<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka¿ wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: Czy wed³ug was SCH to najlepsza czê¶æ?

    [QUOTE]A mo¿e dla kogo¶ "¶mieszna" to synonim do "najlepsza"? [QUOTE]
    Czyli dla Ciebie nasz rz±d jest najlepszy, bo jest przy nim masa ¶miechu? Nie powiedzia³bym
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  2. #12
    Masz barna! Awatar Isaa
    Do³±czy³
    Feb 2013
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domy¶lnie Odp: Czy wed³ug was SCH to najlepsza czê¶æ?

    Nie mówiê, ¿e dla mnie, tylko dla KOGO¦. Czytanie ze zrozumieniem

  3. #13
    Zaciekawiony FNiN Awatar Aniuleks
    Do³±czy³
    Jan 2014
    P³eæ
    Posty
    3

    Domy¶lnie Odp: Czy wed³ug was SCH to najlepsza czê¶æ?

    Najlepsza czê¶æ to by³a "Trzy kuzynki" wg mnie, ale ta równie¿ jest ca³kiem dobra. U mnie w rankingu FNiN znajduje siê na jakim¶ 3 - 4 miejscu.

  4. #14
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Czy wed³ug was SCH to najlepsza czê¶æ?

    Jak dla mnie, czê¶æ ani nie by³a s³aba, ani dobra. By³a zwyczajnie nijaka. Jednak, o ile w przypadku pozosta³ych czê¶ci, plusy i minusy siê jako-tako równowa¿y³y, o tyle tutaj minusy przewa¿aj±. Po kolei:

    - przeskok czasowy. Jest to nowo¶æ we FNiN, poniewa¿ z regu³y w poprzednich czê¶ciach odstêp by³ w miarê jednakowy i wynosi³ plus minus dwa tygodnie miêdzy czê¶ciami. Tutaj zostajemy rzuceni o trzy-cztery miesi±ce naprzód, bez ¿adnego s³owa wyja¶nienia, co siê przez ten czas dzia³o;

    - niezbyt wyrafinowana intryga. Nie wiem jak Wy, ale ca³a akcja z Zosi± by³a naci±gana od samego pocz±tku;

    - brak gad¿etów Felixa, brak Manfreda - czyli do¶æ charakterystycznych symboli tej serii;

    - wci¶niêcie na si³ê postaci Justyny (i ca³ego przyjêcia, które fabularnie niczego nie wnios³o), ''zerwania'' Laury z Felixem oraz relacji Felix-Nika;

    - rola Bulbota, nad którym pó³ ksi±¿ki trz±s³ siê Net o skarb (którego i tak w koñcu nie szukali), sprowadzi³a siê do robienia zdjêæ brzegowi;

    - ¶lamazarnie rozwijaj±ca siê akcja o niczym, tj. poszukiwania Zosi, chyba najmniej wyrazistej bohaterek ze wszystkich, po podwórkach i klasztorach;

    - na si³ê wymy¶lona i przesadzona postaæ kozo³aka;

    Plusów jest znacznie mniej i s± raczej syboliczne:

    - wywalenie Helenki. Skwitujê to krótko - bardzo dobrze, wyj±tkowo irytowa³a mnie ta kobieta;

    - przedwakacyjne umieszczenie fabu³y;

    - obóz;
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê