<

Zobacz wyniki ankiety: Ktra cz najmniej Wam si podobaa?

Gosujcych
27. Nie moesz gosowa w tej sondzie
  • GNL

1 3.70%
  • TMK

2 7.41%
  • PS

4 14.81%
  • PN

2 7.41%
  • OS (1 + 2)

1 3.70%
  • 3K

0 0%
  • BM

6 22.22%
  • 0 (1+2)

3 11.11%
  • NH

1 3.70%
  • SCH

1 3.70%
  • KDM

6 22.22%
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 18
    Zaciekawiony FNiN Awatar Rachel
    Doczy
    Nov 2010
    Pe

Question Ktra cz najmniej Wam si podobaa?

Podejd do tematu od drugiej strony Ktra z czci FNiN jest Waszym zdaniem najgorsza (no... powiedzmy lepiej: "najmiej fajna" )? Po ktr najmniej razy sigalicie? I dlaczego?

Dla mnie to bdzie wiat Zero, w zasadzie obie czci. Nie podoba mi si powrt do tematu Piercienia, ktry zosta przecie adnie wyjaniony w Teoretycznie Moliwej Katastrofie. Nudziy mnie te opisy aut (powanie, jeli dobrze pamitam, to w jednym momencie byy ciurkiem dwie strony... Po co, skoro to nie magazyn tematyczny?). No i nie przepadam za teori wielowiata, a i sama fabua bya przewidywalna :/

A jak to jest dla Was? Ktr cz uwaacie za najmniej fajn?

//Na przyszo:
    1. Nie pisz dwch postw pod rzd. Uywaj opcji edytuj post.
    2. Jak chcesz co zmieni w temacie to w takich przypadkach popro moda/admina. Bez sensu tworzy drugi taki sam temat.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 11-07-13 o 23:22

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

Domylnie Odp: Ktra cz najmniej Wam si podobaa?

Najmniej do gustu przypady mi NH, zaraz potem GNL. W NH czego brakowao, niektre opowiadania byy takie rednie, GNL za zawsze mi si duy i troch mnie nudzi.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwa 30 godzin!

Skargi, proby, odwoania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znalelimy?
    - Zobaczysz. Idziemy do paacu. Sprowad Angu, moe by nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy mot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zainspirowany FNiN Awatar Izyda
    Doczy
    Feb 2012
    Pe

Najmniej lubi PN. Cay czas, jak czytaam, to miaam wraenie, e to wszystko jest za ponure jak na wiat FNiN. Na drugim miejscu, jak wyej GNL - z tych samych powodw.
    „Czowiek pozbawiony cakowicie lku przestaje by czowiekiem. Odwaga osignita bez pokonania lkw nie jest odwag.”

Dorota Terakowska, "Crka czarownic"

Zainspirowany FNiN Awatar Natan
    Doczy
    Mar 2010
    Pe

BM, zdecydowanie, bya dla mnie zbyt nudna

OS2 i BM. Powd? Nudy na pudy.

Lunatyk Awatar Drago
    Doczy
    Sep 2008
    Pe

Najmniej podobay mi si 0, 02:MA i NH. Dwa pierwsze, bo nie lubi teorii wielowiatw, oraz tego, e teraz Rafa moe zrobi jaki bd w ksice, czy zmieni wydarzenia z przeszoci i tumaczy, e to jest inny wiat...
    A co do NH, bo jako nie przemawiaj do mnie te opowiadania, zwaszcza nie przepadam za Wysannikami (jako mao FNiNowy klimat), WS (nie podoba mi si takie "zakoczenie") i BSR (zbyt absurdalny motyw snw).
    Cytat Zamieszczone przez Rafa Kosik, Vertical
    A tak naprawd, otrzyma po mierci ask Jasnoci moe tylko czowiek doskonale niewierzcy, bo tylko jego prawe uczynki pyn ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strceniem w Wieczny Mrok.

Zaciekawiony FNiN Awatar Ninet
    Doczy
    Nov 2014
    Pe

Wedug najgorsz czci bya KDM. Sam pomys by fajny, ale brak humoru, bdy, niespjno i kiepskie zakoczenie strasznie raziy. Oglnie cz odstaje od serii i oceniabym j na 4/10. Bardzo si na niej zawiodam. :/

Zaciekawiony FNiN Awatar Noxana
    Doczy
    Jan 2015

Prawd mwic... adna cz Felixa, Neta i Niki nie bya w moim mniemaniu jako szczeglnie saba (pomijajc SCH, ktrego nie czytaam, natomiast Nadprogramowych Historii chyba nie potrafiabym uzna za waciw cz). Oczywicie byy chwile, w ktrych mylaam, e czytam naprawd znacznie mniej udan odson ksiki, ale nawet po jej skoczeniu nie opuszczao mnie to silne poczucie satysfakcji i pami o wszystkich fascynujcych momentach czy artach.

Jeeli ju na si miaabym tak cz wybra to pewnie byby to Bunt Maszyn z racji tego, jak biednie skonstruowana tam zostaa fabua. Serio, to bya zwyczajnie nudna cz. Nic, tylko pew pew pew, roboty, "lejzers" i Instytut Bada Nadzwyczajnych w tle. Ale czego by nie zrobia le dobrana fabua, wszystko to nadrabia wykonanie i sama jako ksiki, ktra w BM jest moe nawet na jednym z wyszych poziomw (w kontracie do Orbitalnego Spisku, ktry by le napisany, pomimo niesamowitej fabuy). Pamitam jak czytaam Bunt Maszyn w gimnazjum, na jakiej lekcji, gdy skoczyam pisa jak kartkwk jako pierwsza i wrd ciszy na sali nie mogam przesta si mia z artw Neta.

Nie wiem natomiast, skd cay ten "hejt" do Gangu Niewidzialnych Ludzi. Moe inaczej to odbieram jako osoba, ktra zapoznaa si z seri od tej wanie ksiki -- dla mnie ma ona w sercu wyjtkowe miejsce, bo to w kocu debiut, ale nawet z duszej perspektywy jest to jakby definicja serii. Byo miesznie, byo tajemniczo, byo magicznie i by "bossfight" na kocu.

Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Doczy
    Jul 2008
    Pe

W sumie mam mieszane uczucia, bo oba wiaty Zero podobay mi si ze wzgldu na t wanie teori wielowiata (a to e czytaem je kiedy teoretycznie powinienem zakuwa do sesji dodao tylko sentymentu) i niepewno do jakiego wiata trafi tym razem, czy wszyscy, czy pojedynczo itd. Ale od tej czci Net zacz buracze. Naprawd, byo mi to cierniem w oku, dupie i wikszoci innych narzdw, ktrych wikszo spoeczestwa nie jest w stanie nazwa i nie wie e je ma. To chlanie piwa, te teksty, to zachowanie... Serio? To nie jest kole ktrego ceniem za city dowcip, bo sta si drobnym cwaniaczkiem (brakuje mu tylko dresu), ktry dodatkowo jak typowy osiedlowy szczurek przy najmniejszym sygnale groby drugiej strony podkuli ogon i ucieknie szybciej nawet ni moja sympatia do tego bohatera. Dlatego ta cz nie podobaa mi si w tym aspekcie, i to powanie zawayo na oglnej ocenie.

Jeli chodzi o reszt czci - miay swoje wzloty i upadki (nie czytaem SCH i KDM wic nie mog ich oceni). Od GNL, ktre byo rednie (czytaem w sumie dlatego e to pierwsza cz, jeszcze w liceum, bo zaczynaem od TMK), przez PN (ktre czytaem z zapartym tchem przez ca noc w liceum) po 3K, ktre byo po prostu wietne (no i dostaem je za modowanie z autografem od autora, wic tym bardziej sentyment motzno). Ale adna nie wkurzya mnie tak jak 0

Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Sep 2010
    Pe

Domylnie

Net od zawsze by kozakiem na sympozjonie i faj w gimnazjonie, to nie jest nic nowego.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.