<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    Jak najbardziej można powiedzieć "kupuję to" albo "nie kupuję tego" w sensie, że coś do nas trafia, przemawia lub nie .

    Fajnie, że opowiadanie powstało, po tak długiej przerwie. Lubię te formę.

    A tytuł jak tytuł, to nigdy nie była mocna strona FNiN, no ale też czego można oczekiwać od tytułu...

    kam, pewnie będzie pdf jak ostatnio (wątpię, żeby nie, zwłaszcza teraz, jak Powegraph sprzedaje ebooki) - pewnie gorzej z normalnymi formatami . No i zawsze, ktoś Ci z Targów może załatwić papierową kopię pewnie.

  2. #12
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    Jeśli faktycznie to opowiadanie będzie rozdawane na Targach to będę kogoś baaaardzo pięknie prosić o załatwienie mi egzemplarza
    Ciężko mi nawet się domyślać o czym będzie, ale Justyna lub ludzie z wymiany mogliby faktycznie być interesujący Kozołaki też szłoby jakoś ciekawie rozwinąć Kosik ma mnóstwo wątków do kontynuacji, ale szczerze mówiąc sądzę, że może zrobić coś bardzo luźno związanego z książką - czy też niemal wcale nie związanego. No, ale pewnie jak zwykle nas zaskoczy, więc pozostaje czekać
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  3. #13
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    Spoko myślę, że Kosiki dadzą nam kilka egzemplarzy więcej. Więc lista chętnych, póki co:

    - Jasti
    - Patrycjolona
    - kam

    Jeśli jednak chętnych okaże się zbyt dużo... Cóż, ogarnę chociaż dla części z nich. Postaram się przynajmniej .

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    Okładka sugeruje coś związanego z SCH. Pożyjemy, zobaczymy

  5. #15
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    Będzie możliwość nabycia opowiadania przez Internet? Na targach mnie nie będzie, a nie chcę nikomu głowy zawracać.
    "Słowo problem nie istnieje to tylko przykra interpretacja wyrażeń nietypowe wyzwanie czy może mało pomyślna możliwość."


    Czasami w tekście po prostu trzeba kogoś zabić. Tak profilaktycznie, żeby potem nie biegać z nożem po mieście.

  6. #16
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    Prawdopodobnie tak, jednak nie chcę się wypowiadać ze 100% pewnością.

    W przeciwnym przypadku (co podkreślam, jest bardzo mało prawdopodobne), postaramy się przygotować wersję elektroniczną, jak to miało miejsce z pierwszymi opowiadaniami ładne parę lat temu.

  7. #17
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    http://rafalkosik.com/zeszyt-z-opowiadaniem

    No cóż, wygląda na to, że w temat nie trafiliśmy. Choć motyw z podróżą wyszedł w SCH całkiem nieźle, więc opowiadanie też może być całkiem ciekawe, nawet tylko z perspektywy Neta.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    Hmm... Jestem zawiedziona. Już teraz wiem, że opowiadanie mnie nie porwie. Chociaż nadzieja umiera ostatnia... Opowiadania nigdy nie były moją ulubioną forma literacką (jak inaczej to sformułować?!), ale jednak Fnin to Fnin

  9. #19
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    Mnie tam się wydaje, że opowiadanie porwać może, niezależnie od tego, gdzie się rozgrywa - jeśli nie akcją, to choćby humorem

  10. #20
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Opowiadanie po SCH

    http://rafalkosik.com/felix-net-i-ni...odroz-fragment

    Hmm... Niczego sobie. Może zapcha fninową pustkę w moim sercu. Czekamy

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę