<
+ Odpowiedz w tym wtku
Poka wyniki od 1 do 2 z 2

Wtek: Czarny abd

Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Doczy
    Mar 2013
    Pe

Domylnie Czarny abd

"Nowojorska opera wystawia balet Jezioro abdzie. Reyser Thomas Leroy (Vincent Cassel) decyduje si na zastpienie dotychczasowej primabaleriny Beth MacIntyre (Winona Ryder) modsz baletnic Nin (Natalie Portman). Nina mieszka wraz ze swoj despotyczn matk Eric (Barbara Hershey), by tancerk zespou.
    Koncepcja reyserska zakada granie przez primabalerin dwch rl: niewinnej Biaej abdzicy oraz zmysowej Czarnej abdzicy. Nieoczekiwanie Ninie wyrasta konkurentka w postaci zdolnej Lily (Mila Kunis). Nina idealnie pasuje do Biaej abdzicy, natomiast Lily stworzona jest do roli Czarnej abdzicy."

Odrobin zdziwiam si, e na forum nie ma jeszcze tematu o tym filmie. Jeli jednak taki istnieje, a ja go nie zauwayam, to serdecznie przepraszam.
    Wyej zamieciam fabu opisan przez Wikipedi.
    Moim zdaniem jest to najlepszy film wszechczasw. Opowiada o zazdroci, rywalizacji oraz o poznawaniu najgorszych stron swojej osobowoci.
    A co wy sdzicie o Czarnym abdziu?
    "ycie jest zbyt powane, by o nim powanie mwi."
    Oscar Wilde

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    May 2015
    Pe

Domylnie Odp: Czarny abd

Jak dla mnie Oscar dla Natalie Portman zasuony, ale w samym filmie za duo byo tych scen 16+. Po prostu nie byy niezbdne. Mogliby zostawi t, w ktrej Nina si budzi, a potem si okazuje, e matka jest w pokoju. To byo dobre. Absolutnie nie krytykuj filmu, dla mnie wietny by monta i sam film oparty na klasycznej historii "Jeziora abdziego". Zdjcia i reyseria te dobre. Otwarte zakoczenie zawsze si sprawdza.
    staranowaziemia.blogspot.com

+ Odpowiedz w tym wtku

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.