<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    No właśnie. Nie zniechęcaj się negatywnymi komentarzami. To nie znaczy, że masz przerywać pisanie, dobrze Ci idzie

  2. #42
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Hej!
    Wiem, że długo niczego nie wrzucałem ale wynika to z braku czasu i problemów z internetem. Sądziłem, że w wakacje będę miał więcej czasu jednak jego większość spedzałem po za domem a aktualnie od kilku tygodni jestem na wsi, gdzie z zasięgiem jest strasznie kiepsko i połączenie się z internetem śmiało można nazwać cudem, nie mówiąc już o korzystaniu z niego przez komputer.
    Nie porzuciłem pracy przez negatywne komentarze, nie mają one wpływu w żaden sposób na poświęcany temu projektowi czas czas. By nie zabrzmiało to narcystycznie, oczywiście biorę pod uwagę wszelkie komentarze dotyczące pomyłek w fabule oraz wytykanie błędów, nawet jest to mile widziane. Sama treść opowiadania i wydarzenia w nim opisane są jednak zależna ode mnie, Wam mogą się spodobać lub nie.
    Dodam jeszcze, że nie porzuciłem tego projektu na stałe, wrócę do jego pisania w najbliższym czasie - przynajmniej taką mam nadzieję, ale nic nie obiecuje. Chcę pracować nad swoim warsztatem, więc zostawienie jakiegoś opowiadania nie wchodzi w grę.
    Dziękuje oraz życzę Wam udanej końcówki wakacji!

  3. #43
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Dobrze, że się odezwałeś. Jestem ciekawa dalszej części

  4. #44
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    A, dzięki, dzięki i nawzajem . Bardzo dobrze, że wrócisz do tego opka. Rozumiem, że jakieś kolejne fragmenty będą bardziej w roku szkolnym?
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  5. #45
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    No to jak będzie z tym opowiadaniem? Myślę, że wszyscy chcielibyśmy, abyś je kontynuował, bo póki co jest na naprawdę bardzo dobre i ma potencjał na bycie jednym z najciekawszych na forum. Tymczasem ostatni fragment wrzuciłeś w maju - 5 miesięcy temu. Obiecałeś, że wrócisz po wakacjach, i osobiście bardzo na to liczyłem. Naprawdę szkoda by było, żeby to opowiadanie urwało się po zaledwie czterech fragmentach

  6. #46
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    Dawno Was nie odwiedzałem, przepraszam. ;_;
    Brak weny i obowiązki łączące się z ciągłym zmęczeniem niestety nie pozwalały mi za wiele pisać, nie mówiąc już o wrzucaniu czegokolwiek. I mimo, że na jakiś czas wyleciał mi ten projekt z głowy, to jednak do niego wróciłem i trochę popracowałem poprawiając te stare części i dopisując nowe. Lecz nie będę już podsyłał kolejnych fragmentów, zamiast tego podrzucę tutaj całość. Potrzebuje jedynie miesiąca na zakończenie opowiadania i przeprowadzenie korekty całości.

  7. #47
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ninet
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    To miło, że mimo dużej przerwy się odezwałeś
    Ogólnie opowiadanie mi się podoba, a szczególnie wątek z opuszczonym domem, więc czekam na dalszą część historii.

  8. #48
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Opuszczone Domostwo

    W takim razie czekamy .
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę