<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Justyna

  1. #11
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Justyna

    Jak dla mnie to nie było wcale na siłe. Na siłę było skasowanie SMSa
    Było, biorąc pod uwagę, jak ten wątek został zakończony. Została wsadzona w fabułę, po to, żeby czymś zapchać pobyt Neta w Warszawie i zakończono jej wątek (?) dość kulawo, także generalnie bez niej książka niewiele by straciła. Szkoda, bo sama postać była całkiem sympatyczna, ciekawy byłby wątek ''zdrady'' (?), no i mam nadzieję, że w kolejnych częściach będą bardziej buzować hormony naszym przyjaciołom.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felix4everAlka
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Justyna

    Justyna była spoko, ale moim zdaniem autor wymyślił ją po to żeby" zyskać na czasie" może musiał napisać określoną ilość tekstu na określoną ilość stron. ja nwm ale zgadzam się z Andrzejem ,że fajny byłby jakiś romans . bo z tyłu na okłdace obiło mi sie o oczy to właśnie słowo , ale w terści nie odkryłam żadnego ukrytego przekazu tegoż właśnie romansu . Ale Dla mnie Justyna jest spoko

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Justyna

    Mam wrażenie, że wątek Justyny będzie kontynuowany w następnym tomie. Ona będzie się do niego kleić, a on nie będzie wiedział, jak jej powiedzieć, że ma już dziewczynę, z czego wyniknie dużo zabawnych sytuacji . Byłoby ciekawie.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felix4everAlka
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Justyna

    zgadzam sie ze Stemplem to było by ciekawe rozwiniecie tego wątku o nowej bohaterce . Jestem ciekawa czy odgrywała by jakąś wazna rolę w ksiązce gdyby autor ją w niej "umieścił" w tej 13 cześci naturalnie.

  5. #15
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Justyna

    Fajna laska z fajnym imieniem, a nie jakaś Izydora czy inna Wilhelmina
    Dzięki, Andrzej

    Co do samej Justyny to uważam, że była dość ciekawa i zabawna, ale nie sądzę, żeby Kosik posunął się do jakichś odważniejszych poczynań między Netem i nią. Ale sądzę też, że byłoby bardzo dziwne, gdyby jej wątek nie pojawił się w ogóle w dalszej części - przecież polubiła Neta i sądzę, że nie ma opcji, żeby się do niego więcej nie odezwała. Jeżeli nie wystąpi jakaś mikrokontynuacja czy czy choćby krótkie zakończenie wątku to będzie to takie mało logiczne i spójne.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #16
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Justyna

    Dzięki, Andrzej
    Że Ty jesteś fajna, to ja wiem od prawie czterech lat. :3
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Justyna

    Justyna jakoś szczególnie nie zwróciła mojej uwagi. Byłam ciekawa, jak Net będzie się motał, próbując wytłumaczyć jej, że ma dziewczynę (czego ostatecznie nie zrobił). Również wydaje mi się mało prawdopodobne, że tak po prostu by się poddała. Strasznie się do niego kleiła podczas samotnego weekendu Neta w Warszawie. Z drugiej strony takie niewyjaśnione wątki są już domeną FNiN i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby już więcej się nie pojawiła. Jednak logicznym wydaje się opisanie jej kolejnych prób umówienia się na spotkanie z...wybrankiem (?)

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar Ania<3
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Justyna

    Może była potrzebna Netowi w ramach zemsty o Szkota?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę