<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Copernicon 2013

  1. #1
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Copernicon 2013


    Czasu już niewiele zostało, a jakoś tak nikt wątku nie założył. Zatem Copernicon to - jak to ładnie nazwano - Festiwal Gier i Fantastyki. Kto był na Polconie, pewnie kojarzy w głównym budynku na pierwszym piętrze ludzi reklamujących Copernicon i całkiem spory stół oklejony jakimiś reklamami festiwalu. Albo i nie kojarzy, bo było to na tyle duże, żółte i w ogóle, że bardzo trudno było to zauważyć i zapamiętać.

    Zatem Copernicon odbywa się w Najładniejszym Mieście na Świecie, czyli Toruniu, już niedługo, bo za niecały tydzień - w dniach 13-15 września.

    Akredytacja na całość to 40 zł, główne budynki konwentu są dosłownie o dwa kroki od siebie, szkoła noclegowa zdaje się troszkę dalej. Ale i tak niewiele. Nie wydaje się, by w planach był tak spektakularny Kolejkon na początku, ale i tak warto przyjechać - chociażby po to, żeby spotkać mnie, gdyż być może się pojawię.

    Szczegóły (w tym program): http://copernicon.pl/2013/

    Lista obecnych
    • Drago
    • FNiN_addict
    • kam193 (prawdopodobnie)
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  2. #2
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Copernicon 2013

    W piątek spotkacie mnie w informacji.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę