<
+ Odpowiedz w tym wtku
Poka wyniki od 1 do 7 z 7
    Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Jun 2011
    Pe

Domylnie Gupie... Bardzo gupie pytanie

W RIP pojawia si taki moment, kiedy Felix pyta Nik skd ona wie, e nie ma rodzicw Neta i, e tylko on zajmuje si Bratosiostr. W tym momencie ona si zawstydzia. I tu pojawia si moje durne, bardzo durne pytanie, ale mnie troch to nurtuje. Mianowicie, czy mam przez to rozumie, e poza noclegiem u Neta dziao si co wicej?
    Ostatnio edytowane przez Fileas ; 13-07-13 o 20:38

Zaciekawiony FNiN Awatar umotex12
    Doczy
    Aug 2013
    Pe

Domylnie Odp: Gupie... Bardzo gupie pytanie

Raczej tak, a poza tym Felix nie mia pojcia e Nika nocowaa u Neta, nie mwili mu o tym

Zagorzay Fan FNiN Awatar Andrzej
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Opisaem to w swoim opowiadaniu, do czego tam doszo.
    There are no atheists in foxholes

Ernie Pyle

Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Doczy
    May 2009
    Pe

Tak, Andrzej wie najlepiej... Hahaha. A tak serio - to przecie normalni nastolatkowie, nie musz od razu i do ka, mog si troch intensywniej poprzytula, iykwim. Ale jak pan Rafa mwi - nie mg tego tak dosownie powiedzie w ksice dla dzieci.
    [dzi 14:57]Zegarmistrz: ja mam teori odnonie tego - po prostu papier, okadka, zapach, to wszystko nam si kojarzy z czytaniem, czyli czym fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, troch jak psy Pawowa, widzc now ksik czy czujc zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno, bo te nam si kojarz z istot ksiki - czytaniem
    [dzi 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksiki?

[dzi 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne ksztaty

Doczy
    Apr 2010
    Pe

Nika na pewno przestaa by dziewic.

Ernie Pyle

Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Jun 2011
    Pe

@umotex, no wanie si potem wydao jak si a tak zawstydzia...

@FNiN_addict, przytulanie jako takie nie jest zakazane i nie ma nic zego. No, a niestety to moe to wskazywa...

@Andrzej, podlinkuj.

Zreszt w SCH mamy podobn sytuacj, jak Net i Nika wychodz przed samolotem Angusa i Williama.

O tyle nie do koca mi si to podoba, e FNiN zawsze byo takie "niewinne" w tej kwestii i mogo takie zosta

Doczy
    Apr 2010
    Pe

@Andrzej, podlinkuj.
    Nie podlinkuj, bo tego zwyczajnie nie mam. Niech kto Ci przele, o ile pamitam, dostaa to opko poowa forum.

Ernie Pyle

+ Odpowiedz w tym wtku

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2023. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad