<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Piercing i tatuaże

    Szukałam takiego tematu, ale chyba nie ma - a jeśli jest to chyba bardzo stary i zakopany, nie wiem

    Moje pytanie jest takie: co sądzicie o ozdabianiu (szpeceniu?) swojego ciała? Co Wam się podoba, co sami macie, co chcielibyście mieć, co wzbudza Waszą sympatię, a co obrzydzenie?

    Ja osobiście nigdy nie chciałabym mieć tatuażu. Ale nie oznacza to, że żadne tatuaże mi się nie podobają. Są takie miejsca na ciele i takie wzory tatuażu, które są w porządku - po pierwsze sam tatuaż musi, moim zdaniem, przedstawiać coś ważnego dla danej osoby. Nie uznaję raczej kwiatków, gwiazdek czy innych tego typu głupstw. Chyba, że ktoś np. jest fascynatem florystyki i tatuuje sobie kwiaty, ale to inna sprawa. Drugie, na co zwracam uwagę, to miejsce umieszczenia tatuażu - takie, by albo był mało widoczny, albo taki, by łatwo go było zasłonić - włosami, koszulką, spodniami, czy czymś takim. Tatuażu na twarzy już się nie zasłoni

    Jeśli chodzi o kolczyki - mam jakieś takie względne poczucie, nie do końca umiem to określić ilościowo, ale po prostu nie może ich być za dużo, żeby nie dawało poczucia że człowiek składa się tylko z kolczyków. W zasadzie nie przepadam za kolczykami na twarzy, ale są pojedyncze osoby, którym pasuje kolczyk w nosie czy pod dolną wargą, ale to są wyjątki. Podobają mi się wszelkie kolczyki w uszach, od zwykłych, tradycyjnych 'pierwszych' dziurkach, przez całe ucho od góry do dołu wykolczykowane w 'wężyk', przez industriale, kolczyki w chrząstce i tego typu rzeczy. Nie podobają mi się tylko tunele. Tunele to dla mnie zło, obrzydlistwo, fuj, fuj, fuj.

    A jakie Wy macie zdanie? I co sądzicie ogólnie - piercing i tatuaże to wyrażanie siebie, podkreślanie swojego wyglądu, charakteru czy czegoś innego czy głupota, kaleczenie siebie?
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  2. #2
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    Mam podobne zdanie jak Ty Jasti Piercing jak dla mnie to oszpecanie się (wyjątkiem są uszy gdzie bardzo podobają mi się trzy kolczyki w rzędzie). Tunele FUJ! Ale tatuaże skromne i sentymentalne. Sama planuje w przyszłości wytatuować sobie na lewej łopatce dwa liście dębu i żołędzia. Dlaczego taki, niech pozostanie moja tajemnicą, ale to jest jednoznaczne do moich najlepszych wspomnień
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 19-08-13 o 18:43

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar Biolożka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    Hm, myślę podobnie jak Wy. Nigdy nie rozumiałam (i nie rozumiem) dlaczego moi znajomi tak się "jarają" tatuażami i kolczykami. Kolczykami mniej, ale zawsze. Tunele są obrzydliwe, tu akurat się zgadzamy. No i przede wszystkim - piercing i tatuaże nie wszystkim pasują. Nie mogę zrozumieć ludzi jak snują wspólne plany typu "jak będę dorosła, zrobię se tatuaż" czy "chodź, idziemy do sklepu, kupujemy hennę i robimy tatuaże". Albo zawsze ta radocha jak zobaczą na ulicy (bądź gdziekolwiek) gościa z tatuażem. Nie rozumiem tego. Moim zdaniem tatuaże nie są złe, ale nie lubię jak strasznie rzucają się w oczy. No i pamiętajmy, że tatuaże są raczej na całe życie - można je usunąć, ale przyjemne to raczej nie jest. No i od razu wyobrażam sobie siwą staruszkę z trupią czachą na ramieniu - "bo kilkadziesiąt lat temu się zbuntowałam i sobie zrobiłam". Z kolczykami w sumie podobnie - podobają mi się tylko w uszach. Ale to jest trochę jak z zapachem benzyny czy korektora - jednym się podoba, drugim nie.

  4. #4
    Zainspirowany FNiN Awatar marchewa128
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    188

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    Nie mam nic przeciwko. Ciekawie wyglądają tatuaże białym tuszem, są delikatne ale jednak są Co do kolczyków - nie każdemu wszystko pasuje, nie lubię też jak jest za dużo. Mój kumpel ma kolce w wardze, brwi i 3 w uchu - a wszystko po jednej stronie, masakra. Źle to wygląda. Sama przymierzam się od dłuższego czasu do industriala, może kiedyś też w wardze...
    Moim zdaniem kolczyki są lepsze od tatuażu, znudzi się - wyjmiesz, dziurka zarośnie i po problemie. Co sądzicie o przekłuciach powierzchniowych? Np. na karku czy pod obojczykiem...
    I am not alone
    Not beating down just yet
    I am not afraid
    Of the voices in my head

    Down the darkest road
    Something follows me
    I am not alone
    ‘Cause misery loves my company

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    No i od razu wyobrażam sobie siwą staruszkę z trupią czachą na ramieniu - "bo kilkadziesiąt lat temu się zbuntowałam i sobie zrobiłam"
    Ale to nadal ta sama osoba która sobie tatuaż zrobiła.
    I o ile wrzucony wzór był przemyślany i zrobiony porządnie, to wątpie by ktokolwiek na starość go żałował.

    Sam mam w planach niedalekiej przyszłości zrobić sobie tatuaż.
    To tylko tatuaż, nie przesadzajmy, o ile nie zrobimy sobie po pijaku penisa na twarzy to nawet jak nam się znudzi to to nadal tylko tatuaż, koniec końców nie obcinamy sobie nogi czy coś.
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  6. #6
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    I o ile wrzucony wzór był przemyślany i zrobiony porządnie, to wątpie by ktokolwiek na starość go żałował.
    No, jeśli tylko to nie był jakiś wielki tatuaż w widocznym miejscu - wiadomo, skóra już nie jest taka jędrna, staje się pomarszczona i nie wygląda to bardzo estetycznie. A wtedy wielu pewnie żałuje (żałowałoby).

  7. #7
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    Sam mam w planach niedalekiej przyszłości zrobić sobie tatuaż.
    Z czym? Gdzie?

    Cytat Zamieszczone przez Asru Zobacz posta
    To tylko tatuaż, nie przesadzajmy, o ile nie zrobimy sobie po pijaku penisa na twarzy


    Ja do tatuaży nic nie mam. Nie planuję, ale nic nie mam przeciwko nim. Może niepokoją mnie osoby które przekłuwają sobie bardzo dziwne części ciała albo robią tatuaże na gałkach ocznych, ale idioci w każdej sferze się znajdą :p
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  8. #8
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    Myślę, że nie chciałbym mieć tatuażu. Generalnie jeżeli ktoś robi sobie tatuaż, to ok, byleby nie przesadzać. A co jest przesadą? Pewnie tatuowanie całego ciała, albo większości oraz malowanie na swoim ciele coś wulgarnego, czy obrażającego kogoś. Jeśli chodzi o kolczyki, to wydaje mi się, że jeżeli dziewczyna/kobieta będzie nosić zwyczajne kolczyki w uszach, to nie ma w tym nic dziwnego, ale jeżeli ktoś przekłuwa sobie różne części ciała to... moim zdaniem kiepski pomysł. Poza tym nie rozumiem noszenia kolczyków przez mężczyzn. Uważam, że nie wygląda to dobrze.

    Nie podobają mi się tylko tunele. Tunele to dla mnie zło, obrzydlistwo, fuj, fuj, fuj.
    Co to są tunele? Bo jakoś nie kojarzę.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  9. #9
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    Cytat Zamieszczone przez Stempel Zobacz posta
    Co to są tunele? Bo jakoś nie kojarzę.
    Takie wielkie (albo trochę mniejsze) dziury w uchu. Wygląda to obrzydliwie, mniej więcej tak.

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Piercing i tatuaże

    Cytat Zamieszczone przez Isaa Zobacz posta
    Takie wielkie (albo trochę mniejsze) dziury w uchu. Wygląda to obrzydliwie, mniej więcej tak.
    Aha... Faktycznie, nie wygląda to zbyt ciekawie. Nie rozumiem ludzi robiących sobie coś takiego.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę