<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Sylwester/Nowy Rok

    Jeśli ktoś nie ma planów, to chciałam spróbować się zapytać, czy ewentualnie ktoś chciałby wbić na planszówkowo/tabu imprezę, alkohol raczej inclusive, jedzonko i takie tam w Czernikowie/Wawie zależnie od preferencji.

    Pozdrawiam, nie mam lajfa, siedzę w domu na Sylwka.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  2. #2
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    W tym roku mam po raz pierwszy plany od długiego czasu, więc nie ma szans - ale super pomysł, może Wam się uda fajnego stworzyć, powodzenia!
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  3. #3
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    Magda, gdybyś zapytała trochę wcześniej, to myślę, że mogłoby się kilka osób zebrać... No, ale nie wiem, może tylko ja planuję takie rzeczy z miesięcznym wyprzedzeniem

  4. #4
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    Ej no nie, dlaczego jak w tym roku pojawiła się szansa na normalnego, fajnego sylwestra, to od razu automatycznie pojawiają się trzy kolejne? :/ Ja bym bardzo chętnie przyjechał, ale akurat tym razem, już mam plany .

    Isaa, no nie wiem, większość tu na forum to przecież no-lify i siedzą na sylwestra w domach, więc... (bez urazy, mówię także o sobie, ten rok jest wyjątkiem )

  5. #5
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    No, może w domu to nie, ale ostatniego sylwestra planowaliśmy 31.12, więc... no, można powiedzieć, że nawet z małym wyprzedzeniem czasowym idzie coś stworzyć Ale tym razem jestem już umówiona od września - rezerwacja domków i te sprawy
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #6
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    Isaa, no nie wiem, większość tu na forum to przecież no-lify i siedzą na sylwestra w domach, więc... (bez urazy, mówię także o sobie, ten rok jest wyjątkiem )
    Zeg, ja bym Ci chciała przypomnieć, że ja w tym roku wyjątkowo też siedzę w domu

    Poza tym - ja nie jestem nołlifem?!
    Ostatnio edytowane przez Isaa ; 24-12-13 o 12:00

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar marchewa128
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    188

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    Magda, ja bardzo chętnie, ale raczej Wawa niestety
    I am not alone
    Not beating down just yet
    I am not afraid
    Of the voices in my head

    Down the darkest road
    Something follows me
    I am not alone
    ‘Cause misery loves my company

  8. #8
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    Hmm... Jest opcja, że też bym był z osobą towarzyszącą, ale też Wawa i nie mamy gdzie spać. Acz raczej mało prawdopodobne

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    Magda, gdybyś zapytała trochę wcześniej, to myślę, że mogłoby się kilka osób zebrać... No, ale nie wiem, może tylko ja planuję takie rzeczy z miesięcznym wyprzedzeniem
    Lol, ja sylwka planuje zazwyczaj o 18:00~ 31 grudnia
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  10. #10
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Sylwester/Nowy Rok

    Wydaje mi się, że mówisz nieprawdę, Asru.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę