<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 136

Wątek: Film FNiN 3K

  1. #11
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Na pewno oczekując filmu nastawmy się na zmiany w akcji. Duże. Z pewnością Kosik będzie chciał utrzymać główny nurt fabularny, ale nie oszukujmy się - zmiany będą, i to wielkie. Pozostawienie obecnych aktorów ma sens w kontekście kontynuacji (czy nawet w pewnym, choć wg mnie niewielkim, stopniu jakości gry), ale patrząc na tempo realizacji, raczej będą za starzy na swoje role. Serio, odgrywanie ról gimnazjalistów w wieku 18-20 lat?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  2. #12
    Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Serio, odgrywanie ról gimnazjalistów w wieku 18-20 lat?
    Takie rzeczy się już zdarzały Mam tylko nadzieję, że o ile będą to ci sami aktorzy to przynajmniej zagrają lepiej, mniej drętwo.
    Zmiana fabuły jest prawie pewna, przynajmniej tych scen, które nie są potrzebne. Ciekawe, czy w ogóle będą jakieś sceny poza tymi w pensjonacie i, być może, wizytą we wsi.
    "Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
    Terry Pratchett

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Też się zastanawiałem jak to będzie w przypadku Krzywej Wsi. Niestety, podejrzewam, że film ograniczy się głównie do bieganiny po pensjonacie poza paroma scenami rozgrywającymi się gdzieś indziej.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar Ilovefnin
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    I, co najważniejsze, będzie Laura .

    //Dlaczego najważniejsze? Postaraj się rozwijać i uzasadniać wypowiedzi.//Mortenka
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 09-03-14 o 14:39

  5. #15
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Cytat Zamieszczone przez Stempel Zobacz posta
    Zastanawia mnie, co będzie z aktorami grającymi FNiN. Jeśli będą ci sami, to dorośli ludzie w rolach gimnazjalistów nie wypadną dobrze. Poza tym, moim zdaniem w TMK strasznie słabo grali. Z drugiej strony, jeśli pojawią się inni odtwórcy tych ról, to filmy stracą ciągłość. Chociaż... W sumie to i tak już straciły: najpierw ekranizacja drugiej części serii, a potem siódmej .

    Z tego co wiem, to Kosikowie chcieliy żeby zostali starzy aktorzy. Ale to zależy od reżysera. Nie wiadomo czy będą ci sami. Dlatego nigdy nie ściągnełam ich na żaden konwent czy spotkanie choć było to planowane, choćby na Polcon zeszłoroczny, miała być Klaudia. Ostatecznie pomysł upadł żeby nie robić im nadziei.

    Cytat Zamieszczone przez kam
    //Pisząc post, staraj się go rozwinąć, uzasadnić. Dwuzdaniowe "zgadzam się" nie rozwija dyskusji. //kam193
    "Zgadzam się" to nie są dwa zdania

    //Cii... Nikt nie zauważył. //kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 11-03-14 o 23:14
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  6. #16
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Jak aktorzy będą ci sami, to już będzie jeden spory minus jak dla mnie... Z drugiej strony... Nie bardzo będzie chyba co skopać. Efekty komputerowe będą raczej mniej spektakularne niż w TMK, co wyjdzie akurat na dobre. Ale jest jedno ale... Jak źle dobiorą Reginę, albo jej w ogóle, tfu tfu, nie będzie, to... To będzie niefajnie. :/
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  7. #17
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Jak by nie było Laury, to bym się tak wkurzył, że...Nie powiem nawet.

  8. #18
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nono99 Zobacz posta
    Jak by nie było Laury
    Jakby nie było Laury to by było trochę bez sensu, zważywszy na to, że ktoś może chciałby sfilmować kolejne części, a tam Laura przecież już występuje jako dziewczyna Felixa... Wykasowanie Laury byłoby więc dość dziwacznym zabiegiem...
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 09-03-14 o 18:47

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kaka
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Wątek Laury nie jest w książkach bardzo rozwinięty i chociażbym tego nie chciała to istnieje możliwość jej niepojawienia się w filmie, nie zrobi to zbyt dużej pustki tym bardziej, że niektóre wątki na potrzeby filmu trzeba usunąć.
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 09-03-14 o 21:18

  10. #20
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Film FNiN 3K

    Dlaczego zakładacie, że połowa znaczących bohaterów zostanie wyrzucona ze scenariusza, skoro pisze go Kosik, który Laurę chyba dosyć lubi? Bardziej bałabym się tego, że wybiorą jakichś fatalnych aktorów, a byłoby szkoda, bo zarówno Regina, jak i Laura mają spory potencjał.
    Poza tym - Laura to jeden wątek romantyczny więcej, a przecież to lubią dziewczynki w przedziale 10-14 lat, czyli te w grupie docelowej. Te spoza grupy docelowej na ogół też.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę