<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Justyna

  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Justyna

    Jak ją oceniacie?
    Według mnie nie była jakaś szczególna. Taka raczej przeciętna i nie wiem, czemu Net zwrócił na nią uwagę...

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Justyna

    Według mnie nie była jakaś szczególna. Taka raczej przeciętna i nie wiem, czemu Net zwrócił na nią uwagę...
    Fajna laska z fajnym imieniem, a nie jakaś Izydora czy inna Wilhelmina, jak ma miejsce to w książce. Szkoda, że wepchnięto ją na siłę, wnosząc wątek, które de facto... nic nie wnosił i kompletnie zbędny. Moim zdaniem, fajniej by było, gdyby Net miał z nią romans. I to znacznie poważniejszy, niż z Niką. If you know, what I mean...
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 23-01-14 o 19:26
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar Ilovefnin
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Justyna

    to było zupełnie niepotrzebne w tej książce. No ale jak net na nią "leci" to niech tak na serio...

  4. #4
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Justyna

    Dla mnie jedna z najciekawszych postaci z serii w ogóle, bo porusza temat, o którym szerzej pisałem w innym wątku (tutaj). W sumie niewiele o niej wiemy, bardzo mało jej było, więc o samej postaci ciężko cokolwiek mówić, poza tym, że była kimś, kto spodobał się Netowi. Jakkolwiek to rozumieć.
    Niestety, prawdopodobnie, nie pojawi się w następnych częściach, a można się tego domyślić chociażby po tym, co napisał Andrzej - całość została wprowadzona na siłę, nie pasowała do reszty, a na koniec książki wszystko się "wyjaśniło".

  5. #5
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Justyna

    To jedna z postaci, która mogła być wykorzystana, a nie była - cała ta historia, jeśli się nie rozwinie (a nie ma na to szans), będzie tylko siłową próbą wprowadzenia do książki bardziej rozbudowanego wątku miłosnego, co kompletnie nie leży w sferze umiejętności Kosika. Za bardzo poszedł tu za "trendami".

  6. #6
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Justyna

    (a nie ma na to szans)
    Skąd wiesz, Kam? Tak się zastanawiam, skąd wiecie, że ten wątek jest już definitywnie zakończony?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #7
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Justyna

    Z doświadczenia i kontekstu, żadnych podprogowych przekazów (przynajmniej ja) nie posiadam. Ale jeśli jednak się pojawi, to będę mile zaskoczony - na konkurencyjną paczkę czekam od 3K.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    1

    Domyślnie

    A mi postać Justyny się spodobała i uważam, że ciekawie i fajnie by było gdyby pojawiła się jeszcze i wątek został rozwinięty. Jak dla mnie to nie było wcale na siłe. Na siłę było skasowanie SMSa

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar Asiorek
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Justyna

    Ale nie było napisane, że ona skasowała jego numer. Może dowiemy się o niej coś więcej, bo jak na razie nie jest jakaś ciekawa

  10. #10
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: Justyna

    Postać mało wyrazista, opisana ogólnikowo. Jeśli Justyna pojawi się w następnych częściach FNiN - w co wątpię - to będzie to ciekawe, ale zupełnie inne.
    "Życie jest zbyt poważne, by o nim poważnie mówić."
    Oscar Wilde

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę