<
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Czas Mija Nas

  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Dołączył
    Mar 2010
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Arrow Czas Mija Nas

    Chcę zrobić opowiadanie w klimacie fantasy. Zaczerpnę trochę z serii Time Riders. Jeżeli ktoś nie czytał, to niech w miarę dokładny jakiś opis tej serii przeczyta . Jest to opowiadanie zbiorowe i każdy tworzy sobie 1, maksymalnie 2 postaci, którymi steruje. Nie można sterować czyjąś postacią. Wyjątki stanowią postacie, których nie ma nikt z graczy i są to postacie, którymi będziesz sterował na chwilę, aby podjęły np.: jakąś decyzję. Nie niszczymy tego opowiadania, tak jak bardzo często czyni to Andrzej. Jeżeli ktoś chcę zmienić historię, proszę bardzo, droga wolna (jeżeli chcesz w przeszłości zaprzyjaźnić się z Hitlerem i namówić go jak wygrać wojnę itp..., proszę bardzo). Oczywiście wszelkie postacie magiczne są dozwolone. Przeczytajcie też fragment 1 części, "Jeźdźcy w czasie": http://timeriders.pl/fragmenty/

    Jeżeli chodzi o drużynę i biuro terenowe, to wypadałoby, żeby jakieś 3 postacie się spotkały w którymś roku . . Muszą być to ludzie (ci z biura terenowego) Wszystkie postaci pochodzą z czasów, gdy nie wynaleziono jeszcze wehikułów czasu (chodzi o członków drużyny, bo inne mogą pochodzić) , ma je jedynie Agencja. Jakiś Foster też by się przydał, no i jeszcze jednostka pomocnicza . Teraz trochę to zmieńmy i załóżmy, że wehikuły wynaleziono w 2114 r. . Członkowie drużyny, no wiadomo przeszłość, teraźniejszość i przyszłość (może być nawet 2113r. ). Ja mam najgorzej, bo zaczynamy od przeszłości także wiadomo . Każdy z drużyny ma mieć jakieś zagrożenie życia, z resztą po przeczytaniu fragmentu książki zrozumiecie . Zaczynam:

    Nowy York, 1902r.

    Czternastoletni Leonard Smile, płynął właśnie małą łódką, po rzece, w oddali widział wielką łódź. On sam, nie umiał pływać. Łódź płynęła w jego stronę. Myślał, że nagle zboczy z kursu, jednak była ona już blisko, zaraz go staranuje. Nagle czyjaś ręka złapała go za ramię. Odwrócił się.

    - Leonardzie Smile, za dokładnie 52 sekundy ta łódka staranuje twoją, a ty sam zginiesz. Masz jednak wybór. - rzekł. - Możesz złapać mnie za rękę i pójść ze mną. Będziesz strzegł czasu. - powiedział. - Znam wszystkie twoje sekrety, no to jak idziesz zostały 32 sekundy.
    - Kim pan jest? - zapytał Leonard
    - Na to przyjdzie jeszcze właściwy czas, a teraz go zbytnio nie mamy. No to jak ratujesz się? Niektórzy wolą umrzeć. - rzekł

    Leonard bez chwili zastanowienia, złapał starca za ręke. Nagle poczuł pustkę pod nogami, zaczął spadać.

    [Ja tak jak mówiłem, miałem najtrudniej do wymyślenia, bo w tamtych czasach było mniej zagrożeń, najłatwiej będzie miał ten z przyszłości, ale następna ma być teraźniejszość . Nie zawsze musi to nawiązywać do biura terenowego itp..., mogą być też zwykłe postacie jak w T&C, ale najpierw będzie biuro terenowe i wyjaśnienia. Wszelkie komentarze i zapytania pisać w nawiasach.]
    Ostatnio edytowane przez Natan ; 11-08-13 o 16:11

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę