<
Poka¿ wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jun 2013
    P³eæ
    Posty
    4

    Domy¶lnie Oddam w dobre rêce ksi±¿ki z serii FNiN- za drobn± op³at±.

    Witam! Nie wiem czy piszê w dobrym temacie, je¿eli nie to z góry przepraszam za pomy³kê.
    Mam do sprzedania 4 pierwsze tomy z serii Felix Net i Nika, mianowicie:

    Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
    Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Mo¿liwa Katastrofa
    Felix, Net i Nika oraz Pa³ac Snów
    Felix, Net i Nika oraz Pu³apka Nie¶miertelno¶ci.

    Wszystkie s± w twardej oprawie w stanie idealnym, gdy¿ bardzo dbam o ksi±¿ki. Ja po prostu ju¿ wyros³am chyba z tej serii, a ksi±¿ki zalegaj± mi na pó³ce. Mo¿e komu¶ przynios± te¿ tyle rado¶ci co mi kiedy¶. Ksi±¿ki mogê wys³aæ kurierem w dowolne miejsce Polski, mo¿liwy jest te¿ odbiór osobisty we Wroc³awiu. Cena to 60z³ (razem z przesy³k±). W przypadku odbioru osobistego - 40z³.
    Zainteresowanych proszê o kontakt na maila: olaswigon@wp.pl.
    Mam porobionych te¿ kilka zdjêæ, gdyby kto¶ chcia³ obejrzeæ proszê ¶mia³o pisaæ!
    Ostatnio edytowane przez yenna91 ; 06-06-13 o 19:36

  2. #2
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Odp: Oddam w dobre rêce ksi±¿ki z serii FNiN- za drobn± op³at±.

    Wszystkie ksi±¿ki posiadam, ale cena ¶wietna, zw³aszcza, je¶li mówisz, ¿e ksi±¿ki s± zadbane
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jun 2013
    P³eæ
    Posty
    4

    Domy¶lnie Odp: Oddam w dobre rêce ksi±¿ki z serii FNiN- za drobn± op³at±.

    Naprawdê s± w stanie idealnym, mogê wys³aæ zdjêcia Mo¿e znasz kogo¶ kto nie ma jeszcze tej serii? Albo kogo¶ komu mo¿na zrobiæ prezent?

  4. #4
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Odp: Oddam w dobre rêce ksi±¿ki z serii FNiN- za drobn± op³at±.

    Teoretycznie mogê spytaæ, ale nie wiem czy uda siê za³atwiæ

    Jak mo¿esz to wy¶lij mi tu te zdjêcia - jasti_kiermasz@op.pl - zapytam kolegi, musia³abym mu te zdjêcia pokazaæ
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 08-06-13 o 11:32
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jun 2013
    P³eæ
    Posty
    4

    Domy¶lnie Odp: Oddam w dobre rêce ksi±¿ki z serii FNiN- za drobn± op³at±.

    Ju¿ wys³ane

  6. #6
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Odp: Oddam w dobre rêce ksi±¿ki z serii FNiN- za drobn± op³at±.

    Pyta³am kolegi, niestety nie jest zainteresowany.
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jun 2013
    P³eæ
    Posty
    4

    Domy¶lnie Odp: Oddam w dobre rêce ksi±¿ki z serii FNiN- za drobn± op³at±.

    Dziêki, ale w³a¶ciwie ju¿ sprawa jest nieaktualna - odda³am je do domu dziecka w swoim mie¶cie

    //¦wietna inicjatywa //Jasti


    //Temat siê wyczerpa³ to przenios³em do kosza.//kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 18-06-13 o 17:12

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê