<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    Znów błędzik.
    Leokadia odchyliła rękę w której błysnął sztylet.
    Zgadzam się w 100% z Kage. Regina nie daje się tak łatwo. To nie ten typ.
    Jaką niby superpotężną energię mają Felix i Net? Nika, rozumiem, ale oni? No chyba że chodzi o umysłową. Co jak co, ale te "kompaktowe komputerki" mają całkiem niezłą moc obliczeniową.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  2. #12
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    A tak BTW, to nie prościej Poldzi byłoby dorwać FNiN osobno, po kolei. Albo chociaż nie zdradzać niecnych (Buahahahahahaa!!!) zamiarów?
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    Razem są silniejsi niż osobno. Jak kuzynki.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    Dzięki za komentarze, ale jak już mówiłam (czy raczej pisałam) ,,wszystko wyjaśni się później". Buhahahahahahaha!

  5. #15
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    Część 2 rozdziału 2. Jest krótka, ale chciałam skończyć Rozdział II, a tylko tyle w nim zaplanowałam.
    -Iaaaaaaa! A masz wredna małpo!-pomiędzy Nikę i Leopoldynę wskoczył ktoś drobnej postury. Ku zdziwienu przyjaciół była to Laura. Dziewczyna złapała sztylet z wysadzoną rubinami rączką i zaczęła śpiewać obco brzmiącą pieśń, która okazała się zaklęciem:

    * Metalli,
    apud sapientes verba formavit,
    indicata adhuc manus nascentium,
    melancholia exilium per voluntatem mater O.

    Leopoldyna-Regina otrząsnęła się z początkowego zdumienia i spróbowała zaatakować. Spróbowała, ponieważ nie mogła się ruszyć.
    -No naprawdę Leopoldyno- powiedziała z kpiną Laura.- Nie rozpoznałaś zaklęcia wiążącego? Ojojoj. Chyba się starzejesz!
    -Ja się nie zestarzeję! Nigdy!-Leopoldyna była wytrącona z równowagi.- Zresztą...- Kobieta urwała-O nie! Nie teraz!
    Zaskoczeni przyjaciele i Laura patrzyli na Reginę-Leopoldynę. Miała zamknięte oczy i zaciśnięte usta. Po chwili otworzyła oczy.
    -Gdzie ja jestem?- spytała Leopoldyna-Regina.
    * Początek ,,Wojny czarownic" przetłumaczony na łacinę.
    Ostatnio edytowane przez Nika_Mickiwicz1005 ; 08-05-13 o 19:00

  6. #16
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    Iaaaaa! A masz wredna małpo!
    To mnie rozwaliło na łopatki. No i Laura wbija w środek akcji, a Regusia jednak się nie poddała. Czyli natychmiast chcę nowy fragment D
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  7. #17
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    This is it. Jak powiedział Mojżesz do Boga na widok plag trapiących Egipt.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  8. #18
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_Mickiwicz1005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    173

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    Ten rozdział będzie dość krótki, ale następne na pewno będą dłuższe (mam przynajmniej taką nadzieję )

    Rozdział III
    -Najpierw chcesz nas pozabijać, a teraz nie wiesz gdzie jesteś?!- wrzasnął Net.
    -Ja was chciałam pozabijać?- Gotka była szczerze zdumiona.-Ja nawet nie wiem gdzie jestem!
    -Jesteś w naszej szkole. Wpadłaś tu, zamroziłaś wszystkich i powiedziałaś, że wyssiesz z nas moc.-Głos Niki podniósł się do krzyku.-Zamachnęłaś się na mnie sztyletem i gdyby nie Laura nie było by mnie tutaj!
    -To nie ja was chciałam pozabijać tylko Leopoldyna.-Regina pokręciła głową.-Chyba muszę wam wszystko opowiedzieć.
    -Chyba musisz-powiedział chłodno Felix.
    -Pamiętacie zdarzenia na feriach? Pewnie, że pamiętacie. Moim jedynym celem było odnalezienie Maszyny Życzeń i przejęcie nad nią władzy. Kiedy jednak ją znalazłam okazało się, że jest za duża, by ją zabrać i zbyt potężna by nią kierować.
    Byłam jednak na tyle samolubna, egoistyczna i chciwa, że wzięłam jej fragment. Dokładnie taki sam fragment miała Leopoldyna. Nie wiem jakim cudem, nie wiem w jaki sposób, ale był identyczny. Dokładnie przedwczoraj rano, gdy wstałam rano z łóżka ,w mojej głowie, tak w mojej głowie, odezwała się Leopoldyna. Okazało się, że między tymi którzy mają przy sobie część skały powstaje telepatyczna więź. Można tą osobę wyśledzić, można z nią rozmawiać lub...dokonać instantanea personalitatem commutationibus.
    -Chwilowej wymiany osobowości? - milcząca dotąd Laura, patrzyła się na gotkę ze zdziwieniem, ale też z szacunkiem.- Nie sądziłam, że to możliwe.
    -Jak widać możliwe.-Regina wzruszyła ramionami.-Nie chciałam się zgodzić. Nikt w końcu nie chce być sobą tylko przez chwilę. Powiedziała jednak, że Tobiasz wyszedł już na wolność i jeśli się nie zgodzę przyjdzie i zabije Nicole, moją siostrę. Od śmierci rodziców, czyli właściwie od dwunastu lat to ona mnie wychowywała. Leopoldyna obiecała, że jeśli się zgodzę to moja siostra pozostanie bezpieczna, a my będziemy się wymieniać co godzinę. Nie dotrzymała słowa.
    -Co było do przewidzenia-mruknął Net.
    -Nicole wprawdzie pozostała bezpieczna, ale Leopoldyna nie pozwalała mi kierować swoim ciałem. O każdą chwilę muszę walczyć, czasami wygrywam bitwę, tak jak teraz, ale nie wygrywam wojny.
    -Czy wiesz co to jest Róża Wszechświata?- spytał Felix.
    -Nie, nie wiem- odparła po zastanowieniu gotka.
    -Co możemy dla ciebie zrobić?-spytała Nika.
    -Nic. Tę wojnę muszę wygrać sama. A teraz żegnajcie.
    Dziewczyna odwróciła się i szybko odeszła, ale czas nadal stał w miejscu.
    -Wow. Ma dziewczyna power.- Net jeszcze był pod wrażeniem ostatnich wydarzeń.
    -Laura, ja ci jeszcze nie podziękowałam za uratowanie życia-zaczęła Nika.-Nigdy ci się nie odwdzięczę.
    -A ty byś tego dla mnie nie zrobiła?
    -Oczywiście, że bym zrobiła!
    -To nie mamy o czym mówić.
    Przyjaciele dopiero teraz zauważyli, że Laura jest ubrana w zieloną suknię, z wyszytymi na rękawach znakami.
    -Zapewne macie wiele pytań, ale najpierw musimy przenieść się w bezpieczniejsze miejsce.
    -Ale jakie jest tutaj bezpieczne miejsce?- Felix patrzył na Laurę z uwielbieniem.
    - Jest jedno miejsce. - Dziewczyna uśmiechnęła się.- Polecimy do szafirowego pałacu.

  9. #19
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    Regina samolubna, egoistyczna i chciwa? Nieee, przecież ona by się nie przyznała! Jest za bardzo samol... Dobra, nieważne. No i Panna Gotka nie ma rodziców. Fajnie, mam nadzieję na rozwinięcie wątku, podobnie w sprawie Nicoli. "Ja ci jeszcze nie podziękowałam za uratowanie życia" - nie wiem czemu, ale dla mnie zabrzmiało to jak "Cholerka, zapomniałam kupić żelki" czy coś w te kratki. No i fragment się wydłużył Czekam na następny.
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  10. #20
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Felix Net i Nika Moja historia

    Ciamk mlask ciamk. Pomysl smaczek ma ale gotowamy ma zbyt szybkim ogniu Zwolnij trochę akcje i zagleb się w nią

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę