<
Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 168
  1. #21
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    Nie zrobił. Flesz błysnął obok. Stokrotka i Ekierka rozejrzeli się, ale winowajcy nie dostrzegli. Po chwili odeszli do dalszego stolika.
    - Potem masz mi przysłać kopię - przyjaciele usłyszeli kilka stolików dalej. Wychylili się na tyle dyskretnie, na ile się dało. Net próbował się zakryć doniczką, ale niewiele to dało.
    Ujrzeli Reginę oraz nieznajomą dziewczynę. Obie cicho rechotały przyglądając się miniaturowemu ekranikowi w dłoni nieznajomej. Zapewne wyświetlał on zdjęcie "pary królewskiej". Dziewczyny wymieniły się cichymi uwagami, po czym nieznajoma wstała zapewne szykując się do wyjścia. Rzuciły do siebie jeszcze parę słów, po czym towarzyszka gotki ruszyła do drzwi. Nagle zatrzymała się, zawróciła i przystanęła przy stoliku Felixa, Neta i Niki, którzy nienaturalnie wyprężyli się na krzesłach.
    - Nieładnie tak szpiegować - oznajmiła dziewczyna wbijając spojrzenie ciemnych oczu po kolei w każde z przyjaciół. Najdłużej zatrzymała wzrok na Nice. Uśmiechnęła się lekko i wyszła z kawiarni.
    - Przyganiał garnek kotłowi - dopiero teraz wymamrotał Net
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  2. #22
    Zainspirowany FNiN Awatar Mia Clevleen
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    56

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    - Kim jesteś? - spytała Nika. Była zaniepokojona i pełna złych przeczuć. Intuicja próbowała ostrzec ją przed jakimś niebezpieczeństwem. Jakim? Pewnie okaże się, gdy będzie za późno.
    W tym momencie do nieznajomej dołączyła Regina.
    -Nie wasza sprawa - fuknęła niemiło. Zapewne słyszała ostatnie zdanie.
    Net i Felix powoli zaczęli podzielać obawy przyjaciółki. Chłopcom nie podobał się sposób, w jaki Regina wypowiedziała ostatnie zdanie. A przede wszystkim dziwne błyski w oczach gotki.
    -Skoro im tak zależy - nieznajoma machnęła ręką. - to niech wiedzą. Nazywam się Julia Aleksandra Malina. Będę chodziła do klasy 3b. - uśmiechnęła się triumfująco - Cieszycie się, dzieciaczki?
    Net już miał walnąć ciętą ripostą, lecz powstrzymało go piorunujące spojrzenie Niki. Westchnął i powiedział tylko:
    -Super było poznać. Niestety mamy parę ważniejszych zajęć - widocznie zapomniał już spotkaniu nauczycieli. - Kompania, idziemy - zwrócił się do Felixa i Niki.
    Przyjaciele wyszli z kawiarni.
    -Kolejna nowa? Ale mamy szczęście w tym roku - parsknął informatyk. - Ta cała... Jak ona tam miała?
    -Julia Aleksandra Malina - przypomniał przyjacielowi jak zawsze trzeźwa Nika.
    -Juluś - podsumował Net. - Jakby nie miała, strasznie mnie wkurza. Za kogo ona się ma?
    -W sumie - zauważyła się Nika. - to rzeczywiście zachowywaliśmy się trochę dziwnie. Gdzie właściwie idziemy?
    -Do mnie - zaproponował Net.
    -Przykro mi - odezwał się milczący dotąd Felix. - Dziś nie mogę... Wiecie...
    -Jasne, jasne - uśmiechnął się Net. - Leć do swojej Laurki.

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    ***
    Weszła do ciemnego malutkiego saloniku, na fotelu leżał jak zwykle pijany wuj.
    Zauważyła, że brakuje radia na półce , pewnie za to kupił sobie wino jabłkowe.
    Więc tego wieczoru nie posłucha wiadomości ani audycji.
    Po śmierci ciotki stał się nie do wytrzymania, niestety niemiała tyle siły oraz asertywności
    żeby mu się postawić. Minęła go szerokim łukiem i weszła do swojego pokoiku, w którym
    mieściło się tylko stare łóżko , szafa oraz mały blat(a właściwie półka) na którym leżało kilka narzędzi oraz
    leżał do połowy robocik. Wzięła go do ręki i przez chwilę obracała. Potem przykręciła śrubkę, która zaczęła się
    luzować. Westchnęła cicho.
    Przecież nigdy tego nie skończę bez pieniędzy, a ich oczywiście brakuje- pomyślała
    z rezygnacją. Studiowała z uwagą książkę z fizyką zaawansowaną lecz po chwili schowała ją do szafy.
    Siedziała chwilę, po czym wyciągnęła starą księgę z pod łóżka i z uwagą studiowała stare runy.

    ***

  4. #24
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    - Cześć, mhroczna dziewojo - rozległo się od strony okna. Regina zatrzasnęła książkę i odwróciła się.
    - Setki razy błagałam cię, żebyś nie włamywała mi się do domu przez okno.
    - Oj tam oj tam. Co czytasz? - Julia bez ceregieli nachyliła się nad ramieniem gotki - Uuu... Znowu zaczynasz z paranienormalnością?
    - Nie twój interes - fuknęła Regina chowając książkę z powrotem pod łóżko - Malinko - dodała kąśliwie - Nie wierzę, że załatwiłaś sobie papiery na takie nazwisko. Julia Aleksandra jeszcze ujdzie, ale ta Malina... Rujnuję sobie imidż gadając z tobą.
    - Nie przeginaj - Julia usiadła na blacie i przyjrzała się robocikowi - Nowy projekt? Bo miniaparat działa zarąbiście... Właśnie! - klepnęła się w czoło i obok mechanizmu położyła zwitek banknotów - Jak znów coś wymyślisz, Einsteinie, to daj znać.
    - Nie mam fazy... - gotka pokręciła głową. Przez chwilę siedziały w milczeniu - Długo mnie tu będziesz tlen zużywać? Nie masz u kogo się melinować?
    - Moja druga kumpela randkę ma czy coś. Chciałam ją śledzić i fotki porobić, ale zauważyła i dostałam niezły ochrzan - Julia przechyliła lekko głowę wpatrując się w drzwi do salonu - Twój wujo zaraz się obudzi. Lecę. A, jeszcze jedno - przypomniała sobie już siedząc na oknie - Ta ruda, co ją w kawiarni widziałam... Uważaj na nią - po tych słowach zeskoczyła z parapetu. Regina jeszcze przez chwilę siedziała nieruchomo, po czym zamknęła okno i zabrała się za konstruowanie.
    Dwie minuty później z salonu dobiegł pierwszy stęk wuja.
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  5. #25
    Zainspirowany FNiN Awatar Mia Clevleen
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    56

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    Nika stała przy oknie czekając na przyjaciół. Tuż przed dzwonkiem pojawił się Felix. Pomachał przyjaciółce i podszedł do niej.
    -Hej.
    -Hej.
    Felix chciał zapytać dziewczynę o coś... ważnego, jednak przeszkodził mu Net biegnący właśnie w ich stronę.
    -Witam zacną panią - przywitał się z Niką. - Pozdro! -rzucił do Felixa. - Jak wam przyjaciele noc ta minęła?
    -Jak zwykle - Nika wzruszyła ramionami.
    -Spoko - mruknął Felix.
    -Co ty taki jakiś nieswój? - zaniepokoiła się przyjaciółka.
    -Może zaprowadzić go doktora Jamnika? - zaproponował Net.
    -Obejdzie się bez tego - powiedział cicho chłopak i odszedł.
    -Co mu jest - zapytał Net Nikę.
    -Pojęcia nie mam.
    W tym momencie zadzwonił dzwonek.

  6. #26
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    Kiedy wuj znów położył się spać, Regina przebrała się w czarny kombinezon, wyciągnęła z szafy czarną torbę o interesującej zawartości, otworzyła okno i spuściła się po linie z prześcieradeł. Na ziemi wyciągnęła z torby stara zdezelowana komórkę i wybrała numer.
    - Jesteś tam?
    - Ta jest, czarna, czekam na pozycji. - odezwał się z słuchawki znajomy głos.
    - Wyeliminuj zewnętrznych, zmierzam do ciebie. - Rozłączyła się i skierowała w stronę muzeum.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  7. #27
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    - ...I dlatego uważam, iż ta przekładnia sprawdzi się o niebo lepiej - Felix dokończył przydługą wypowiedź, podczas gdy siedząca naprzeciw Laura bawiła się słomką. Nie żeby nie słuchała.
    - Coś cię dręczy - stwierdziła - I nie chodzi mi o technologiczny dylemat.
    - Skąd wiesz?
    - Pocierasz brodę i kierujesz wzrok w dół, na prawo. Jesteś zdekoncentrowany, a to coś już znaczy - dziewczyna uśmiechnęła się - Jakieś kłopoty w szkole?
    - Nie... - Felix potarł brodę w geście zamyślenia - Bardziej... przeczucie.
    Laura wyprostowała się lekko.
    - Przeczuć nie należy ignorować - zaczęła powoli - Mogę wiedzieć co...
    Przerwał jej dzwonek telefonu. Z przepraszającą miną odebrała. Przez chwilę słuchała głosu ze słuchawki, a na jej twarzy radość przeszła w zdziwienie by w końcu zakończyć się na wściekłości.
    - GDZIE NIBY JESTEŚ?! - ryknęła do słuchawki zwracając uwagę wszystkich w kawiarni. Z trudem uspokoiła się i spokojniej rzuciła - Dobra, nie ruszaj się stamtąd. Lecę. Sorki - powiedziała do Felixa - Znajoma. Muszę lecieć. Było super - i dosłownie wybiegła z lokalu zostawiając osłupiałego chłopaka samego. W biegu wykonała kolejny telefon.
    - Co? - rozległ się po drugiej stronie znękany dziewczęcy głos
    - Akcja jest.
    - Muzeum. Wiem, już tu jesteśmy.
    - Czekajcie na mnie.
    - Raczej prędko się nie ruszymy...
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  8. #28
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    Tymczasem na dachu Państwowego Muzeum Archeologicznego...

    - To miała być prosta akcja. Wchodzimy, zabieramy bransoletę, wychodzimy. A teraz musimy czekać aż ta pożal-się-Boże tropicielka teorii spiskowych przyjdzie z odsieczą. - Stęknęła Regina.
    - Always look at the bright side of life, mała. - Odparła jej towarzyszka. - Mogło być gorzej. Mogło padać.
    W tym momencie zaczęło padać.
    - Gdybyś zdezaktywowała alarm tak jak ci mówiłam, już byśmy wykonywały drugą część planu. - Syknęła Gotka.
    - Ojtam, ojtam. Przynajmniej nie dopadły nas jeszcze straże.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  9. #29
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    - Z naciskiem na "jeszcze". Malinko - rzuciła zgryźliwie Regina
    - Odwal się! Głupie nazwisko to najlepszy kamuflaż - odgryzła się Julia - A ta "pożal-się-Boże-tropicielka-teorii-spiskowych" to geniuszka, która parę razy uratowała mi tyłek, więc uważaj na słowa! Ja pierpraszam, ale leje... - szczelniej opatuliła się czarnym płaszczem. Regina westchnęła z rezygnacją i znów sprawdziła drzwi. Podczas szaleńczej ucieczki po próbie kradzieży postanowiły ukryć się na dachu. Brawo. Po prostu damska logika. Teraz już wiadomo, dlaczego w filmach o zombie kobiety nie mają żadnych szans. Zero instynktu samozachowawczego!
    - Możesz przestać mamrotać? - zapytała Julia - Przypominam, że gdybyś dała mi to załatwić samej nie byłoby problemu. Ale nieee...
    Dywagacje przerwał donośny łomot zza prowizorycznej barykady. Dziewczyny spięły się w oczekiwaniu na atak od strony drzwi. Te jednak otworzyły się naturalnie i cicho. Stała w nich Laura.
    - Czy was obie bip? - zapytała grzecznie
    Ostatnio edytowane przez Kage-Sama ; 20-06-13 o 17:39 Powód: Bo tak
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  10. #30
    Zainspirowany FNiN Awatar Mia Clevleen
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    56

    Domyślnie Odp: Zabawa dla fanów FNiN :)

    Net i Nika wyszli z kina.
    -Podobał się film? - zapytał chłopak.
    -Taki sobie. Ale przynajmniej ty się dobrze bawiłeś.
    Szli przed siebie, rozmawiając nie zwracając uwagi na otoczenie. W pewnym momencie gdzieś w oddali mignęła znajoma postać...
    -Czy to nie jest...
    -Laura? Nie przecież powinna być u Felixa...
    -A kto inny ma takie włosy? To musi być ona!
    Postanowili śledzić dziewczynę. Po chwili znajoma weszła do jakiegoś budynku. Przyjaciele ze zdumieniem odkryli, że stają przed Państwowym Muzeum Archeologicznym...

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę