dlatego pisz!
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę