<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie Odp: Geocaching, czyli współczesne poszukiwanie skarbów.

    Ja jestem jak najbardziej za poszukiwaniem keszy na Polconie W wolnym czasie oczywiście.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #12
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Geocaching, czyli współczesne poszukiwanie skarbów.

    O, to może być całkiem niezły pomysł na polconowy before! Albo after, jak kto woli.
    Bo na samym Polconie wątpię, żeby był na to czas. Ja raczej odpadam, od razu mówię .

  3. #13
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Geocaching, czyli współczesne poszukiwanie skarbów.

    Już mowilam by to zorganizować na B4 Ma ktos GPSa?

  4. #14
    Philips Awatar Royalek
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Geocaching, czyli współczesne poszukiwanie skarbów.

    Ja mam GPSa oraz apkę na telefon o wdzięcznej nazwie "c:geo". Można ją pobrać z Android Marketu za free Do niej ściąga się koordynaty, opis i zdjęcia wybranego kesza w jednym ładnym pliku .gpx ze stronki opencaching.pl (najpierw trzeba wybrać na mapce skrzynkę, zjechać na dół i pod opisem znaleźć coś takiego jak "Pobierz dane". Tam można sobie wybrać rozszerzenie pliku i go pobrać.)

    Na znalezienie paru skrzyneczek czas się pewnie znajdzie - raz można się przejść na piechotę ze sleepa na teren konwentu - po drodze jest kilka ciekawych punktów, o które można zahaczyć

  5. #15
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Geocaching, czyli współczesne poszukiwanie skarbów.

    Wczoraj znaleźliśmy swoją pierwszą skrzynkę! Jak już pisałem, pomysł wisiał niepodjęty od prawie dwóch lat, aż wczoraj po meczu sobie znowu o nim przypomnieliśmy. Że pogoda była ładna, rower ze sobą miałem to postanowiliśmy pojechać do najbliższego miejsca i coś znaleźć. Druga w nocy, park, obok stary dworek... My z latarkami rozglądamy się po okolicy, wyglądaliśmy jak jacyś włamywacze. Znalezienie samej skrzynki też nie było łatwe. spędziliśmy na miejscu co najmniej pół godziny. Aż w końcu po "dobra, ostatni raz zerknę i idziemy" udało się! Te emocje! Pomocna okazała się informacja, co to konkretnie jest mikro-skrzynka i jakie są zasady ich umieszczania. Mam nadzieję, że to nie ostatnia .

  6. #16
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Geocaching, czyli współczesne poszukiwanie skarbów.

    Zdecydowanie nie była to nasza ostatnia skrzynka, właśnie wróciłem z nocnej wyprawy. Korzystając ze sprzyjającej pogody (upały implikują bardzo przyjemne wieczory/noce ), 6 keszy wpadło! Z przygodami, w centrum miasta, obok komisariatu policji, w parku. Robotnicy wylewający asfalt (czy coś), najebany koleś i uwaga... Spotkanie z Super Zbieraczem

    Zabawa bardzo fajna, chętnie znajdę coś z poza mojego województwa, tego jest pełno wszędzie w Polsce i na świecie. Przed, po czy w przerwie w czasie konwentu, przy szukaniu monopolowego koniecznie trzeba się kiedyś razem gdzieś wybrać i poszukać .

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę