<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Babcia Felixa

  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar nieogar
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    8

    Question Babcia Felixa

    Nie zdziwiło was trochę, że w żadnym ze światów które spotkała trójka przyjaciół nie było Babci Felixa ?
    Ludzie się skończyły, jedz dżem.

  2. #2
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    Nie, dlaczego?
    Dlaczego miałaby umrzeć później - starość dopadła ją w tym samym momencie co w Świecie Zero. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby okazało się, że umarła wcześniej w wyniku jakiejś choroby.
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  3. #3
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    Nie, dlaczego?
    Dlaczego miałaby umrzeć później - starość dopadła ją w tym samym momencie co w Świecie Zero. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby okazało się, że umarła wcześniej w wyniku jakiejś choroby.
    Ale rodzice Niki żyli, w tym jej ojciec, który przecież zmarł na raka płuc.
    Anyway, wątek matki Niki też został dziwacznie rozwiązany.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #4
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    No, ale tak jak mówię - oni umarli z przyczyn nie naturalnych. Może Paweł palił jeszcze więcej w Zero. No a lot awionetki - wiadomo. Starość natomiast jest starością i nie poradzisz.
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    No, ale tak jak mówię - oni umarli z przyczyn nie naturalnych. Może Paweł palił jeszcze więcej w Zero. No a lot awionetki - wiadomo.
    To dlaczego nie żyli w B40 i w B35?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  6. #6
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    Brak babci mnie nie zdziwił, bo... To zapomniany temat, może nawet przez samego autora. Moglibyśmy bez końca wymieniać kombinacje różnic, żyć i śmierci różnych bohaterów, ale czy jaki byłby sens tego? Ś0 ukazywał przykładowe światy - pewnie w świecie którejś z trójek babcia żyła, a w innej Felix był dziewczyną. Poznaliśmy te kombinacje, które najlepiej pasowały autorowi.

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar Trebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    A pan Kosik, jak okazało się na polconie. nie pamięta tego co pisze za to jego małżonka zna na wyrywki całą serię.
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 31-08-13 o 21:38

  8. #8
    Zainspirowany FNiN Awatar Excepto
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    91

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    Brak babci mnie też nie zdziwił bo mogła po prostu umrzeć wcześniej, gdyż tamte światy wydawały się gorsze.
    Cisza na froncie RPG - Ogólny

  9. #9
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    Sądzę, że osoby które "zmartwychwstały" w innych światach, tudzież rodzice Niki zgineli przez komplikacje różnorakich wypadków. Natomiast babcia Lusia podchodziła już pod wiek 80 letni conajmniej, więc nie byłoby dziwne że po prostu zmarła w wyniku choroby bądź przyczyn naturalnych. Zanim ktoś mnie uprzedzi, że przecież Paweł Mickiewicz zmarł na raka czy tam zapalenie płuc- możliwe, że w tamtych światach w którym żył było już lekarstwo na choroby które w naszym świecie są zwykle śmiertelne.

    P.s. Podobnie jak Twój post Andrzeju

  10. #10
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Babcia Felixa

    P.s. Podobnie jak Twój post Andrzeju
    Moje posty zawsze są wartościowe, bo są moje.

    Ad rem, akurat mnie to dziwi i nie dziwi jednocześnie. Babcia Lusia była osobą już w podeszłym wieku, nie wiemy, czemu umarła (poza tym, gdy powiedziała, Nice, że to starość, a na to nie ma lekarstwa), zatem do tego momentu wszystko jasne. Jednak drugiej strony żyli też rodzice Niki, w tym jej matka, która nie miała prawa zginąć np. w B40. Sądzę, że było to tylko ''widzimisię'' Kosika, który do tych spraw w ogóle nie przywiązywał większej wagi. Chciał pokazać tylko rodziców Niki, których nie mieliśmy okazji nigdy poznać, i tyle. A babcia Lusia już się pojawiła w poprzednich częściach.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę