<

Zobacz wyniki ankiety: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

G³osuj±cych
27. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • GNL

    1 3.70%
  • TMK

    2 7.41%
  • PS

    4 14.81%
  • PN

    2 7.41%
  • OS (1 + 2)

    1 3.70%
  • 3K

    0 0%
  • BM

    6 22.22%
  • ¦0 (1+2)

    3 11.11%
  • NH

    1 3.70%
  • SCH

    1 3.70%
  • KDM

    6 22.22%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Rachel
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    33

    Question Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    Podejdê do tematu od drugiej strony Która z czê¶ci FNiN jest Waszym zdaniem najgorsza (no... powiedzmy lepiej: "najmiej fajna" )? Po któr± najmniej razy siêgali¶cie? I dlaczego?

    Dla mnie to bêdzie ¦wiat Zero, w zasadzie obie czê¶ci. Nie podoba³ mi siê powrót do tematu Pier¶cienia, który zosta³ przecie¿ ³adnie wyja¶niony w Teoretycznie Mo¿liwej Katastrofie. Nudzi³y mnie te¿ opisy aut (powa¿nie, je¶li dobrze pamiêtam, to w jednym momencie by³y ciurkiem dwie strony... Po co, skoro to nie magazyn tematyczny?). No i nie przepadam za teori± wielo¶wiata, a i sama fabu³a by³a przewidywalna :/

    A jak to jest dla Was? Któr± czê¶æ uwa¿acie za najmniej fajn±?


    //Na przysz³o¶æ:
    1. Nie pisz dwóch postów pod rz±d. U¿ywaj opcji edytuj post.
    2. Jak chcesz co¶ zmieniæ w temacie to w takich przypadkach popro¶ moda/admina. Bez sensu tworzyæ drugi taki sam temat.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 11-07-13 o 23:22

  2. #2
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    Najmniej do gustu przypad³y mi NH, zaraz potem GNL. W NH czego¶ brakowa³o, niektóre opowiadania by³y takie ¶rednie, GNL za¶ zawsze mi siê d³u¿y i trochê mnie nudzi.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar Izyda
    Do³±czy³
    Feb 2012
    P³eæ
    Posty
    54

    Domy¶lnie Odp: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    Najmniej lubiê PN. Ca³y czas, jak czyta³am, to mia³am wra¿enie, ¿e to wszystko jest za ponure jak na ¶wiat FNiN. Na drugim miejscu, jak wy¿ej GNL - z tych samych powodów.
    „Cz³owiek pozbawiony ca³kowicie lêku przestaje byæ cz³owiekiem. Odwaga osi±gniêta bez pokonania lêków nie jest odwag±.”



    Dorota Terakowska, "Córka czarownic"

  4. #4
    Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Do³±czy³
    Mar 2010
    P³eæ
    Wiek
    22
    Posty
    147

    Domy¶lnie Odp: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    BM, zdecydowanie, by³a dla mnie zbyt nudna

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar Beztroski Czwartoklasista
    Do³±czy³
    Jul 2014
    P³eæ
    Posty
    125

    Domy¶lnie Odp: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    OS2 i BM. Powód? Nudy na pudy.

  6. #6
    Lunatyk Awatar Drago
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domy¶lnie Odp: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    Najmniej podoba³y mi siê ¦0, ¦02:MA i NH. Dwa pierwsze, bo nie lubiê teorii wielo¶wiatów, oraz tego, ¿e teraz Rafa³ mo¿e zrobiæ jaki¶ b³±d w ksi±¿ce, czy zmieniæ wydarzenia z przesz³o¶ci i t³umaczyæ, ¿e to jest inny ¶wiat...
    A co do NH, bo jako¶ nie przemawiaj± do mnie te opowiadania, zw³aszcza nie przepadam za Wys³annikami (jako¶ ma³o FNiNowy klimat), WS (nie podoba mi siê takie "zakoñczenie") i BSR (zbyt absurdalny motyw snów).
    Cytat Zamieszczone przez Rafa³ Kosik, Vertical
    A tak naprawdê, otrzymaæ po ¶mierci £askê Jasno¶ci mo¿e tylko cz³owiek doskonale niewierz±cy, bo tylko jego prawe uczynki p³yn± ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed str±ceniem w Wieczny Mrok.

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ninet
    Do³±czy³
    Nov 2014
    P³eæ
    Posty
    40

    Domy¶lnie Odp: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    Wed³ug najgorsz± czê¶ci± by³a KDM. Sam pomys³ by³ fajny, ale brak humoru, b³êdy, niespójno¶æ i kiepskie zakoñczenie strasznie razi³y. Ogólnie czê¶æ odstaje od serii i oceni³abym j± na 4/10. Bardzo siê na niej zawiod³am. :/

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN Awatar Noxana
    Do³±czy³
    Jan 2015
    Posty
    22

    Domy¶lnie Odp: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    Prawdê mówi±c... ¿adna czê¶æ Felixa, Neta i Niki nie by³a w moim mniemaniu jako¶ szczególnie s³aba (pomijaj±c SCH, którego nie czyta³am, natomiast Nadprogramowych Historii chyba nie potrafi³abym uznaæ za w³a¶ciw± czê¶æ). Oczywi¶cie by³y chwile, w których my¶la³am, ¿e czytam naprawdê znacznie mniej udan± ods³onê ksi±¿ki, ale nawet po jej skoñczeniu nie opuszcza³o mnie to silne poczucie satysfakcji i pamiêæ o wszystkich fascynuj±cych momentach czy ¿artach.

    Je¿eli ju¿ na si³ê mia³abym tak± czê¶æ wybraæ to pewnie by³by to Bunt Maszyn z racji tego, jak biednie skonstruowana tam zosta³a fabu³a. Serio, to by³a zwyczajnie nudna czê¶æ. Nic, tylko pew pew pew, roboty, "lejzers" i Instytut Badañ Nadzwyczajnych w tle. Ale czego by nie zrobi³a ¼le dobrana fabu³a, wszystko to nadrabia wykonanie i sama jako¶æ ksi±¿ki, która w BM jest mo¿e nawet na jednym z wy¿szych poziomów (w kontra¶cie do Orbitalnego Spisku, który by³ ¼le napisany, pomimo niesamowitej fabu³y). Pamiêtam jak czyta³am Bunt Maszyn w gimnazjum, na jakiej¶ lekcji, gdy skoñczy³am pisaæ jak±¶ kartkówkê jako pierwsza i w¶ród ciszy na sali nie mog³am przestaæ siê ¶miaæ z ¿artów Neta.

    Nie wiem natomiast, sk±d ca³y ten "hejt" do Gangu Niewidzialnych Ludzi. Mo¿e inaczej to odbieram jako osoba, która zapozna³a siê z seri± od tej w³a¶nie ksi±¿ki -- dla mnie ma ona w sercu wyj±tkowe miejsce, bo to w koñcu debiut, ale nawet z d³u¿szej perspektywy jest to jakby definicja serii. By³o ¶miesznie, by³o tajemniczo, by³o magicznie i by³ "bossfight" na koñcu.

  9. #9
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Do³±czy³
    Jul 2008
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domy¶lnie Odp: Która czê¶æ najmniej Wam siê podoba³a?

    W sumie mam mieszane uczucia, bo oba ¦wiaty Zero podoba³y mi siê ze wzglêdu na t± w³a¶nie teoriê wielo¶wiata (a to ¿e czyta³em je kiedy teoretycznie powinienem zakuwaæ do sesji doda³o tylko sentymentu) i niepewno¶æ do jakiego ¶wiata trafi± tym razem, czy wszyscy, czy pojedynczo itd. Ale od tej czê¶ci Net zacz±³ buraczeæ. Naprawdê, by³o mi to cierniem w oku, dupie i wiêkszo¶ci innych narz±dów, których wiêkszo¶æ spo³eczeñstwa nie jest w stanie nazwaæ i nie wie ¿e je ma. To chlanie piwa, te teksty, to zachowanie... Serio? To nie jest kole¶ którego ceni³em za ciêty dowcip, bo sta³ siê drobnym cwaniaczkiem (brakuje mu tylko dresu), który dodatkowo jak typowy osiedlowy szczurek przy najmniejszym sygnale gro¼by drugiej strony podkuli ogon i ucieknie szybciej nawet ni¿ moja sympatia do tego bohatera. Dlatego ta czê¶æ nie podoba³a mi siê w tym aspekcie, i to powa¿nie zawa¿y³o na ogólnej ocenie.

    Je¶li chodzi o resztê czê¶ci - mia³y swoje wzloty i upadki (nie czyta³em SCH i KDM wiêc nie mogê ich oceniæ). Od GNL, które by³o ¶rednie (czyta³em w sumie dlatego ¿e to pierwsza czê¶æ, jeszcze w liceum, bo zaczyna³em od TMK), przez PN (które czyta³em z zapartym tchem przez ca³± noc w liceum) po 3K, które by³o po prostu ¶wietne (no i dosta³em je za modowanie z autografem od autora, wiêc tym bardziej sentyment motzno). Ale ¿adna nie wkurzy³a mnie tak jak ¦0

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Sep 2010
    P³eæ
    Posty
    17

    Domy¶lnie

    Net od zawsze by³ kozakiem na sympozjonie i faj± w gimnazjonie, to nie jest nic nowego.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê