<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar Ania<3
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    53

    Cool Co sądzicie o One Direction ?

    Podoba wam się ich muzyka? Którego z chłopaków uważacie za najładniejszego? Piszcie.

    To może ja zacznę. Mam na nich fazę. Rock me jest najfajniejszą piosenką, a co do chłopaków to najbardziej podoba mi się Liam (zanim ściął włosy).

    //Ogranicz liczbę emotek, nie pisz posta pod postem.//Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 28-05-13 o 18:54

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN Awatar Steve
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    Jak można sobie odpowiadać na własne posty? o.O
    Żałuję, że nie jestem tu moderatorem...

    //Skorzystaj na przyszłość z przycisku 'raportuj zły post'. I stawiaj przecinki przed 'że'. A przed wielokropkiem ani innymi znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji //Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 28-05-13 o 18:56

  3. #3
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    Ja najbardziej lubię tego z włosami... uwielbiam niedorobionych pedziów. <3
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #4
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    Cytat Zamieszczone przez Ania<3 Zobacz posta
    a co do chłopaków to najbardziej podoba mi się Liam (zanim ściął włosy).
    Hm... No nie wiem Liam wygląda bez włosów lepiej, ale i tak nic nie przebije drugiego z lewej <3 <3 <3

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar sektamrocznejczekolady
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    Toż to jest muzyczna katastrofa, pomijając zachowanie owych "muzyków".

  6. #6
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    Skoro już w końcu ktoś odważył się zafundować forum temat o jednym z najczęściej hejtowanych w internecie zespole i jako, że nie ma co liczyć na piski zachwytu skierowane w stronę Harry'ego i jego kolorowej paczki, może powiecie, co Wam się w 1D nie podoba?

    Nie wiem jak zacząć kolejne zdanie, żeby nie wyjść na zaprzysiężonego obrońcę zespołu, ani, broń Boże, fana... Piosenki 1D nie podobają mi się bardzo. Zespół jest kolejnym przykładem sprzedanego talentu, nic nowego. Śpiewają to, co im każą, robią to, co im każą, ubierają to, co im pokażą i generują ogromne zyski dla wytwórni. Raz na jakiś czas raczą pojawić się na kwejku w roli zwiastuna katastrofy, jaka, patrząc na współczesną młodzież rodzaju męskiego, nastąpić podobno musi. Oh, zapomniałbym o tym, że kilkuletnie fanki na całym świecie oddałyby wszystko (tak, wszystko) za możliwość jakiejkolwiek interakcji z którymś z ich bożyszczy. Tym są dla mnie: zmarnowanym talentem i produktem sprawnego marketingu kreowanym na modę panującą w danym tygodniu. Rzeczy jakich wiele...

    Jednak według mnie krytyka kierowana zewsząd w ich stronę jest nie uzasadniona przynajmniej w połowie. Hańba dla muzyki? Profanacja? No proszę... Chociaż popu nie lubię sądzę, że na tle innych popowych twórców, 1D mają duży potencjał, niestety, jak już mówiłem, zmarnowany. Gdyby trafili na kogoś, kto mógłby ich "wyprostować", prawdopodobnie nie byliby tacy źli.

    Właśnie sobie uświadomiłem, jak to zostanie odebrane... No cóż. Czekam na zlinczowanie przez fanów prawdziwej muzyki. <3

  7. #7
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    Czekam na zlinczowanie przez fanów prawdziwej muzyki. <3
    Hejtuję Cię Kun A tak poza tym, to zgadzam się... z drugim akapitem Twojej wypowiedzi. Nie muszę się wysilać i tego pisać <3
    A tak poza tym, to ten zespół jest mi całkowicie obojętny. Nie słucham popu, więc na temat wartości ich muzyki na tle innych zespołów/ artystów tego gatunku nie jestem w stanie się wypowiedzieć.

  8. #8
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    Dobrze gada, dać mu frytkę.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  9. #9
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    A ja zhejtuję, bo ten zespół to jest profanacja. Nie wspominam już o tym, że każda prawie "ich" piosenka, która wzbiła się wyżej na listach przebojów ma melodię identyczną ze starym przebojem. Przykłady? What makes you beautiful - Summer Nights z musicalu Grease, One Thing - I want it that way Backstreet Boys, One way or another - piosenka Blondie bodajże o tym samym tytule.

    Dla mnie, na przykład, jest to nie do zniesienia. Bo zespół który wypływa na niezamaskowanych w ogóle coverach to żaden zespół, tylko kapela weselna czy dożynkowa, która nie ma nic własnego, co by się sprzedało, a gra stare przeboje.

    Całego obrazu dopełnia ich pedalski image, którego też nie mogę znieść. Tak samo jak robienie wody z mózgu fankom (akurat to był Bieber, ale młode dziewczyny w Norwegii były gotowe przejść na islam za bilet na jego backstage...) jest cokolwiek szkodliwe.

    Nie wspominając już o tym, że "ich" muzyka jest zwyczajnie słaba.

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  10. #10
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o One Direction ?

    Moim zdaniem pop jak pop, muzyka która leci w radiu przy jeździe samochodem czy posiadówie w knajpie. Dopiero ostatnio dowiedziałam się, że znam ich piosenkę (tylko nie pamiętam tytułu ). Słucha się całkiem normalnie, może nie do słuchania w domu, ale pewno mi nie przeszkadza. Przeszkadza to mi jakiś hicior mojej mamy obecnie, to jest zdecydowanie gorsze >.<

    Co do ich wyglądu - leci mi to totalnie. I mówiąc szczerze nie wiem jak wyglądają.

    Btw, jedno mnie śmieszy. Ci, którzy hejtują, robią największą reklamę temu zespołowi. Nie wiedziałabym o jego istnieniu gdyby nie kwejki, które na nich najeżdżają
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę