<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    Po pierwsze to był autobus Jelcz Beltier a nie autokar a po drugie to jak jechali w pociągu na Czerwoną Hanczę to jak gadał do buta to było epickie!

  2. #22
    Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    Nie wiem w sumie kogo lubię najbardziej. Gilbert był wysoko na podium, ale jego zachowanie w SCH odrobinę mnie do niego zniechęciło. Poza tym na pewno lubię Wiktora
    "Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek."
    Terry Pratchett

  3. #23
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    Ja najbardziej lubię (oprócz FNiN oczywiście):
    1. Zosię - bo jestem do niej często podobna
    2. Oskara i Wiktora - nie wiem... po prostu ich lubię
    3. Celinę - bo jest taką dobrą duszą w tej klasie

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN Awatar Nika Mickiawicz
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    Nikę, oczywiście. No, trochę Laurę, Felixa i Neta, ale Nikę lubię najbardziej.

  5. #25
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    @Nika Mickiawicz: Laura nie chodzi do klasy z Fnin. Nikogo oprócz superpaczki nie lubisz?

    Ja lubię wszystkich w podobnym stopniu, oprócz Lamberta. Aurelia i Gerald byli potrzebni w fabule, żeby "urozmaicić" związek Neta i Niki. Klaudia jest tak... głupia i pusta, że nie mam powodu, aby jej nie lubić. Pozostałe postacie są pozytywne, w znakomitej większości zostali opisani w tym wątku, więc nie będę się nad nimi rozwodzić.

  6. #26
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    Ja uwielbiam Gilberta za jego "nieprzystosowanie" społeczne, to że umie każdego zagiąć i za jego teksty. W drugiej kolejności Celina - wesoła bez względu na innych ludzi. Lubię też Klemensa za jeo nieogarnięcie, Klaudia często mnie rozbraja, a Oskar i Wiktor często powalają na kolana.

  7. #27
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    No to jeszcze ja. Najbardziej chyba lubię Lucjana, który jest takim swojskim, normalnym gościem, określiłbym go mianem prostodusznego, oprócz niego Wiktora (chyba najbardziej dojrzały gość z całej klasy, taki trochę bliźniak mentalny Felixa) i tak 50-50 Gilberta, z jednej strony całkiem zabawnego i sympatycznego, ale z drugiej... jego sposób na traktowanie dziewczyn (w tym wypadku Zosi) wybitnie mnie irytuje i odnoszę wrażenie, że Zosia jest z nim tylko dlatego, że nie mogła być z Felixem. Z żeńskich postaci lubię... Zosię, może dlatego, że mam słabość do nieśmiałych dziewczyn, a może dlatego, że mam również słabość do takich biednych, zagubionych dziewczyn i jest mi jej trochę szkoda. Na pewno ciekawą, nieszablonową postacią jest też Aurelia - nie pusta lala, jak Klaudia, ale całkiem rozgarnięta i sprytna intrygantka, chociaż osobiście nie uważam jej za postać, którą można bardzo lubić. Kogo nie lubię? Bardzo wkurza mnie Celina - nie dość, że gruba na własne życzenie (chociaż Klemens, mimo, że taki sam, jest jowialny i dobroduszny, więc da się go lubić), to wegetarianka z dwiema lewymi rękoma (bo niczego nie umie zrobić), chorobliwie zazdrosna i generalnie irytująca. Nie przepadam też za Lambertem, podłą i dwulicową żmijką.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  8. #28
    Zaciekawiony FNiN Awatar popła
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    Ja tam lubię Gilberta. Jest dość podobny do mnie. Wielu rzeczy nie zauważa, jest stuknięty i dla niego nie istnieje opinia innych

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Osoby z klasy Felixa, Neta i Niki.

    Gilbert, Wiktor, Aurelia, Klaudia. W tej dokładnie kolejności.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę