<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 136

Wątek: Film FNiN 3K

  1. #61
    Zainspirowany FNiN Awatar Ilovefnin
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Raczej ci się nie uda .
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 30-03-14 o 23:30

  2. #62
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Ejno, jeszcze taka stara nie jestem
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  3. #63
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Jeśli aktorzy grający Felixa, Neta i Nikę mają mieć po 20 lat, to niby dlaczego Regina nie mogłaby mieć 21 lat?
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 06-04-14 o 08:20

  4. #64
    Zainspirowany FNiN Awatar Ilovefnin
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    W sumie, czemu nie?
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 01-04-14 o 12:09

  5. #65
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Reżyser chce brać ludzi ze szkół aktorskich. Myślę, że dotyczy to nie tylko głównych bohaterów, tylko wszystkich z wycieczki. A w 3K mało jest miejsc gdzie mogą być potrzebni statyści.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  6. #66
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Mam nadzieje, że będą inni aktorzy, bo aktorzy z tmk totalnie zawalili sprawę i szczerze wątpię żeby to był dobry film.

    //Zdanie kończymy kropką i pamiętaj o polskich znakach.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 17-04-14 o 13:50

  7. #67
    Zainspirowany FNiN Awatar Ilovefnin
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    A ja uważam, że po wpadce z tmk postarają się i film wyjdzie świetny.
    Ostatnio edytowane przez Ilovefnin ; 17-04-14 o 19:32 Powód: znak interpunkcyjny

  8. #68
    Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Przyznam, że mocno się zdziwiłam, widząc taki wątek. Kiedyś na Facebooku przeczytałam informację, że powstaje scenariusz do Kuzynek. Aczkolwiek nie sądziłam, że plany sfilmowania tej części przygód warszawskich gimnazjalistów są już na tyle zaawansowane. Coś się wciąż dzieje w kontekście nadchodzącej ekranizacji. Wiadomo już choćby o tych aktorach ze szkół teatralnych.
    Wszyscy chcą Laurę, a ja bym się zupełnie nie obraziła, gdyby ją pominięto Ktoś wyżej napisał też, że ma nie mieć czerwonych włosów. Mnie wszystko w tej postaci denerwuje, więc niestety wątpię, by choćby ta zmiana znacząco wpłynęła na mój stosunek do niej. Regina może być (szczerze, to zaintrygowała mnie ta bohaterka w 3K i miałam nadzieję, że FNiN jeszcze ją spotkają. Niestety, z każdą kolejną książką szanse na jej pojawienie się maleją ). Natomiast najbardziej mi zależy na tych wszystkich Tymonach, Teklach, Śmieszkach...
    Mówią: "Diabeł tkwi w szczegółach...". Hołdując tej zasadzie, fajnie byłoby ich zobaczyć w filmie. Są tak przerysowani, że byliby niezwykle mocnym elementem komediowym.
    Co do aktorów, to nie jestem jakaś zmartwiona decyzją o zaangażowaniu 20-latków. W amerykańskich serialach niejednokrotnie role licealistów są powierzane i 30-latkom. Jednak biorąc pod uwagę tempo realizowania kolejnych felixowych projektów filmowych, to warto zauważyć, że oni nie będą się stawali coraz młodsi. Wtedy do kolejnej ekranizacji będzie niezbędny następny casting...
    Jestem fanką serii od 9 roku życia- na film pójdę zawsze. Bez względu na recenzje czy jakieś cięcia w fabule (w TMK bardzo rozczarował mnie na przykład brak Warszawy 1960). I w sumie jestem dobrej myśli. 3K to moja druga ulubiona część.

  9. #69
    Zainspirowany FNiN Awatar Ilovefnin
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Zgadzam się z Dative. Rzeczywiście, większość fanów Fnin będzie oglądała film pomimo tego, jak będzie zrujnowany. Jestem pewna, że tak jak tmk pomimo trudności zostanie przyjęty z ogromnym entuzjazmem .
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 18-04-14 o 12:13

  10. #70
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Cytat Zamieszczone przez dative. Zobacz posta
    (w TMK bardzo rozczarował mnie na przykład brak Warszawy 1960).
    Chyba 1980

    Ciężko tak zgadywać kto będzie a kto nie z postaci trzecioplanowych. Stawiam na to, że nie będzie konkurencyjnej paczki, bo nie dużo mieli tam do roboty. Chyba, że to właśnie ich wątek będzie przewodni i resztę odstawi się na drugi plan.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 18-04-14 o 15:08

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę