<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Konkurs - "Felix na lektury?"

    Felix na lektury!



    Zaledwie kilka miesięcy temu miała miejsce premiera jedenastego już tomu przygód Felixa, Neta i Niki a dzisiaj mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać kolejną część serii zatytułowaną "€žFelix, Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy".

    Spośród wszystkich osób, które odpowiedzą na proste pytanie €"Czy chciałbyś/chciałabyś, aby seria Felix, Net i Nika była lekturą szkolną, a jeśli tak - to dlaczego?"€ i prześlą odpowiedzi na adres konkurs@powergraph.pl nagrodzimy aż dziesięć osób przedpremierowymi egzemplarzami książki "€žFelix, Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy".

    Zgłoszenia do udziału w konkursie można nadsyłać do 15 października 2013 roku wyłącznie drogą mailową na adres: konkurs@powergraph.pl, w temacie e-maila wpisując "€žFelix na lektury?". Odpowiedź na pytanie nie może zawierać więcej niż 1000 znaków.

    Warunkiem uczestnictwa osoby niepełnoletniej w konkursie jest uzyskanie uprzedniej zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie i publikację treści pracy konkursowej oraz wypełnienie przez rodzica/opiekuna prawnego oświadczenia. Oświadczenia należy przesłać w formie elektronicznej wraz ze zgłoszeniem.

    Aby wziąć udział w konkursie uczestnicy powinni wysłać:
    - imię, nazwisko, adres z kodem pocztowym, telefon kontaktowy, datę urodzenia i adres mailowy uczestnika konkursu
    - datę wypełnienie i podpisu uczestnika konkursu,
    - w przypadku osób niepełnoletnich - zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie,
    - zgodę na używanie i rozpowszechnianie treści pracy konkursowej do celów promocyjnych przez Wydawnictwo Powergraph i Rafała Kosika.

    Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin konkursu.
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 02-10-13 o 20:36
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    E tam, ja w starej szkole(gimnazjum) załatwiłem TMK jako lekturę, przynajmniej w zeszłym roku i przy okazji doprowadziłem do zwiększenia jego zapasów chyba o 4 lub 5

  3. #3
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    Akcja pod tytułem "Obrzydzamy przyszłym pokoleniom fajne książki"? Dobra, może przesadzam, ale jeśli coś staje się lekturą, to dużo mniej osób po to sięga. Niestety. Może rozwinę tą myśl i wyślę.

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    Chyba ktoś sobie jaja robi z tą akcją. Bądźcie poważnie.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #5
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    "Czy chciałbyś/chciałabyś, aby seria Felix, Net i Nika była lekturą szkolną, a jeśli tak - to dlaczego?"€
    A jeśli nie?

  6. #6
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    To nie masz po co brać udziału w konkursie

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar Sonea
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    Cranberry, w mojej poprzedniej szkole "Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to była lektura obowiązkowa dla klas I gimnazjum. I to była jedyna książka którą wszyscy przeczytali, mało tego część osób sięgnęła po dalsze tomy. Dobra lektura raczej zachęca do czytania, niż odrzuca i obrzydza.
    Jeżeli masz jakieś uwagi, rady do Sekretu Marzycielki pisz śmiało. "To co spod moich paluszków wychodzi potrzebuje całych wiader krytyki"

    korano (zwana również Soneą)

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    Dobra lektura raczej zachęca do czytania, niż odrzuca i obrzydza.
    Sorry, większość obecnych lektur też jest dobra.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Zobacz posta
    Sorry, większość obecnych lektur też jest dobra.

    To chyba inne lektury mieliśmy w szkołach
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Konkurs - "Felix na lektury?"

    To chyba inne lektury mieliśmy w szkołach
    No nie chodziłem do ''esów'', więc pewnie mieliśmy inne.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę