<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie FNiN 12 - fragment #1

    – Helenko, czy wysłałaś do nauczycieli e-maile z informacją, że mają się zająć naszymi zagranicznymi gośćmi?
    – Imejle? – zapytała szczerze zdziwiona sekretarka.
    – Listy elektroniczne – poprawił się dyrektor.
    – Tak, oczywiście. Wysłałam je do wszystkich nauczycieli w czwartek. Zaraz potem, jak przekazał mi pan harmonogram.
    – Na jakie adresy wysłałaś te listy – przed ostatnim słowem przełknął z trudem – kochanieńka?
    Nie pamiętacie takiego fragmentu w FNiN?
    Nie, nie macie sklerozy bo oto fragment kolejnej części FNiN, już 12 tomu serii, który Rafał zamieścił na swoim blogu z okazji Dnia Dziecka. Ja nie jestem dzieckiem, więc nie mogę go przeczytać, przynajmniej mam usprawiedliwienie

    źródło:
    https://www.facebook.com/pages/Rafa%...ocation=stream
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 01-06-13 o 18:32
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN Awatar BigFan_FNIN
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    Super fragment. Najlepszy prezent na Dzień Dziecka. Czekam na premierę, która ma odbyć się w listopadzie ( jeszcze 6 miesięcy...)
    " Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu,
    w ten sposób świat posuwa się naprzód.
    Ale pamiętajmy o tych, którzy odchodzą
    - ta pamięć daje im nieśmiertelność.


    Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności.

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    Znaczy tylko ja nie traktuję NH jako pełnoprawnej jedenastej części. Ale jak zwykle niesamowity fragment. Ale czegoż innego spodziewać się po wielkim Kosiku?

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    Mi też nie pasuje uznanie NH za pełnowymiarową część. W końcu są Nadprogramowe. Ale fragment super, prezent super i już odliczam czas. To lepsze, niż gdyby rozdano nam po czekoladzie.
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 05-06-13 o 18:10

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar majchel
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    Ciekawe, czy znów będzie coś wspomniane o pierścieniu.

    //Przed kropką i przecinkiem nie ma spacji.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 11-06-13 o 01:59

  6. #6
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    Cytat Zamieszczone przez serpens volucer Zobacz posta
    Znaczy tylko ja nie traktuję NH jako pełnoprawnej jedenastej części. Ale jak zwykle niesamowity fragment. Ale czegoż innego spodziewać się po wielkim Kosiku?
    Nie tylko ty

    A fragment... śmiechowity! Naprawdę, nie mogę się doczekać... I odwieczne pytanie:
    Czy Helenka nauczy się obsługiwać komputer kiedykolwiek?
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    Jak dla mnie fragment całkiem spoko (jejciu, jak dawno tu nie byłem), prócz kolejnej już akcji z Helenką. Jej stosunek do "komputeryzacji" szkoły w OS może i był ciekawy, ale powielanie tego samego joke`a robi się sztampowe. Skoro Stokrotka robi się na takiego dobrego przywódcę, czemu nie da warna sekretarce i nie postawi sprawy jasno? Bo za chwilę Helenka będzie kupowała worki na śmieci do pulpitowego kosza lub brała receptę na tablety...
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    A tutaj kolejn fragment z dzisiaj
    Dzwonek telefonu w tak eleganckim miejscu był jak pierdnięcie podczas całowania pierścienia królowej Elżbiety II. A jednak dzwonek się przydarzył. Orkiestra na moment zgubiła rytm, kontrabasista niemal spadł ze stołka, a flecista przygryzł ustnik. Na jednym ze stolików zwiędło kilka eleganckich kwiatów, co było niczym wobec torciku lodowego, który z powodu tego wydarzenia oklapł i zjechał z talerzyka na obrus. Był również niczym wobec rachunku pewnego zagranicznego gościa, który to rachunek spontanicznie podwoił się.
    Czerwony na twarzy Stokrotka odebrał połączenie. Już po kilku sekundach zawstydzenie ustąpiło miejsca zdziwieniu, a za moment złości.
    – Zaraz… – Stokrotka wstał, próbował zasłonić mikrofon ręką i udawać przed wszystkimi, że kaszle. – Jak to ukradli głowonoga z zoo? Jak to wpuścili go do basenu?

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    @up:to już brzmi ciekawiej. Nawet bardzo ciekawiej
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: FNiN 12 - fragment #1

    Dzwonek telefonu w tak eleganckim miejscu był jak pierdnięcie podczas całowania pierścienia królowej Elżbiety II.
    Dobre. Nie mogę się doczekać nowej części. W sumie nawet nie wiem czy brać ją pod uwagę jako 12 czy 11 część. W każdym razie czekam.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę