<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 17 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 162

Wątek: Polcon '13

  1. #1
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Polcon '13



    Jeszcze troszkę czasu do Polconu, ale pomyślałam, że temat może już powstać. Wszak już wszyscy nie możemy się doczekać a na dodatek właśnie ruszyła polconowa strona.

    Na początek: czym jest Polcon?
    Polcon jest corocznym, ogólnopolskim zlotem miłośników szeroko pojętej fantastyki, hobby związanego z rozwojem wyobraźni, kreatywności oraz poszerzaniem wiedzowych horyzontów. Konwent odbywa się co roku w innym mieście i co roku organizowane jest przez inną grupę fanów. W Warszawie odbywa się po raz czwarty (poprzednio w 2007 roku) i jest 28 z kolei edycją imprezy.

    Kiedy? Gdzie dokładnie?
    W tym roku Polcon odbędzie się w dniach 29 sierpnia - 1 września na terenie Kampusu Głównego Politechniki Warszawskiej, czyli w samym centrum stolycy. Dojazd na miejsce nie jest bardzo skomplikowany, u dołu tej strony są wskazówki wraz z mapkami pokazujące dokładnie, jak najłatwiej dostać się na teren konwentu.

    Akredytacje
    A więc form akredytacji jest od wyboru do koloru (ale wyłącznie akredytacje pełne i wspierające uprawniają do oddania głosu na Nagrodę im. Janusza A. Zajdla).

    Można kupić wejściówkę z przedpłatą oraz "u drzwi", z przedpłatą oczywiście wychodzi taniej

    Akredytacje pełne sprzedawane będą indywidualne w 3 okresach akredytacyjnych:
    I. 22.05 – 22.06 50 zł
    II. 23.06 – 31.07 60 zł
    III. 01-08 – 20.08 (i "u drzwi") 70 zł
    dlatego im szybciej kupi się wejściówkę, tym będzie ona tańsza. Warto też zauważyć, że można nabyć akredytacje pełne grupowe (min. 10 osób) za 40 zł / os. czyli jeszcze taniej, ale należy kupić je w I okresie.

    Dokładny opis kosztów akredytacji dostępny jest tutaj

    Nocleg.
    Cóż... na chwilę obecną organizatorzy doradzają organizowanie noclegów w zakresie własnym...

    Będzie dostępny nocleg w Domach Studenckich PW, jednak jak to zwykle bywa - ilość takich miejsc będzie ograniczona. Jeszcze nie wiadomo jak bardzo, ponieważ remonty... Ilość dostępnych miejsc będzie znana w czerwcu, więc od momentu ogłoszenia ilości miejsc i procedury rezerwacji będzie niewiele czasu na jej dokonanie (do końca lipca). O pojawieniu się informacji na ten temat organizatorzy powiadomią w dostępnych środkach przekazu.

    Opcje noclegowe dla niewymagających (czyt. wspólna sala) znajdujące się w nieuciążliwej odległości od terenu Polconu wciąż są negocjowane...

    Do zobaczenia!


    ****
    A teraz tak - proponowałabym zastanowić się nad akredytacją grupową. Na zorganizowanie się w tej sprawie mamy niecały miesiąc, bo do 22.06 akredytacja musi być opłacona.
    Wszystko polega na tym, że co najmniej 10 osób wybiera sobie szefa grupy, który dostarczy organizatorom zgłoszenie grupy, ale każdy z uczestników należących do grupy powinien zarejestrować się na stronie za pomocą zamieszczonego w dziale REZERWACJA formularza. Natomiast przedpłatę można uiścić zbiorczo jak i w formie wpłat indywidualnych. Co myślicie? Ktoś chętny?

    LISTA CHĘTNYCH (S przy nicku oznacza, że dana osoba nocuje w sleepie)
    • Alfa S
    • Biolożka
    • Bookish'a S
    • CezarIXen S
    • Drago S
    • Dziobal
    • FNiN_addict S
    • Hiszpan S
    • Isaa S
    • Justi
    • kam193
    • KamcioKowal S
    • Karmel S z piątku na sobotę
    • Klaudia xd. S
    • marchewa128 S
    • mikolas109
    • Młody S
    • Mortenka S
    • Patrycjolona
    • Patryx S
    • PaulinówS z piątku na sobotę
    • Phil +1 S
    • Royalek S
    • Yenna +1 S
    • Zegarmistrz S


    PRZYJAZDY:
    • miejscowi: FNiN_addict, Karmel, Mortenka, Patrycjolona, Paulinów, mikolas109, marchewa128
    Wtorek:
    • Dziobal, Phil + 2
    Środa:
    • 11:35 - KamcioKowal
    • 11:45 - Drago, CezarIXen
    • 12:55 - Alfa
    • 13:45 - Patryx, Isaa,Hiszpan, Młody +1
    Czwartek:
    • 11:45 - Royalek
    • 12:54 - Klaudia xd.
    • 13:50 - Zegarmistrz, Yenna +1
    Piątek:
    • 7:04 - Bookish'a
    • 8:42 - Kam193
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 27-08-13 o 22:36

    I can't drown my demons, they know how to swim

  2. #2
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    70 zł za wejściówkę?! RYLY?
    Niech chociaż nocleg blisko znegocjują co by ludzie nie musieli jeszcze noclegu organizować...

    Polcon 2013 nie przewiduje żadnych zniżek czy zwrotów akredytacji dla twórców programu organizatorów i obsługi.
    No to już przesada.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  3. #3
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    Wiem, też mnie zaskoczył brak zniżek. To po prostu nie fair w stosunku do tych ludzi, bez których praktycznie konwent by się nie odbył w takiej formie.
    Dlatego też uważam, że na prawdę warto ogarnąć coś z tą akredytacją grupową.

    I can't drown my demons, they know how to swim

  4. #4
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    Jejku, lepiej zbierajmy szybko tę ekipę. Różnica cenowa to prawie połowa. Można mnie dopisać do listy.

    Nie powiem, nieźle się odstawili.
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 22-05-13 o 13:45

  5. #5
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    Haha, nie będzie mnie na konwencie, które odbędzie się w moim własnym mieście
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  6. #6
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    WTF? "Polcon 2013 nie przewiduje żadnych zniżek czy zwrotów akredytacji dla twórców programu organizatorów i obsługi.", to jak oni chcą to wszystko ogarnąć?

    Trzeba się w takim razie koniecznie zorganizować z tą akredytacją grupową, tylko szybko, bo ja bym na przykład chciał dostać antologię zajdlowską . Ja oczywiście jadę, w razie czego będziemy spali na dworcu P:

    Cytat Zamieszczone przez Fileas Zobacz posta
    Haha, nie będzie mnie na konwencie, które odbędzie się w moim własnym mieście
    Przyjechał z jakiejś pipidówy i już "jego własne miasto", proszę proszę!

  7. #7
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    Słoik to stan umysłu
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  8. #8
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    Jako, że zawsze jestem za oszczędnym podejściem do konwentów, dlatego zgłaszam się do grupowej akredytacji.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  9. #9
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    Wiecie, tylko trzeba jakieś solidne osoby zapisać do tego, bo ktoś znowu będzie pisał, że jedzie, a skończy się jak zwykle.

    Będę na Polconie - oczywiście
    No ja oczywiście jestem za, chociaż to 10 zł różnicy, bo i tak bym teraz kupił.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  10. #10
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Polcon '13

    Cytat Zamieszczone przez Drago Zobacz posta
    Wiecie, tylko trzeba jakieś solidne osoby zapisać do tego, bo ktoś znowu będzie pisał, że jedzie, a skończy się jak zwykle.
    Proponuję od razu przelać pieniądze na moje konto, by potem nie móc zmienić zdania .

    Nie wiem, jak tam z Kamciem, ale on też może będzie chciał jechać.

    Poza tym może to i mała oszczędność, ale jak się forumowo z zaoszczędzonych pieniędzy zrzucimy na jakiś wspólny prowiant, to wyjdzie całkiem nieźle .

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 17 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę