<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57
  1. #31
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Znalazłem takie coś.
    http://www.psr.org.pl/wesprzyj-nas/i...paranormalnych

    Na Discovery zaś oglądałem kiedyś, dawno, jakiś materiał o freedivingu, gdzie koleś trenował wstrzymywanie powietrza i wydaje mi się, że było to więcej niż 10 minut, ale teraz nie pamiętam. Jak znajdę konkretnie to, o co mi chodzi, to powiem, jak to się nazywało. Ale może ktoś też oglądał i pamięta bardziej niż ja...

  2. #32
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Co do rekordów wstrzymywania oddechu (i innych rekordów sportowych) - tu trzeba pamiętać o bardzo popularnej i legalnej technice wydłużania tego czasu poprzez... wdychanie tlenu. Na krótko przed zawodami zawodnik wdycha przez pewien okres czasu czysty tlen (jak dobrze pamiętam, mówiono nawet, że Chińczycy wykorzystują do tego całe komory, podczas gdy reszta świata ograznicza się raczej do masek tlenowych ), co poprawia wydajność organizmu na pewien czas. Do tego przy rekordach wstrzymywania oddechu dochodi pojemność płuc - odpowiedni, długotrwały trening pozwala zwiększyć ich objętość chyba nawet o 3 litry. Źródeł tego nie podam, bo większość pamiętam najprawdopodobniej z któregoś odcinka Clever.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #33
    Zainspirowany FNiN Awatar Miśkaxd
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Moje zdanie w tej sprawie:
    - duchy- są, nie zawsze groźne
    -krypty- są
    -telekineza- jest
    -spiski- być może...
    - UFO- nie ma.
    Ale proszę o pamięć, że to tylko moje zdanie, niczego nie można być pewnym .
    Ludzie to anioły z jednym skrzydłem,
    Dlatego musimy trzymać się razem.
    Maria Konopnicka


  4. #34
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    - duchy- są, nie zawsze groźne
    -krypty- są
    -telekineza- jest
    -spiski- być może...
    - UFO- nie ma.
    Masz jakieś dowody, czy to tylko Twoje widzimisię?
    I tak nawiasem, uczymy się czytania ze zrozumieniem, bo krypta to nie kryptyda.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #35
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Ja mogę najwyżej w telekinezę, uwierzyć, póki czegoś na własne oczy nie zobaczę.

  6. #36
    Misiaczek Awatar Justi
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Posty
    553

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Cytat Zamieszczone przez Natan Zobacz posta
    Ja mogę najwyżej w telekinezę, uwierzyć, póki czegoś na własne oczy nie zobaczę.
    Lepiej zrób z tego dwa osobne zdania, bo kotekst Ci się miesza.
    Biedne dziecko matfizu

  7. #37
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Zobacz posta
    Masz jakieś dowody, czy to tylko Twoje widzimisię?
    Cytat Zamieszczone przez Miśkaxd Zobacz posta
    Moje zdanie w tej sprawie (...) Ale proszę o pamięć, że to tylko moje zdanie, niczego nie można być pewnym .
    Ja w żadnymi teoriami spiskowymi zbytnio się nie emocjonuję, ale wydaje mi się, że wierzyć we wszystkie "oficjalne wersje" i wyśmiewać spiskowe teorie, to głupota. Statystycznie ileś z tych oficjalnych nie może być samą prawdą .

  8. #38
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta
    Ja w żadnymi teoriami spiskowymi zbytnio się nie emocjonuję, ale wydaje mi się, że wierzyć we wszystkie "oficjalne wersje" i wyśmiewać spiskowe teorie, to głupota. Statystycznie ileś z tych oficjalnych nie może być samą prawdą .
    Jak coś na Discovery czy na National Geographic, czy na kanale tego typu i pokroju to zwykle to jednak jest prawda, no w to, to jednak mogę z małym powątpiewaniem uwierzyć. Jest jeszcze magazyn NG, dla mnie magazyn NG jest najbardziej wiarygodny i tam to jest zwykle prawda. Nie nie no w sumie na takich kanałach czy magazynach to jest prawda. Sam nie wiem w co wierzyć

  9. #39
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Oglądałeś "Starożytnych Kosmitów" na HistoryHD? To obejrzyj, a potem powiedz, że w programach telewizyjnych jest prawda ;d

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  10. #40
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Domyślnie Odp: Paranormalność, duchy, alieni, kryptozoologia i inne teorie spiskowe.

    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Oglądałeś "Starożytnych Kosmitów" na HistoryHD? To obejrzyj, a potem powiedz, że w programach telewizyjnych jest prawda ;d
    Oglądałem i w takie bip akurat nie wierzę, chodzi mi o bardziej wiarygodne kanały.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę