<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: Kod: Wunrung

  1. #21
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Nie przeszkadza. Fabuła ważniejsza. Pisz
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  2. #22
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    A czy ja mówiłam, że przeszkadza Kiedy kolejny frag, strasznie rzadko wstawiasz! Pisz!
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  3. #23
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Ja piszę, naprawdę, ale nie mam czasu. Może w poniedziałek coś dodam.
    "Życie jest zbyt poważne, by o nim poważnie mówić."
    Oscar Wilde

  4. #24
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Im więcej do*wiadu*jemy się o da*nej oso*bie, to tym bar*dziej sta*je się ona ta*jem*nicza i ... niezrozumiała

    Czarne drzwi zapraszały do wejścia do czarnej kamienicy. Czarne firanki w oknach osłaniały czarne wnętrza mieszkań, a czarne schody gubiły się między czarnymi kwiatami na korytarzach. Czarne drzwi do mieszkania Reginy Zowiak zdobiła czarna tabliczka z czarnym napisem "13".
    Ubrana w długi, czarny płaszcz postać zapukała do mieszkania "13". Po chwili niecierpliwego oczekiwania drzwi otworzyła ubrana w czarną suknię z tafty właścicielka lokum. Z mrocznym uśmiechem zaprosiła gestem postać. Ta powoli weszła i zsunęła z głowy kaptur. Delikatnym ruchem ręki poprawiła swoje długie, kręcone, rude włosy.
    - Niczego się nie domyślili? - Regina Zowiak poprowadziła gościa do małego salonu. W nim czekało już kilka osób, które przywitały się z dziewczyną skinieniem głowy.
    - Nie, nie wydaje mi się. Powiedziałam im, że muszę uczyć się na sprawdzian z geografii. - Nika Mickiewicz uśmiechnęła się przebiegle. - Oni nigdy się nic nie domyślą. Już moja w tym głowa.
    - Nie boisz się czasami, że gdyby jednak jakoś się dowiedzieli to już nigdy by ci nie zaufali? - Laura spojrzała z nieodgadnioną miną na Nikę. Ta dziewczyna ryzykowała tak wiele, dla... Dla czego tak naprawdę? Dla władzy? Nie... Dla pieniędzy? Ta... Co jest tak ważne, że można zaryzykować stratę zaufania przyjaciół? Życie. Ich życie.
    - Nie mam wyjścia. Zresztą... Wiesz dlaczego to robię.
    - Nie melodramatyzujmy tu tak. Sprawa jest. - Regina z irytacją przesunęła wzrokiem po zebranych.
    - TY masz sprawę. Tak dokładnie to TY wymyśliłaś jakieś przedwojenne zmagania altyleryjne. TY siebie i nas w to wpakowałaś i TY masz wypakować.
    - Po pierwsze, wcale nie przedwojenne! Po drugie... No, nie ma po drugie. Ale to nieważne. Jeśli chcecie się dowiedziać o co chodzi to się Laura zamknij. - Regina z wściekłością podeszła do dużej, czarnej szafy. Wyjęła z niej starą księgę i położyła na stole.
    - Co to? - Dziewczyna z niebieskimi włosami przysunęła do siebie księgę. - Sonety Wiliama Sheakspira? Czyś ty zwariowała?
    - Nie. - Gotka bezceremonialnie wyrwała tamtej księgę i wyjęła z niej złożoną na pół kartkę.
    - Gotka czytająca poezję. - Delektowała się odkryciem Laura. Po salonie przeszedł szmer rozbawienia. - Bezcenne.
    - To kamuflaż. Chcecie się w końcu dowiedzieć o co chodzi?!
    - No mów, mów.
    - Ekhm... Zapewne wiecie, ciemnoto, że 2 wojna światowa wybuchła 1 września 1939 roku, kiedy to nasi niemieccy sąsiedzi napadli na Polskę. Czyli na nas.
    8 sierpnia 1940 Luftwaffe zaatakowało lotniska RAF. Tym samym rozpoczęła się powietrzna bitwa o Anglię. Celem najeźdźców, czy raczej nalotników, było osłabienie wroga. Był to też wstęp do morskiej inwazji na Wyspy Brytyjskie. Operacja nazywała się Lew Morski. Luftwaffe rozpoczęło też naloty na ludność cywilną w celu osłabienia morali społeczeństwa. Bitwa skończyła się jednak porażką dla Niemiec. Wszystkie źródła podają, że Niemcy rozpoczęli akcję Lew Morski i dalej potoczyła się historia której już nie będę opowiadać. Do tego momentu to prawda historyczna. Ale jest coś o czym nikt nie wiedział i nie miał się dowiedziać. Niemcy mieli jeszcze jedną broń. Broń, która mogła zniszczyć wszystko.
    - Pierścień, tak? - Nika uniosła kpiąco brwi.
    - Ta instalacja pod bazą w Milo? To była tylko przykrywka. Ci żołnierze nie mieli wrócić nigdy. Nie mieli też walczyć. Mieli zachować pozory. 1 stycznia 1940 roku Niemcy zaczęli pracować nad jeszcze jedną bronią.
    Wszystko zaczęło się zniknięciami ludzi. Najpierw tylko tych, którzy byli osamotnieni, potem masowymi zniknięciami ludzkości z dużych miast.
    Z tych ludzi tworzono... Roboty.
    "Życie jest zbyt poważne, by o nim poważnie mówić."
    Oscar Wilde

  5. #25
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Niezłe, niezłe... Serio. Akcja rozwija się strasznie powoli, ale... Chcę więcej!
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  6. #26
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Yeah, nowy frag. Jestem usatysfakcjonowana... do czasu. Chcemy więcej! Ale i tak świetne.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  7. #27
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Brawo, brawo. Widzę, że się rozkręca i z niecierpliwością czekam na więcej. A tak na marginesie: Podrzuci mi ktoś link to jakiś dobrych fanfick' ów o Fnin? Muszę jakoś dotrwać do listopada

  8. #28
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Mic...? Ja chcem. Więcej chcem. I to już. To zapowiada się tak dobrze, że miło by było przeczytać coś więcej o Kodzie.
    PS: Fninka, jeśli lubisz opowiadania typu "co autor(ka) brał(a)" to polecam wszystkie Machlojki, oba pajęczniki i B75 autorstwa Kage-Samy (czy jak to się tam odmienia) oraz to: http://forum.fnin.eu/showthread.php/...-Moja-historia napisane przez Mic.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  9. #29
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Nubes frag będzie w sobotę. Tym razem serio
    _Fninka_ dzięki. Zgadzam się z Nubes, że ff Kage to już klasyka. Polecam też opowiadanie Fnin_addict oraz Sonei. Poza tym na forum jest strasznie dużo świetnych fanfiction których nie wymieniłam.
    PS. Co do "Mojej historii" się nie będę wypowiadać, ale czytanie stanowczo odradzam.
    "Życie jest zbyt poważne, by o nim poważnie mówić."
    Oscar Wilde

  10. #30
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Kod: Wunrung

    Odradzasz? No jak ty możesz... Świetne to było. Trochę poplątane i krótkie, ale świetne. A co de tego tego opa, to pisz dalej. Z nieciepliwością czekam na kolejnego fraga.
    Biedne dziecko matfizu

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę