<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Zaciekawiony FNiN Awatar Olga
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Okładka i tytuł FNiN12!

    Zgodzę się z przedmówcą. Jakoś tak dziwnie mi postacie wyglądają... Tytuł nawet może być, ale też jakiś taki... inny... No zobaczymy jaka będzie treść, bo to najważniejsze
    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą."
    św. Augustyn

  2. #12
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Okładka i tytuł FNiN12!

    Jeśli o mnie chodzi to okładka by mnie nie zachęciła. Niby wszystko spoko, ale jak na mój gust gdyby wyciąć postacie lepiej to wyglądałoby Nika ma brzydką twarz, Felix jest jakby niedorozwinięty umysłowo, a Net krótkie i cienkie nóżki Ale to tylko moje zdanie i mam nadzieję, że zawartość książki będzie tak samo ciekawa, oryginalna i dopracowana jak pozostałe części.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  3. #13
    Zainspirowany FNiN Awatar nika22
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    103

    Domyślnie Odp: Okładka i tytuł FNiN12!

    Kolorystyka fajna i układ, ale FNiN wyglądają jednak inaczej niż zawsze. Net na plus. Rzeczywiście wygląda doroślej, przystojniej. U Niki dziwne są oczy. Takie kocie, a może jak z avatara, a usta ma nienaturalnie duże. Natomiast Felix- mój ulubiony bohater wygląda niestety jak orangutan, szczególnie z twarzy. Jeśli zaś chodzi o tytuł to również jest inny, ale nadal tajemniczy i trochę mroczny. Gdy pierwszy raz go zobaczyłam, skojarzyło mi się to z jeziorem, w którym zamiast wody jest krew. Jest tak rzeka Czarna Hańcza i jezioro Hańcza. Czerwona Hańcza kojarzy mi się więc z krwawą rzeką lub jeziorem. Ale przecież FNiN to nie powieść detektywistyczna i nigdy nie rozwiązywali tajemnic żadnych zabójstw, więc moja teoria wydaje się mało prawdopodobna. Może to być też po prostu zmieniona nazwa, z Czarna Hańcza na Czerwona Hańcza (tak było przecież w TMK) Jeśli chodzi o tę postać w tle to pierwsze skojarzenie- Koziołek Matołek. Ale Matołek to Pacanów, a Pacanów to woj. świętokrzyskie.I w ogóle mało prawdopodobne by to był matołek
    Ostatnio edytowane przez nika22 ; 17-11-13 o 11:27
    WWJD?

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar Excepto
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    91

    Domyślnie Odp: Okładka i tytuł FNiN12!

    Co się stało Felixowi? Czy może ktoś zazdrosny o Laurę załatwił mu ten wygląd (może to też być jakiś żart od pana Kosika lub też zwykłe niedopracowanie). Ogólnie oprócz twarzy to nieźle wygląda. Podoba mi się też czerwony pasek i gwiaździste (kamieniste) niebo. Pełnia też wygląda fajnie.
    Cisza na froncie RPG - Ogólny

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar miś_niezły_skrót
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Okładka i tytuł FNiN12!

    Jeśli chodzi o książkę, to nie mogę się doczekać, ale co do okładki to chyba Pan Kosik i tak ją zmieni, bo w porównaniu do "Świata Zero" lub "Buntu Maszyn" wypada lekko mówiąc blado.

    (P.S. I całkowicie zgadzam się z postem niki22, ale nie chcę zbytnio spamować )
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 14-10-13 o 19:57

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar dianna9
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Okładka i tytuł FNiN12!

    Dla mnie okładka jest jak najbardziej w porządku. Sama chciałabym lepiej rysować niż rysuję teraz, więc nie chcę krytykować innych, a poza tym jeżeli ktoś pisze takie genialne książki i genialnie rysuje to co tu wiele mówić. Czekam z niecierpliwością, bo chcę być pierwszą, która wypożyczy tę książkę z biblioteki! ^.^

  7. #17
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Okładka i tytuł FNiN12!

    Najpierw można było wyrażać swoją opinię o okładce, a teraz pan Kosik wprowadził pewne zmiany. Podobno jest pięć różnic. Po lewej - stara okładka, po prawej nowa.


    I can't drown my demons, they know how to swim

  8. #18
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Okładka i tytuł FNiN12!

    Zmiany... są. Może i pięć. Ale Felix dalej potrzebuje 100tys. lat ewolucji.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę