<
Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 168
  1. #61
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    Madame Josephine otarła pot z czoła wierzchem dłoni, westchnęła cicho, po czym wyrzuciła przez okno ostatniego nieprzytomnego esesmana. Mężczyzna wylądował obok swoich kolegów na przyczepie samochodu dostawczego. Madame wyszła z mieszkania, zeszła po schodach i zaraz po opuszczeniu kamienicy udała się w stronę auta, na którym leżeli żołnierze. Kobieta ściągnęła każdego z facetów i wrzuciła do wnętrza przyczepy. Po skończeniu tej pracy poszła do kierowcy samochodu, opierającego głowę o kierownicę. Miał zamknięte oczy. Spirytystka wyszeptała mu parę niezrozumiałych słów do ucha, po czym kierowca poderwał się z miejsca, bez słowa odpalił samochód i natychmiast odjechał.
    Madame wróciła do swojego mieszkania kompletnie wyczerpana.
    - Teraz trzeba tylko powiadomić moją wnuczkę - powiedziała do popijającej herbatkę Tekli.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  2. #62
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    [Akcja przeskakuje z miejsca na miejsce... Rodzą się znów niespójności. Trzeba to jakoś utentegować w miejscu, czy cuś.]
    Tymczasem Manfred z laptopa poddawał się synchronizacji, przy okazji wychwytując od jednej ze swoich dziko krążących kopii coś ciekawego... Niestety, Net nadal nie chciał go włączyć. Przydałoby się go jakoś poprosić.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  3. #63
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    [Serp, tera to ty wbiłeś zanim zdążyłam napisać]
    - Tym to już się moja Kara zajmie. Zadzwonię do niej później - oznajmiła spirytystka - A propo, droga Teklo, skoro jesteś duchem, który czasowo uzyskał cielesność po to, by mi pomóc, czy mogłabyś być tak miła i nie wypijać mi MOJEJ herbaty z dolewką MOJEJ brandy w stosunku 1:2?
    - Oj tam oj tam - machnęła dłonią Tekla - Zbłąkanej duszy żałuje? Teraz widzę po kim wnuczka ma charakterek.
    - Narzekasz - madame wyjęła butelkę brandy z dłoni Tekli i wyjęła sobie kieliszek - Kara wiele przeszła, wciąż się ukrywa, zmienia mieszkania i nazwiska jak buty.
    - Chyba jak bieliznę, bo jeśli idzie o buty, to ciągle wszędzie chodzi w tych glanach - stwierdziła Tekla, która, odcięta od alkoholu, zaczęła znów swobodnie szybować pod sufitem - Jak moja siostrzenica Ida normalnie! Ogromny talent i zero chęci do współpracy. Tyle, że ona jest banshee, a ta Kara... - westchnęła
    - Banshee?
    - Długa historia - powiedziała lewitująca staruszka - Tak czy inaczej muszę już lecieć. Dziś w nocy biorę Idę na cmentarz po raz pierwszy wywołać duchy. Hmm... Stefan chyba się nada.
    - O, to pozdrów go ode mnie - uśmiechnęła się spirytystka
    - Lepiej się martwi o siebie - fuknęła Tekla - Ten artefakt to niebezpieczna zabawka, niech o tym pamięta!
    - Ja się modlę, żeby Kara i Regina o tym pamiętały...
    - Jej problem - stwierdziła duszka - I niech pamięta, żeby zająć się moją siostrzenicą.
    - To Ida nie jest w Toruniu?
    - Tą drugą siostrzenicą - warknęła Tekla, po czym wtopiła się w sufit zostawiając madame Josephine samą w zdezelowanym mieszkaniu.
    Ostatnio edytowane przez Kage-Sama ; 24-06-13 o 22:01 Powód: Bo tak
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  4. #64
    Zainspirowany FNiN Awatar Mia Clevleen
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    56

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    Felix, Net i Nika wyszli ze szkoły. Mieli szczęście - woźny akurat wyszedł, dzięki czemu przyjaciele uniknęli zbędnych pytań. Wstąpili jeszcze do kawiarni kupić drożdżówki. Podjadając smakołyki szli przez Warszawę. Po chwili znaleźli się w miejscu, w którym to ostatnio widzieli Reginę i Julię Aleksandrę.
    - Fajnie. I co teraz? Jak masz zamiar je znaleźć? - Net zwrócił się do przyjaciółki.
    - Tędy - powiedziała Nika patrząc w dal nieobecnym wzrokiem.
    - Aktywowało ci się! - zauważył Felix.
    - Chodźcie. Czuję, że musimy się pospieszyć!
    - Z tobą wytrzymać... - szepnął Net. - Mieliśmy się w nic nie ładować! Jak zwykle rezerwuję sobie prawo, by powiedzieć potem "A nie mówiłem?!"
    Wkrótce Superpaczka stanęła przed zaniedbanym domkiem.
    - Bosz, gdzie my jesteśmy? - zapytał Net.

    [ Przypominam - musimy kiedyś dojść do momentu, w którym Net histeryzuje, Laura mdleje i w ogóle... Wiecie ]
    Ja?!


  5. #65
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    [Nie za szybko, Clevleen, póki co fajnie jest, nie ma co pośpieszać ]
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  6. #66
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    - Zaniedbany domek w zapomnianej ulicy... przerabialiśmy coś podobnego. Niemiłego. - powiedział Net.
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  7. #67
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    - Hmm... Może na początek wyślijmy tam yoyobota.
    - Jak kolejny raz się z tobą zgadzam. Manfred. - Net uruchomił minikomputer. - Nie chciałbyś posterować yoyobotem.
    - Może... Ale stój, mam dla was cos co może was zainteresować.
    -
    Mów.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  8. #68
    Zainspirowany FNiN Awatar Mia Clevleen
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    56

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    - Co?! - krzyknął Net, gdy Manfred przekazał mu informacje uzyskane od swej kopii. - I mówisz nam to akurat teraz?!
    - Dobrze wiesz, że dopiero teraz udało nam się... hmm, spotkać.
    - Ech... Lepiej późno, niż wcale. Cała ta Juluś - nie, powinienem chyba mówić Karuś! W każdym razie wydawała mi się podejrzana. Co myślisz, Felek?
    Zamyślony Felix nie zwrócił uwagi na to, jak nazwał go Net. Jakby wyrwany z transu wolno obrócił się ku przyjacielowi.
    - Co powiedziałeś? Nie słuchałem zbyt uważnie.
    - To akurat zdążyłem zauważyć. No, to podziel się ze mną tymi wspaniałymi pomysłami, których masz już pewnie miliony.
    - No więc wejście do środka nie ma sensu. Dzięki Manfredowi wiemy, że są tam tylko puszki i inne śmieci. Bardziej interesująca wydaje mi się sprawa tej bransolety...
    - O takie magiczne te, pytaj się Niki. Złotko moje, pozwól na chwilę! - rzucił za siebie. Nie uzyskując odpowiedzi, zawołał jeszcze raz. Bez skutku. - Kurcze, Felix, Nika nam zniknęła!

    ***

    Julia Aleksandra siedziała wygodnie rozłożona na kanapie, popijając kolejnego energetyka. Rozmawiała właśnie z Manfredem 198-46a, kiedy usłyszała jakiś hałas w przedpokoju.
    "Przeciąg" pomyślała i nie zwracała na to uwagi.
    Nagle stanęła przed nią rudowłosa dziewczyna.
    Ja?!


  9. #69
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    Julia nieruchomym wzrokiem wpatrywała się w Nikę. Po chwili przeniosła wzrok na drzwi. Zamki otwarte, alarmy dymią.
    - Wydaje ci się, że jak masz moc, to wszystko ci wolno, tak? - stwierdziła blondynka powoli zbierając się z kanapy - Wisisz mi jakieś siedem stówek, dzieciaczku.
    - Czego ty ode mnie chcesz? - spytała Nika siląc się na spokój - Wiem, że knujecie coś z Reginą.
    - I wydaje ci się, że tak po prostu ci powiem, tak? - Julia wstała i popijając z puszki popatrzyła na rudowłosą intruzkę. Kurde, Regina wzięła bransoletę. No i gdzie się teraz podziewa ten mroczny pomiot?!, myślała gniewnie, ale spokojnie. Spokój to podstawa.
    - Blondi, dwaj chłopacy pod drzwiami, raczej nie dostawa pizzy! - Manfred odezwał się, a chwilę potem w pokoju zjawili się Felix i Net
    - Mała, następnym razem uprzedzaj - rzucił Net do Niki, po czym skupił uwagę na Julii - I co, Karuś? Osaczyliśmy cię!
    - Skąd... - Julia urwała i spojrzała na swój laptop - Manfred...
    - Nie moja wina! Ja włamywałem się do niego, to i on włamał się do mnie! - Manfred 198-46a bronił się jak mógł. Blondynka westchnęła i założyła ramię na ramię
    - Dobra, wyśledziliście mnie, dzieciaczki. Ale wyśledzić a zmusić mnie do współpracy to dwie różne rzeczy. Wielu próbowało. Wielu pożałowało. Won mi z domu, to może o was zapomnę.
    - Chcę tylko wiedzieć co tu się dzieje. Ty i Regina macie moc- bardziej stwierdziła niż spytała Nika - Mam wrażenie, że już się gdzieś spotkałyśmy, ale nic nie pamiętam. A Manfred twierdzi, że jego kopia w twoim laptopie od lat ci pomaga.
    Julia westchnęła, pustą puszkę rzuciła na podłogę, a ze zgrzewki na stole wyciągnęła następną.
    - Won stąd. Mam swoje zasady i nie zabijam... bez potrzeby - odparła - Ale jak się mocno wkurzę, to mogę stracić kontrolę.
    - Powstrzymam cię - oznajmiła Nika
    Julia roześmiała się szyderczo.
    - Ty? Błagam... Jesteś ledwie dzieciakiem niedouczonym. Zero doświadczenia. Ani nawet chęci do walki - błyskawicznie wyskoczyła do przodu i chwyciła Nikę pod brodę przybliżając jej twarz do swojej - Żeby nie nasze wspólne znajome chętnie dałabym ci wycisk. Masz szczęście, dziewczynko. I dobrze o tym wiesz. A teraz won mi stąd zanim naprawdę stracę cierpliwość, której zbyt wiele nie ma wśród moich licznych zalet.
    Ostatnio edytowane przez Kage-Sama ; 25-06-13 o 14:23 Powód: Bo tak
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  10. #70
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    - Jeszcze się zobaczymy! - warknęła Nika.
    - Też tak myślę - odrzuciła Julia, uśmiechając się szyderczo.
    Nagle pomieszczenie, w którym się znajdowali zaczęło drgać. Na początku delikatnie, po kilku sekundach coraz mocniej. Przypominało to lekkie trzęsienie ziemi.
    - Dobra, dziewczynko, nie popisuj się, bo będę musiała ci przyłożyć - powiedziała Julia, popijając jak gdyby nigdy nic napój energetyzujący.
    - To nie ja - zaprotestowała Nika z lękiem w głosie.
    Drgania zaczęły się nasilać, powodując spadanie coraz to nowych przedmiotów.
    - Co do jasnej... - burknęła blondynka.
    - Powinniśmy uciekać - zasugerował Felix, a Net natychmiast mu przytaknął.
    Julia przecisnęła się między chłopakami i chwiejnym krokiem wyszła na zewnątrz. Jej śladem podążyli pozostali.

    [Słuchajcie, powinniśmy wymyślić dla tego opowiadania jakąś nazwę. Ma ktoś jakiś pomysł?]
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę