<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 11 do 14 z 14
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Doczy
    Aug 2010
    Pe

Domylnie Odp: Czy wedug was SCH to najlepsza cz?

[QUOTE]A moe dla kogo "mieszna" to synonim do "najlepsza"? [QUOTE]
    Czyli dla Ciebie nasz rzd jest najlepszy, bo jest przy nim masa miechu? Nie powiedziabym
    Moje uczucia runy, moje nerwy runy, jestem przez ni zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konajcy. Teraz, gdy na ciebie patrz, to wiem, i moja mio do ciebie bya z gruntu niesuszna.

Masz barna! Awatar Isaa
    Doczy
    Feb 2013
    Pe

Nie mwi, e dla mnie, tylko dla KOGO. Czytanie ze zrozumieniem

Zaciekawiony FNiN Awatar Aniuleks
    Doczy
    Jan 2014
    Pe

Najlepsza cz to bya "Trzy kuzynki" wg mnie, ale ta rwnie jest cakiem dobra. U mnie w rankingu FNiN znajduje si na jakim 3 - 4 miejscu.

Zagorzay Fan FNiN Awatar Andrzej
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Jak dla mnie, cz ani nie bya saba, ani dobra. Bya zwyczajnie nijaka. Jednak, o ile w przypadku pozostaych czci, plusy i minusy si jako-tako rwnowayy, o tyle tutaj minusy przewaaj. Po kolei:

- przeskok czasowy. Jest to nowo we FNiN, poniewa z reguy w poprzednich czciach odstp by w miar jednakowy i wynosi plus minus dwa tygodnie midzy czciami. Tutaj zostajemy rzuceni o trzy-cztery miesice naprzd, bez adnego sowa wyjanienia, co si przez ten czas dziao;

- niezbyt wyrafinowana intryga. Nie wiem jak Wy, ale caa akcja z Zosi bya nacigana od samego pocztku;

- brak gadetw Felixa, brak Manfreda - czyli do charakterystycznych symboli tej serii;

- wcinicie na si postaci Justyny (i caego przyjcia, ktre fabularnie niczego nie wnioso), ''zerwania'' Laury z Felixem oraz relacji Felix-Nika;

- rola Bulbota, nad ktrym p ksiki trzs si Net o skarb (ktrego i tak w kocu nie szukali), sprowadzia si do robienia zdj brzegowi;

- lamazarnie rozwijajca si akcja o niczym, tj. poszukiwania Zosi, chyba najmniej wyrazistej bohaterek ze wszystkich, po podwrkach i klasztorach;

- na si wymylona i przesadzona posta kozoaka;

Plusw jest znacznie mniej i s raczej syboliczne:

- wywalenie Helenki. Skwituj to krtko - bardzo dobrze, wyjtkowo irytowaa mnie ta kobieta;

- przedwakacyjne umieszczenie fabuy;

- obz;
    There are no atheists in foxholes

Ernie Pyle

Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad