<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 11 do 16 z 16

Domylnie Odp: Geocaching, czyli wspczesne poszukiwanie skarbw.

Ja jestem jak najbardziej za poszukiwaniem keszy na Polconie W wolnym czasie oczywicie.
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

Infrastruktura Polski i nie tylko:

O, to moe by cakiem niezy pomys na polconowy before! Albo after, jak kto woli.
    Bo na samym Polconie wtpi, eby by na to czas. Ja raczej odpadam, od razu mwi .

Samobjca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Doczy
    Feb 2012
    Pe

Ju mowilam by to zorganizowa na B4 Ma ktos GPSa?

Philips Awatar Royalek
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Ja mam GPSa oraz apk na telefon o wdzicznej nazwie "c:geo". Mona j pobra z Android Marketu za free Do niej ciga si koordynaty, opis i zdjcia wybranego kesza w jednym adnym pliku .gpx ze stronki opencaching.pl (najpierw trzeba wybra na mapce skrzynk, zjecha na d i pod opisem znale co takiego jak "Pobierz dane". Tam mona sobie wybra rozszerzenie pliku i go pobra.)

Na znalezienie paru skrzyneczek czas si pewnie znajdzie - raz mona si przej na piechot ze sleepa na teren konwentu - po drodze jest kilka ciekawych punktw, o ktre mona zahaczy

Wczoraj znalelimy swoj pierwsz skrzynk! Jak ju pisaem, pomys wisia niepodjty od prawie dwch lat, a wczoraj po meczu sobie znowu o nim przypomnielimy. e pogoda bya adna, rower ze sob miaem to postanowilimy pojecha do najbliszego miejsca i co znale. Druga w nocy, park, obok stary dworek... My z latarkami rozgldamy si po okolicy, wygldalimy jak jacy wamywacze. Znalezienie samej skrzynki te nie byo atwe. spdzilimy na miejscu co najmniej p godziny. A w kocu po "dobra, ostatni raz zerkn i idziemy" udao si! Te emocje! Pomocna okazaa si informacja, co to konkretnie jest mikro-skrzynka i jakie s zasady ich umieszczania. Mam nadziej, e to nie ostatnia .

Zdecydowanie nie bya to nasza ostatnia skrzynka, wanie wrciem z nocnej wyprawy. Korzystajc ze sprzyjajcej pogody (upay implikuj bardzo przyjemne wieczory/noce ), 6 keszy wpado! Z przygodami, w centrum miasta, obok komisariatu policji, w parku. Robotnicy wylewajcy asfalt (czy co), najebany kole i uwaga... Spotkanie z Super Zbieraczem

Zabawa bardzo fajna, chtnie znajd co z poza mojego wojewdztwa, tego jest peno wszdzie w Polsce i na wiecie. Przed, po czy w przerwie w czasie konwentu, przy szukaniu monopolowego koniecznie trzeba si kiedy razem gdzie wybra i poszuka .

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2019. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.