<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rzeźnik

  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Domyślnie Rzeźnik

    Żyje w świecie, w którym nie warto żyć, jednak tylko głupiec własnoręcznie skracał by swoje życie. - słowa mojego taty. Mówił prawdę zanim... umarł... Może zacznę od początku. Jestem Simon. Simon Nomdead. Mam 13 lat i żyje w dziwnym świecie. Wygląda jak jedno wielkie miasto, którym tak naprawdę jest. Wszystkiego jest tutaj pod dostatkiem, ale to nie jest dla nas najważniejsze. Miasto jest rządzone przez tajemnicze indywiduum o kryptonimie Serpens Volucer. Niektórzy powiadają, że ma na imię Kornel, ale o tylko plotka. Prawie zawsze stoi w mroku, na publicznych wystąpieniach jest ubrany w swój odwieczny czarny płaszcz i czarny kapelusz. Z resztą i tak tych wystąpień jest mało jak mięsa w parówce. Tylko jego zaufani słudzy znają coś więcej, bo nie można powiedzieć, że całą prawdę. Jednak i tak Serpens Volucer nigdy nie wypuszcza ich ze swojej twierdzy. Twierdza ta to bardzo ładna i ogromna wieża w samym środku miasta z wielkim zegarem przy szczycie. Jest bardzo dobrze chroniona przez pole siłowe. Ma chyba z 1km wysokości, choć i tak nikt nie zna jej prawdziwej wysokości. Wieża nazywa się Bigben The Second. Widać ją ze skraju miasta. Skraj miasta. Z tego miejsca najlepiej widać otaczającą miasto kopułę. Jest ona pół przezroczysta. Na niej kończy się znany nam świat. Jej dotknięcie nic nie powoduje, ale nie można się przez nią wydostać, jest elastyczna na jakieś 20 cm, dalej nie da się jej zagiąć. Kiedyś nawet pewne tajne stowarzyszenie próbowało je wysadzić bombą, ale to nic nie podziałało. Indywiduum tak się zdenerwowało, że pozabijało wszystkich członków w strasznych torturach. Czas. Dzieli się na sekundy, minuty, godziny, dni, miesiące, lata, dekady, wieki, ery, epoki... ale u nas są dwie odpowiedzi na to, który mamy rok. Oficjalny kalendarz nam mówi, że mamy rok 666. Jednak przetrwała plotka czy też informacja przekazywana z pokolenia na pokolenie, że jest rok 2616 n.e. Cokolwiek znaczą te literki na końcu to wszyscy mają nadzieje na happy end. Jednak ja wiem, że to raczej się tak nie skończy. Postaram się przeżyć życie godnie w tym mieście, o ile zginę śmiercią naturalną co jest mało prawdopodobne. W tym świecie-mieście istnieje pięć typów ludzi: Rzeźnicy, Burmistrze, Listonosze, Duchy i Zwykli ludzie. Oczywiście to nie jest dosłowne, to są nasze "role". Rzeźnik nie musi być Rzeźnikiem (jako zawód), a Duch nigdy nie będzie Duchem (jako osoba umarła). Po prostu pewne osoby mają specyficzne geny. Rzeźnicy mają Geny Rzeźnika, Burmistrzowie Geny Burmistrza, Listonosze, Geny Listonosza, a Duchy, Geny Ducha. Oczywiście jak poprzednio mówiłem to tylko nazwy. Rzeźnicy to psychopaci, którzy co noc próbują zabić jedną osobę. Czasami im wychodzi, czasami nie, ale zwykle tak. I przez ta cała gra w porąbane miasto. Burmistrz co noc zabija bądź usypia jedną osobę chcąc zabić Rzeźnika, Listonosz co noc może sprawdzić jedną osobę czy jest Rzeźnikiem/Burmistrzem/Duchem, a Duch co noc chroni jedną osobę. Niektóre osoby mają Geny, np.: Burmistrza, ale nieaktywne. Oczywiście dana osoba nie wie, że posiada jakieś nieaktywne geny. W jednym czasie, może być tylko 1 Rzeźnik, tylko 1 Burmistrz, tylko 1 Listonosz i tylko 1 duch. Np.: Gdy zginie Duch, osoba z nieaktywnymi genami ducha, ma nagle aktywowane te geny w tajemniczy sposób. Tak samo w przypadku innych ról. Oczywiście nie możemy nikomu zdradzić kim jesteśmy. Gdybym powiedział kim jestem, bym był zabity. Od razu. Nawet zwykli mieszkańcy nie mogą tego powiedzieć. Ja jestem listonoszem od 3 lat. Nie udało mi się dotychczas odkryć Rzeźnika ani Burmistrza czy Ducha. Minął dzień. Godzina 23:50, mówię słowa mojego taty. Godzina 24:00. Wszyscy zwykli mieszkańcy automatycznie zasypiają. Listonosz i Duch zostają w łóżkach, tylko magicznie odpowiednio sprawdzają i chronią jedną osobę. Tej nocy sprawdziłem Karolinę Andromedę Ziębę i to nie ona. Zasnąłem zaraz po sprawdzeniu. Burmistrz śpi do 4:00, a potem się budzi i zabija jedną. Buszuje do 8:00 i jest w łóżku. Rzeźnik od 00:00 do 4:00, żeby Burmistrz i Rzeźnik się nie spotkali. Otworzyłem oczy i jak każdy obywatel zobaczyłem napis na suficie, który pokazuje się każdego ranka o 8:00, gdy zaczyna się dzień. Pokazuje on kto zginął. Napis pokazywał:


    Tej nocy Lena Nomdead została uduszona przez tajemniczego zabójcę. Była duchem. Zanim zginęła zdołała ochronić swojego syna - Simona Nomdead. JEST DZIEŃ


    Ryknąłem jak ranny niedźwiedź na całe gardło.


    [Co tu dużo mówić, moje nowe opo, oceniajcie ]

  2. #2
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Rzeźnik

    Oceniać? Więc WYJDŹ. Natek, serio, nie masz do roboty nic lepszego niż podróbkowanie Rzeźników?
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Rzeźnik

    To nie podróbowanie tylko mam wenę na opo o Rzeźniku.

  4. #4
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Rzeźnik

    A w ogóle Karolina Andromeda to postać opkowo zastrzeżona i won od niej!
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Rzeźnik

    Tak samo Serpens Volucer i wszelkie pochodne bez udostępnionych praw. Nie mówiąc już o złym uchwyceniu mojej dyktatury. I jeśli już miała by być Kara to jako moja prawa ręka. I inne nieistotne szczegóły.
    A co do opa samego w sobie - jak to zwykle bywa - słabo napisane i spapugowanie z rzeźnika. Jak chciałes opko na kanwie rzeźnika to było to zrobić inaczej...

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę