<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Spotkania - Wrocław

    Trololo, temat przeniesiony bo po co zaśmiecać ogólny.

    W sumie Wrocław miasto spotkań, więc czemu by nie?



    Haha, WOJCIECHU, wybacz xD

    no, z Bolesławca kawałek jest do Wrocławia jednak, ale...
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 05-11-13 o 20:20
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN Awatar COMEin
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Jak dla mnie to no problem, wsiadam w pociąg i jestem, dość często tak robię

  3. #3
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Znając życie to pewnie i tak masz lepszy dojazd ode mnie, gdzie ja mieszkam 30km od Wrocławia xD
    Ach, mieszkanie na zadupiu <3

    To jak leniowi KetevaNowi się kiedyś zechce to możemy gdzieś wyskoczyć na kawę
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  4. #4
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Oj, trochę umniejszono liczbę ludzi z okolic Wrocławia. Wbrew pozorom we Wrocławiu nie pojawiałem się dzięki teleportom, tylko dzięki autobusom... Ja wiem, że jestem niski, ale nie aż tak, żeby mnie nie pamiętać. Zapomniano też o Royalku, który z Opola nie ma aż tak daleko do Wrocławia, co udowodnił pojawiając się czasami na okolicznościowych spotkaniach.

    A jakieś spotkanie można byłoby zorganizować we Wrocławiu, gdyż my mamy je dość nieczęsto w porównaniu z innymi...
    Na takie spotkanie z chęcią bym też zabrał jakieś gry planszowe, więc nudno nie powinno być.
    A jeśli już mówimy o grach planszowych, to w dniach 23 i€“ 24 listopada ma być Festiwalu Gier Plaszowych Wrocław Games Fest na który zamierzam się wybrać wraz ze znajomymi, więc to może być dobra okazja do spotkania.
    Ostatnio edytowane przez CezarIXen ; 05-11-13 o 12:36
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  5. #5
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Spotkania

    No wiesz, patrząc na mapę to z samego Wrocławia jest kilka osób nawet.
    No to mówię, zbierzemy się kiedyś. Hernaski pewnie lenie i im się nie chce, prawda misiaczki?
    Jak ty chcesz gry planszowe to ja chce miejsce gdzie jest kawa, o!

    Ja planszówką/om(?) mówię zdecydowane nie, na konwentach sobie możecie pograć. Idźmy na piwo, pizzę, gdzieś.

    Ja 23 odpadam bo SW, a 24 też nie bardzo.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Na mapie może być ich dziesiątki, jednak bycie na mapie i bycie chętnym do spotkania, nie jest sobie równoważne. Jednakże coś zorganizować pewnie by się udało. Na razie okazją do spotkani może być ten festiwal gier planszowych, ale tutaj to rzeczywiście tylko dla ludzi zainteresowanych tymi grami, bądź chcącymi je poznać, więc bardziej oficjalne spotkanie forumowiczów z okolic Wrocławia trzeba będzie zrobić kiedy indziej. Myślę, że tutaj najlepszym terminem będzie ostatni tydzień grudnia, pierwszy tydzień stycznia.
    Zanim jednak uda nam się zorganizować spotkanie, to zapraszam ludzi zainteresowanych, zaciekawionych grami planszowymi na ten Wrocławski festiwal gier planszowych. Jak będzie o nim więcej informacji, to jeśli będę pamiętał gdzieś tu je zamieszczę. Na razie wiadomo kiedy i gdzie jest, czyli najważniejsze informacje są.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  7. #7
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Bicz pliz, święta, sylwester, dużo się dzieje, dużo osób wyjeżdża.
    Myślę, że da się jakoś spontanicznie wcześniej którąś sobotę może zająć.
    Ja wiem czy to takie oficjalne? Raczej towarzyskie
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  8. #8
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Spotkania

    Poza poniedziałkami i czwartkami jestem do dyspozycji. Zorganizujcie się spontanicznie, bo mnie się najłatwiej dostosować

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar COMEin
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    20

    Domyślnie Re: Spotkania

    No to jest Nas więcej niż myślałam Jestem jak najbardziej za spotkaniem we Wro, teraz kwestia terminu.... hmm...szczerze to w listopadzie nie dam rady, za dużo mam na głowie. Zatem proponuję początek grudnia, na przykład 7 w sobotę?

  10. #10
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Spotkania - Wrocław

    Ja 7 grudnia być może będę mikołajkować w szpitalu jeśli piątek nie wypali, więc ten weekend dla mnie znakiem zapytania. Mi w sumie ciężko zaplanować coś w wyprzedzeniem większym. Trzecia sobota każdego miesiąca mi odpada na 100%, tyle wiem na pewno.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę